БисИри и правописни истории 6

  • 41 113
  • 823
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 379
"не съм спермоделка"
Oх, много се смях Joy

# 766
# 767
  • Мнения: 3 674
Цитат
B нашата циливилизациа има много приливилигировани
    Joy

# 768
  • Мнения: 13 512
булшинството от хората просто обожават да критикуват

# 769
  • София
  • Мнения: 1 324
"Започнах да ходя на едно много приятно фитнес салонче със  СПА комплексче към него което ми е много близко и много удобно.
Инструктурите са супер уредите са нови и обстановката е много добра.
Проблемът идва от това че повечето съоражения в това комплексче са общи и на мен ми е неудобно ползването им. Мъча се да се причупя някак си но ми е неудобно да се гологъзя пред още 9-10 човека.
В събота си влизам в сауната  и изненада само аз и още едно момиче сме с бански още една две жени метнали тук там по една  хавлия и всички други без нищо.  Аз лично  се чуствам неудобно в такива моменти и смятам да преустановя посещенията но този фитнес салон въпреки че  ми харесва много и ми е много удобен."

..........................
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Точки и запетайки,
по местата, ходом марш!!!

# 770
  • Мнения: 9 990
"Моята дъщеря се казва Виктория и аз гледах из календарите че има 2-ти имен ден на 18.04 и на 11.11 явно единия е по старомо а другия по новомо поне така си мисля,но аз мисля да го празнуваме на 18.04 защото аз тогава имам рожден ден и ще се получи двоен празник  Laughing"

# 771
  • София
  • Мнения: 2 162
Цитат
Ще го поста ако успея по-късно

# 772
  • Мнения: 3 323
[quote ]
Момичета, четох за децата Стрелец, че били много любознателни и задавали такива въпроси, че да полудееш, но иначе не се поддавали на възпитание, докато не им отговориш логично и смислено! Значи, подготвяйте се отсега...мен ме тресе страшно любопитство какви въпроси ще ми измисли и какво ще бърбори...
[/quote]
 newsm78
Значи моите са мнооого възпитани....Ами ако не знам отговора!?

# 773
  • Мнения: 3 323
Аз пък паднах от смях със следното заглавие на тема в отчетните " ДЕКЕМВРИЙКАТА ПО БЕБЕТА СЕ СПЕЦНА, НО ОТ СЕКСА КРЪСТА И СЕ СЕЦНА.." Joy

Аха, ясно коя ще е следващата банда на годината!  Mr. Green Joy
Аз съм кръстница на темата...Макар да не е издържана откъм стил, беше провокирана от конкретен повод!

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 17:38 от ClanG

# 774
  • Варна
  • Мнения: 1 306
"Хайде казвайте каде и в колко 4есът и идвам да си купя мартини4ки "  Mr. Green

# 775
  • Мнения: 920
"Хайде казвайте каде и в колко 4есът и идвам да си купя мартини4ки "  Mr. Green

Мдаа, не се казва 4есът, а чешат. А мартинички сигурно е умалително от мартини. Ега ти кефа, хем мартини, хем да те почешат.

Този бисер е достоен за номинации.

# 776
  • Мнения: 3 447
"Моята дъщеря се казва Виктория и аз гледах из календарите че има 2-ти имен ден на 18.04 и на 11.11 явно единия е по старомо а другия по новомо поне така си мисля,но аз мисля да го празнуваме на 18.04 защото аз тогава имам рожден ден и ще се получи двоен празник  Laughing"


Още от същия автор:
Цитат
и при моята дъщеря е тъка прави разни мехурчета с уста и си лапа ръцете ближе ги с език давам и биберон тя хваща биберона и го хвърля и пак почва да си лапа ръцете и да ги ближе с език 

Личната титла на момичето е "непокиска"  Simple Smile

# 777
  • Мнения: 11 314
булшинството от хората просто обожават да критикуват
Добре, че поне е написала правилно критикуват и обожават.
А аз прочетох "булшит" Embarassed Joy

# 778
  • Мнения: 3 674
"Моята дъщеря се казва Виктория и аз гледах из календарите че има 2-ти имен ден на 18.04 и на 11.11 явно единия е по старомо а другия по новомо поне така си мисля,но аз мисля да го празнуваме на 18.04 защото аз тогава имам рожден ден и ще се получи двоен празник  Laughing"


Още от същия автор:
Цитат
и при моята дъщеря е тъка прави разни мехурчета с уста и си лапа ръцете ближе ги с език давам и биберон тя хваща биберона и го хвърля и пак почва да си лапа ръцете и да ги ближе с език 

Личната титла на момичето е "непокиска"  Simple Smile

не беше ли"неПукиска" newsm78 Joy

# 779
  • София
  • Мнения: 2 162
непукист- непукистка

Общи условия

Активация на акаунт