Радост от Огледала

  • 3 121
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 133
олеле................измествате темата
писах секцио че е раждала защото всички "светски"дами раждат така.....не заради корема и т.н
ами да, я си представи Ирен Онтева да се напъва като една проста селянка, и не дай Боже, да се изпусне... и да й се получат хемороиди от напъните... колко от "светските" дами са родили нормално, или е кармата на популярността- на всичките им се налага секцио заради усложнения? май си е въпрос на желание

Стига сте писали глупости... Светски дами, ала-бала...Съвсем наскоро Юлиана Кънчева си  роди нормално, макар и с показания за секцио. Има и много други, но не ми влиза в работата да следя коя как ражда.
Оставете жените да си раждат както преценят за добре!

# 31
  • Мнения: 3 760
...Да ви напомня, че Ирен направи секцио в 7 месец, заради фигурата си, което за мен е категорично неприемливо, докато Радост просто не е такъв човек. За нея семейството е ценност.
Сигурна ли си?  #Crazy Мисля, че я показваха по TV-то бременна в 8-ми месец - определено беше с голям тумбак. Не съм 100% сигурна, но такива са ми спомените.... Четох също, че си кърми на поразия и т.н.... прави вс. за бебчето.... Та ми се струва невероятно да рискува с "раждане" в 7-ми месец...

# 32
Crossing Arms аз пък не съм раждала секцио, и аз имах само коремче.  Mr. Green
  И аз  PeaceАма хубавица е тая Радост, бе.И бебето е красавица!

# 33
Попитайте мъжете си дали я харесват!Желая им здраве,любов и семейно щастие!Мен лично не ме кефи!Въпрос на вкус!казало кучето и си облизало гъза Stop

Че то аз покрай моя мъж започнах да я харесвам и какво от това!?

# 34
  • Мнения: 147
хубавичка си е, не може да й се отрече...ама тея хора как успяват толкова бързо да се възстановяват и да се връщат на работа бре, аз за година и 4 месеца не съм успяла да си сваля кой знае колко от килцата си, качени през бремеността( да не кажа хич Weary)

# 35
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз я харесвам Радост, да й е живо и здраво беб4ето !Завиждам благородно,което ми кара да се замисля върху моята фигура също, действа ми позитивно.А за това как раждала, всеки избира все пак сам за себе си. Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 6 549
ПРИ СЕКЦИО СЕ РАЗРЯЗВА КОРЕМНАТА МУСКУЛАТУРА,а сега помислете лесно ли се прибира ooooh! ooooh! Crossing Arms
абе и това не е баш така, поне на напоследък вече доста д-ри се старят повече  Grinning ама верно изместихме темата

# 37
  • Мнения: 157
Радостина почти 20 години е тренирала синхронно плуване какво се очудвате?

# 38
  • Мнения: 7 640
Радостина почти 20 години е тренирала синхронно плуване какво се очудвате?

ха, аз знам за художествена гимнастика или това беше за Нели.
В никакъв слуай това не е фигура, типична за състезателка по синхронно Laughing

Аз пък четох, че родила в МД.

Общи условия

Активация на акаунт