Хапчета срещу косопад!

  • 53 676
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 394
Цитат
Косопада след раждането е естествен процес, който нормално си трае няколко месеца  .. след което спира..
При мен продължи докато не спрях да кърмя /1 год и 2 мес/  Peace

# 76
  • Мнения: 19
Изчетох набързо темата,
аз се боря с моя косопад вече 9-и месец, от стрес явно.
изпих всичко що има на Виши, Мерц, Дюкре-анакасп, анастим,анафазе. Пробвах и българските фито....ефект Нула.
Сега съм на аминокиселини - таблетки и ампули + маски до главозамайване /писна ми с една дума/
 Цената на приорина варира във всяка аптека между 25-33 евро за 120 капсули  https://www.medikamente-per-klick.de/shop/suche.html  - ето тук е третия продукт и струва 28,80 евро.
  другото, което е много ефикасно е Crescina - швейцарско с три степени, ампули, има и за мъже и жени, пониква коса и при напълно плешиви /така поне пишат/ Цената е към 100 евро-120 евро най много http://www.crescina.com/?gclid=CJf_sKvqqJoCFYYVzAodEEI9AA

най-добре е да се хранете разнообразно и да избягвате стреса и драстичните диети, че от тях се нарушава хормоналния баланс и затова капе косата  Peace

# 77
  • Мнения: 1 394
Цитат
най-добре е да се хранете разнообразно и да избягвате стреса и драстичните диети, че от тях се нарушава хормоналния баланс и затова капе косата 
С това последното съм съгласна + цигари и спиртни напитки!  Peace

# 78
  • Мнения: 19
Цитат
най-добре е да се хранете разнообразно и да избягвате стреса и драстичните диети, че от тях се нарушава хормоналния баланс и затова капе косата 
С това последното съм съгласна + цигари и спиртни напитки!  Peace
+ кафе+кола+безалкохолни и се доверете на природните продукти, а не на скъпите козметики. Мен ме оправи "българската народна медицина"  Peace

# 79
  • Мнения: 1 394
И аз съм на това мнение,но повечето не мислят така и предпочитат да дадат 50 лв за някакво мазило,отколкото да си наберат пет стръка коприва и да си мият косата с нея...

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Glimmen, сподели как ти помогна "българската народна медицина"?

# 81
  • Мнения: 898
Glimmen, сподели как ти помогна "българската народна медицина"?
.

Не правя реклама просто цяла година вече се радвам на прекрасна коса, като преди това беше много зле.

Лично на мен много ми помогна шампоан от серията Давинес.

Общи условия

Активация на акаунт