На каква възраст крем против бръчки?

  • 921
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 505
На каква възраст според вас трябва да се започне с козметиката  против бръчки. След 20, 25 години или по-късно.  Thinking

# 1
  • Мнения: 5 103
Зависи от кожата, но 20 е твърде рано, ако е добре подържана след 30 според мен.

# 2
  • Мнения: 13 512
за сухата кожа-след 25 години.мазната може и около 30. и задължително -околоочен крем.

# 3
  • Мнения: 1 616
По принцип след 25 години трябва да се помисли за превенция срещу бръчките. Но трябва да се съобразиш най-напред със състоянието на кожата си. Ако си младолика и кожата ти изглежда по-млада, можеш да отложиш противобръчковите терапии с година-две-три. Но така или иначе трябва да се погрижиш още от по-ранна възраст (след 20 например) за добро почистване и хидратиране на кожата. За околоочния контур са най-подходящи гелчетата - леки, овлажняващи - така се предотвратява задълбочаването на мимическите бръчки и появата на нови. Вече по-късно може да се премине на кремчета. Трябва да се внимава и в избора на противобръчков крем - някои кремове са от тежката артилерия, те са за вече появили се, ясно изразени бръчки и са предназначени за жени над 35-40 години. Кремовете за първи бръчки се препоръчват за жени след 30-те. Обикновено на самите кремове (или в сайтовете на производителите) е указано за каква възраст са предназначени и какво третират - първите фини линии или дълбоки бръчки.

# 4
  • Мнения: 5 393
След 25-6, но си зависи и от кожата.Аз лично мисля да отложа с още една-две години, освен ако не забележа, че е необходимо да ползвам.

# 5
  • Мнения: 6 607
за сухата кожа-след 25 години.мазната може и около 30. и задължително -околоочен крем.
Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 35 811
Редовно започнах да използвам крем за лице  на 23-25, но по това време в Б-я имаше само на Виши Hug
Имаше и на Колосе - но се купуваше само с връзки Wink

# 7
  • Мнения: 983
Мойта кожа е мазна, сега съм на 28 и започнах да използвам крем от 4-5 месеца. Той се води по скоро възстановяващ и е на Ейвън и използвам за около очите от серията Аню.

# 8
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз мисля че след 25-26 г. може да се започва с кремчетата вече.

Общи условия

Активация на акаунт