Какъв е естественият цвят на косата ви?

  • 4 782
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Подчертавам: ЕСТЕСТВЕНИЯТ.


Моя не знам как да го определя. Някои хора казват, че съм блондинка, а други-брюнетка  Shocked  Но според мен е много светло кафява. По-светла от кестен, определено. Но не е и руса.  ooooh!

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 00:33 от Miracle_girl

# 1
  • София
  • Мнения: 2 152
Моят е тъмно кестеняв. Много безлично според мен и за това не съм го виждала от 7-8 години Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Светло кестенява с няколо руси кичура по рождение.Майка ми и брат ми също имат такива Laughing.
Сега съм руса изцяло и понякога много ме е яд,че не си оставих естествената коса.Май никога повече няма да я видя Cry

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Много много светло кестеняв,а сега на фона на черната боя корените ми стават руси. Grinning

# 4
  • Smallville
  • Мнения: 994
Подчертавам: ЕСТЕСТВЕНИЯТ.


Моя не знам как да го определя. Някои хора казват, че съм блондинка, а други-брюнетка  Shocked  Но според мен е много светло кафява. По-светла от кестен, определено. Но не е и руса.  ooooh!
На този цвят му викат лешник.
А по въпроса тъмно кестенява,почти черна

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Тъмно кестенява, лятото изсветлява доста. Сега съм на кичури.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
   Моята е тъмно кестенява, а иначе в момента съм на кичури.

# 7
  • Мнения: 750
Eстествено русо. И по- скоро клони към светло с няколко черни косъма към тила. Ама вече и бели имам, ама не се забелязват от самолет Grinning

# 8
  • Мнения: 1 100
Подчертавам: ЕСТЕСТВЕНИЯТ.


Моя не знам как да го определя. Някои хора казват, че съм блондинка, а други-брюнетка  Shocked  Но според мен е много светло кафява. По-светла от кестен, определено. Но не е и руса.  ooooh!
На този цвят му викат лешник.
А по въпроса тъмно кестенява,почти черна

Че от какъв зор лешник? Лешникът е направо бял.

# 9
  • Мнения: 177
Кафяв, нито много светъл, нито много тъмен. За жалост от доста години не съм го вийдала тоzи естествен цвят.  Sad

# 10
  • София
  • Мнения: 1 474
Кафяво-червеникав. Изглеждам прекалено миловидно с него и затова от много години съм чернокоска  Twisted Evil

# 11
  • Smallville
  • Мнения: 994
Подчертавам: ЕСТЕСТВЕНИЯТ.


Моя не знам как да го определя. Някои хора казват, че съм блондинка, а други-брюнетка  Shocked  Но според мен е много светло кафява. По-светла от кестен, определено. Но не е и руса.  ooooh!
На този цвят му викат лешник.
А по въпроса тъмно кестенява,почти черна

Че от какъв зор лешник? Лешникът е направо бял.


На мен не ми изглежда бял

# 12
  • Мнения: 27 524
Сиво-русо  Crazy

# 13
  • Мнения: 6 315
Тъмно кестеняв Simple Smile. Боядисвам се от 4-5 месеца.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 530
Преди да побелее, беше черно-син.

Общи условия

Активация на акаунт