Имате ли мании?И кои са те?

  • 2 565
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Химикалките бяха моята мания доскоро, купувах си цели кутии, да има  hahaha
Сега обаче като завърших вече нямам оправдание, защото няма да ми се налага да пиша.

# 31
  • Мнения: 631
Портфейли и протмонето ми е манията. Имам около 500 протмонета различни цветове и модели. Просто откачам като вляза в магазин за портмонета.

# 32
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Манията е свързвам с навик донякъде , моята е в събота каквото и да имам на дневен ред трябва първо да почистя дори чак след това пия кафе , мразя пръсчета на огледалата и веднага тичам с кърпата да бърша ,мразя дрехи на друго място освен в шкафа и безпорядък , дори понякога пропускам разходка заради това.Иска ми се да имам повече хобита от мании ,но е точно обратното ,дали има лек за тези мании, сестра ми ми се подиграва че се правя само на чистница ,но съм си такава.

# 33
Моята мания и страст е да си копувам GSM-и Въпреки че това е доста глупаво.всички телефони вршат една и съща работа  но аз немога да устоя на нов телефон.Купувам го една седмица голямо ръчкане и вече не ми е интересен и гледам за друг.мъжа ми като чуе за телефон или пък сме близа до някой такъв магазин направо му иде да ме тупне един път.Но това съм си аз

# 34
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
нета ми е мания, не ме пуска, изпадам в нервен срив като липсва! ина4е съм си нормална маниа4ка

# 35
# 36
  • Мнения: 747
Моята мания и страст е да си копувам GSM-и Въпреки че това е доста глупаво.всички телефони вршат една и съща работа  но аз немога да устоя на нов телефон.Купувам го една седмица голямо ръчкане и вече не ми е интересен и гледам за друг.мъжа ми като чуе за телефон или пък сме близа до някой такъв магазин направо му иде да ме тупне един път.Но това съм си аз
Ако проверката на правописа ти стане мания, ще сториш неоценимо добро на тези, които те четат! Mr. Green

# 37
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
нямам мании, не съм маниачка

# 38
  • Мнения: 218
Имам доста мании Simple Smile Събирам все някви излишни джунджурии, за които рядко се сещам, но явно ми доставя удоволствие. Събирам си и всички кутии. Rolling EyesДържя всяко нещо да си има кутия и...вече съвсем се заринах Mr. Green

# 39
  • Мнения: 817
Да ,вманиачена съм на тема часовници..................Само да фокосирам нещо в някое списание и вече съм готова на какви ли не жертви да го имам........... TiredЗа съжаление ,тези модели които си харесвам ми излизат скъпичко за това се задоволявам с по един годишно...............Винаги за именият си ден си подарявам часовник  bouquetЗалагам на качеството за сметка на количеството ,но определено ми е мания. Blush

# 40
  • Мнения: 1 640
Аз май се вдетинявам и изживявам второ детство покрай 2год. си дъщеря,защото все купувам играчки и дет.книжки.Даже такива,за които още е малка.

# 41
  • Мнения: 439
Моята мания е свързана с простирането,много обичам...а преди години се е случвало да натапям чисти дрехи във вода,за да мога да простирам и си ги нареждам по цвят,вид и размер.
Иначе да купувам дрехи също ми е мания.

# 42
  • Мнения: 4 668
Имам мания да купувам детски дрешки и обувки . Направо прекалявам  Confused ама ми е кеф  Laughing

# 43
  • Мнения: 3 248
Сякаш козметиката. Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1 840
Календар-бележниците. Е много ми харесват. Само си ги събирам, но ми е жал да пиша в тях.

Общи условия

Активация на акаунт