За "официалните-неофициални" партньори

  • 1 861
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 726
Близки са на семейството ми. Подробностите ги научих случайно от човек, който се е включвал в забавленията.
На въпроса ти : Не с любовниците, а с други две двойки.

# 31
  • Мнения: 2 498
Не го разбирам тоя начин на живот Stop-уж не съм толково задръстена и консервативна, но май така излиза newsm78...няма лошо и двамата да кръшкат, но другия да не научава Simple Smile...

# 32
  • София
  • Мнения: 6 999
...няма лошо и двамата да кръшкат, но другия да не научава Simple Smile...

Хаха - колко различни са хората.

Аз съм точно на обратното мнение. На всеки може да се случи да кръшне, но да ме лъжат и крият от мен  Naughty

Всеки си има собствена рецепта за щастие  Peace

# 33
  • Мнения: 7 186
Аз съм точно на обратното мнение. На всеки може да се случи да кръшне, но да ме лъжат и крият от мен  Naughty

Е, да не забравяме, че и ние може да сме от другата страна. Аз не бих си признала, ако съм изневерила. Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 6 999
Lady Marmalade, ааааааааа... аз си признавам  Embarassed Rolling Eyes

Не ми казвай, че съм сгрешила сега...  ooooh!

Да не признавам ли ако пак ми се случи или...?  newsm78

# 35
  • Мнения: 7 186
Да не признавам ли ако пак ми се случи или...?  newsm78

Както се казва, и на калъп да те хванат, пак отричай! Twisted Evil

По мое мнение е много голяма грешка да си признаеш за изневяра, при положение, че няма никакви улики срещу теб. Дори и партньорът ти да твърди, че е супер, мега, хипер, ултра, турбо демократичен. Simple Smile
Изключвам случаите, като на Касиди познатите, когато и двамата си имат "уговорка" и си хойкат свободно и регламентирано, посещават суинг клубове и въобще това си е част от техния лайфстайл.

# 36
  • Мнения: 3 405
Възможен ли е един такъв живот?!

Въпрос на ценностна система.

Моята не включва странична връзка Naughty(или поне не официално Mr. Green)

# 37
  • Мнения: 505
Разни хора-разни идеали. Щом хората са щастливи така нямам нищо против / те пък щото се скъсаха да ме питат / За себе си мога да кажа, че в момента не бих приела подобно нещо, но нищо не се знае  Naughty след време в подклуб "Хоби" наред с шиенето и плетките може да се включи и суингът.  Peace

# 38
  • Мнения: 5 877
Доне, и аз.

# 39
  • Мнения: 490
Вече всичко мога.... Laughing
И всичко очаквам-нищо не може да ме изненада!!!
Ценностната система май се изгаражда не във детсвото , а от опита и от това колко и какви компромиси можеда направи човек със съвестта си.

# 40
  • Мнения: 27 524
За мен не е възможен. Аз не мога да приема подобно нещо.
Може би такива хора са щастливи по своему, знам ли...

# 41
  • Мнения: 214
Не, не бих могла, това е абсурдно.Не съм такъв тип хора

# 42
  • Мнения: 1 416
Бих могла да живея с мъжа си само като с приятел...  Peace Едва ли ще споделям сексуалните си подвизи и ще са ми интересни неговите обаче. Иначе подобен сценарий не ми се струва невъзможен. Друг е въпросът, че не вярвам такъв тип отношения да издържат вечно...  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 3 447
Ааа, не... не само като приятели  Simple Smile С много секс, и то много интересен секс. Суингът не е задължителен, споделянето - да...
Но съм съгласна, че не е подходящ модел за семейство с деца.

Общи условия

Активация на акаунт