Отговори
# 30
  • Мнения: 4 978
И да питам, не успях да видя мюриель, красТавицата, Франзела и други момичета...
На костюмите ли се дължи или?!

# 31
  • Мнения: 13 512
И да питам, не успях да видя мюриель, красТавицата, Франзела и други момичета...
На костюмите ли се дължи или?!
Не, не се дължи на костюмите- нямаше ги. Франзела беше пресдупредила ,че няма да   може да дойде, Краставицата се отказа в последния момент, а мюриель не прояви  интерес.

# 32
  • Мнения: 5 500
Мъжа ми се влюби в дамата с короната ( коя е?!)
Розовата принцеса е Десика, на мъжа ти кажи, че мъжа на Десика е д-р Рушведчийски  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 405
Аз така и не разбрах за базара.
Трябваше темата за откриването му да е Клюкарника, че почетни клюкарки като мен да разберат за него!
Жалко Sad
Сега, след дъжд-качулка, само на снимки ще я карам.
 Grinning

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Браво  Grinning

Кате, в тоя вид, веднага те наемам  Mr. Green
...

 Flutter Heart Eyes

Хубаво беше наистина, но вчера в Гранд хотел Варна беше по-хубаво, когато се събраха сто и кусур деца на едно място- ето част от тях наснимани от Маленна Simple Smile

# 35
  • Мнения: 6 039
 Анджелина,

с това подчертано изказване........какво да ти кажа
болна тема напипа....

искахме да е в Клюкарника, искахме, ама се намериха  "активисти", дето настояха тези теми да се заврат буквално в Благотворителия или в Календара - в който и аз дори не чета.

много се дразнели, че тия неща били за благотворителност и мястото йм било в тези подхоруми. Само, че по този начин много хора не разбраха за Карнавала и си помислиха, че е било нещо вътрешно, изолирано. За което много съжалявам. Имаше такива, които разбраха предната вечер и дойдоха почти неподготвени, но все пак доброволно се включиха в инициативата.

Следващия път, хич няма да се съобразявам, и ще пускам темите, където реша, а модераторите ако преценят да ги местят. Така като гледам на софиянки темите им си киснат в Клюкарника.

С 40 човека събрахме над 1000 лева, а с повече - не ми се мечтая.
Планираме карнавал за Първа пролет, така, че стягайте се. Grinning

# 36
  • Мнения: 3 405
По снимките си личи, че сте изкарали страхотно. И инициативата е била ползотворна.
Следващия път разгласете по-подробно Wink , дори и без маски да се съберат повече хора и средства за каузата Grinning

# 37
  • Мнения: 5 577
Децата са невероятни - страшно интересно ми е да гледам снимките, очарователни са. 

В другата тема има линк от Пипо с много снимки, може да го пусне ако прецени тук да го видят повече хора.  Blush
Аз вече разгледах.  Laughing

Браво момичета, и двете събирания сложиха софиянки с малкия си джоб (с което не искам да обидя никои, нито да правя четки на някои, коментирам като страничен наблюдател).
Много жалко, че някои дечица са изпуснали тази забава само защото не са разбрали.  Sad
Здраве да е, не ми е работа да се обаждам.

Прекрасно, много добра организация и си личи, че децата се забавляват - лицата им светят, очите им блестят, вълнуващо.

Бонбони, принцеси, тигърчета, далматинчета, пчелички, феи, зайчетата - дори бебенца са се включили. Поздравления, като гледам и пачката в ръцете на Монда  Mr. Green и усмивката и - доста още деца ще се радват за празниците. Браво, браво.



Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 10:17 от Pussycat doll

# 38
  • Мнения: 5 500
Анджелина,

с това подчертано изказване........какво да ти кажа
болна тема напипа....

искахме да е в Клюкарника, искахме, ама се намериха  "активисти", дето настояха тези теми да се заврат буквално в Благотворителия или в ....

Аз за тва писах ко ме дразни, ама дано някой обърне внимание кой какво го дразни изобщо или само си отваряме устите вятър да влиза...и ни сърбят пръстите да чаткаме по клавиатурите...

# 39
  • Мнения: 458
Личи се, че е било много забавно. Жалко, че и аз не съм разбрала  Weary. Със сигурност щях да се включа с моя малък мъж. Дано следващият път има повече гласност

# 40
  • София
  • Мнения: 1 402
Е просто сте вЪрхЪт!!!

участниците и в двата купона изглежда страхотно!!!

Кате верно екстра си, обра ми точките ....

А за децата, нямам думи - ма мнооого сладки бреее...

еххх започвам отново да страдам че съм далеч от Варна .... варна, морето сините вълни ....  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт