Възможно ли е да ме харесва и затова да бяга

  • 16 418
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Според мен е по-вероятно вече да не те харесва.

# 16
  • Мнения: 5 317
Не мисля, че е хлътнал . По-вероятно е да има приятелка, която да ревнува от теб и да му прави проблеми... и затова да те отбягва. 
И аз това си помислих.

# 17
атлантис,много си навит,нали?! Mr. Green

Да.
Радвам се да видя че си тук !!!

# 18
  • Мнения: 122
Аз винаги съм тук някъде...между редовете Simple Smile Sunglasses



# 19
  • Мнения: 645
Харесва нехаресва - майната му, ако ще.

# 20
  • Мнения: 128
А може и друг въпрос да възникне при така обрисуваната ситуация, а именно:
Възможно ли е да бяга щото го харесвам?

# 21
  • Мнения: 1 172
....или просто има друга жена....

Че той и преди е имал жена, а и ние не сме имали други освен приятелски отношения.
Така де. Но ако сегашната е нова приятелка, сигурно е на друго мнение относно вижданията му с приятелки- колежки. Я виж темата за фирмените купони, темата за бившите гаджета. Явно различните жени по различен начин дават (а най-често не дават) свобода на мъжете до тях.

# 22
  • Мнения: 5 103
Аз пък не мисля, че е хлътнал...Мъжете не са толкова "разумни", когато хлътват... Crazy
И аз така мисля Peace

# 23
  • Мнения: 87
...имах една "приятелка"...и като разбрах , че е адски тъпо парче и адски досадна - почнах да я отбягвам...и все обещавах , че ще се чуем! Накрая явно й светна , че не желая да имаме нищо общо...тааааа , човека деликатно те пуска по надолубаир... Laughing някои не можем да кажем право в очите "въри на майната си" (примерно)

# 24
  • София
  • Мнения: 392
Не мисля, че е хлътнал . По-вероятно е да има приятелка, която да ревнува от теб и да му прави проблеми... и затова да те отбягва. 
Най-вероятно е това.

Ти защо не го попиташ в прав текст с уговорката, че няма де проблем ако не се виждате повече ?

# 25
  • Мнения: X
Или те харесва, но само толкова и затова бяга, за да не стигнат нещата далеч ( и ти да си внушиш нещо и да зарежеш семейството си, а той да не иска сериозна връзка), или просто не те харесва и вижда че май ти хлътваш и деликатно се опитвва да ти го подскаже. Не мисля обаче, че има сериозни намерения към теб защото нямаше всичко да свърши просто така. Може би ти се скъсваш да го търсиш, просто защото е наранил егото ти, но каквото и да е, не си внушавай разни неща  и не си усложнявай живота.

# 26
  • Мнения: 1 568
А може и друг въпрос да възникне при така обрисуваната ситуация, а именно:
Възможно ли е да бяга щото го харесвам?


 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт