Възможно ли е да ме харесва и затова да бяга

  • 16 417
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 645
Имам питане към мъжете, а всъщност и към жените. Имам един бивш колега, с  когото много си допаднахме по характери. С течение на времето станахме и приятелчета, той знае че съм омъжена и че имам детенце както и той до скоро си имаше приятелка. Много добре се разбирахме, но изведнъж той ме отряза. Тоест когато го търся по телефона не ми вдига. С триста зора след месец и половина го открих и го попитах какво става и му казах че ще го удуша, той само с усмивка ми каза че нямало сърце да ми даде и че нямало нищо Tired. Но кагато се чухме да се разберем да се видим ми каза че нямало да стане скоро и че ще се чуем. Аз newsm78 само се почесвам и хич не ми е ясно какво става. Приятелката ми твърди че е хлътнал и затова ме отбягва ама аз хич не съм сигурна. А със сигурност няма начин да съм го обидила, а и ако беше това нямаше да се притесни да ми тегли една майна. Та питам мъжете дали ако  ме е харесал е нормално да се държи така. newsm78

# 1
  • Мнения: 830
ох, не разбрах секс имало ли е?И само за едно внимание ли е цялата работа?

# 2
Търсиш си белята. Човека много правилно постъпва, това е най-нормалната реакция на един мъж който те харесва. Виж, ако искаше само да те изплющи щеше да те търси.

# 3
  • Мнения: 645
Не е имало секс дори и никакъв допир. Просто бяхме добри приятели и ми е мъчно, че губя приятел и търся причините за това. За съжаление са прекалено малко истинските приятели а той определено ми беше такъв.

# 4
  • Мнения: 1 568
Търсиш си белята. Човека много правилно постъпва, това е най-нормалната реакция на един мъж който те харесва. Виж, ако искаше само да те изплющи щеше да те търси.



Абсолютно е така,но на теб май ти се иска..... Simple Smile
Извини ме,но сме жени и ....тия неща се подушват от километри! Heart Eyes

# 5
"Абсолютно е така,но на теб май ти се иска.....
Извини ме,но сме жени и ....тия неща се подушват от километри!"

Естествено че ми се иска. А на теб?

# 6
  • Мнения: 747
Може би е осъзнал, че между вас не може да има приятелство, т.е. секс- било защото сте колеги (за мен- предразсъдък), било защото си омъжена... Приятелство без секс е немотивирано за един мъж /според мен също; знам че повечето жени мислят иначе/. Ако той държеше на приятелството- така, както ти си го представяш, поне щеше телефона да вдигне. Има нещо гнило...
Да казват мъжовете newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък не мисля, че е хлътнал...Мъжете не са толкова "разумни", когато хлътват... Crazy

# 8
  • Мнения: 902
Аз пък не мисля, че е хлътнал...Мъжете не са толкова "разумни", когато хлътват... Crazy

Нати, подкрепям...
Имала съм си проблем преди да се омъжа с обвърzан мъж, хлътнал в мен.
Съвсем ина4е се държеше.Беz да  е с намерения само да ме "иzплющи" Laughing
Колкото до въпросния господин от теми4ката...Може просто да няма време, или да има проблеми,zаради които не му се среща и говори с никого.А има и хора, които ако нямат преки контакти с приятелите, малко по малко се отдръпват, понеже намират телефонно или интернет приятелство zа непълноценно.А доколкото раzбрах, дамата и младежа ве4е не работят zаедно.
Понякога отговорите са толкова  прости, 4е сме кьорави zа тях и търсим под вола теле.
Но , вси4ки сме така.  Laughing Mr. Green

# 9
  • Мнения: 122
....или просто има друга жена....



атлантис,много си навит,нали?! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 645
....или просто има друга жена....

Че той и преди е имал жена, а и ние не сме имали други освен приятелски отношения.

# 11
  • Мнения: 463
може пък да не те харесва, а чисто и просто да не му е до теб в момента, а ти да търсиш под вола теле.
а ти харесваш ли го?

# 12
  • Мнения: 6 155
Не мисля, че е хлътнал . По-вероятно е да има приятелка, която да ревнува от теб и да му прави проблеми... и затова да те отбягва. 

# 13
  • Мнения: 87
може пък да не те харесва, а чисто и просто да не му е до теб в момента, а ти да търсиш под вола теле.
а ти харесваш ли го?

хех , ти да не ми четеш мислите?! Simple Smile ако оня я харесва ще й обясни за какво става въпрос - дори ще намери начин да я вижда въпреки това , че може да има проблеми... Wink може и приятелка да няма а да му е писнало от нея...

# 14
  • Мнения: 645
може пък да не те харесва, а чисто и просто да не му е до теб в момента, а ти да търсиш под вола теле.
а ти харесваш ли го?

  Бих се радвала да е така.  Всъшност много се надявам да не ме е харесал като жена че иначе аз самата ще бягам, тази муха ми я пусна една приятелка и аз затова питам. А на въпроса за харесването като мъж - не, но като човек- да.

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Според мен е по-вероятно вече да не те харесва.

# 16
  • Мнения: 5 317
Не мисля, че е хлътнал . По-вероятно е да има приятелка, която да ревнува от теб и да му прави проблеми... и затова да те отбягва. 
И аз това си помислих.

# 17
атлантис,много си навит,нали?! Mr. Green

Да.
Радвам се да видя че си тук !!!

# 18
  • Мнения: 122
Аз винаги съм тук някъде...между редовете Simple Smile Sunglasses



# 19
  • Мнения: 645
Харесва нехаресва - майната му, ако ще.

# 20
  • Мнения: 128
А може и друг въпрос да възникне при така обрисуваната ситуация, а именно:
Възможно ли е да бяга щото го харесвам?

# 21
  • Мнения: 1 172
....или просто има друга жена....

Че той и преди е имал жена, а и ние не сме имали други освен приятелски отношения.
Така де. Но ако сегашната е нова приятелка, сигурно е на друго мнение относно вижданията му с приятелки- колежки. Я виж темата за фирмените купони, темата за бившите гаджета. Явно различните жени по различен начин дават (а най-често не дават) свобода на мъжете до тях.

# 22
  • Мнения: 5 103
Аз пък не мисля, че е хлътнал...Мъжете не са толкова "разумни", когато хлътват... Crazy
И аз така мисля Peace

# 23
  • Мнения: 87
...имах една "приятелка"...и като разбрах , че е адски тъпо парче и адски досадна - почнах да я отбягвам...и все обещавах , че ще се чуем! Накрая явно й светна , че не желая да имаме нищо общо...тааааа , човека деликатно те пуска по надолубаир... Laughing някои не можем да кажем право в очите "въри на майната си" (примерно)

# 24
  • София
  • Мнения: 392
Не мисля, че е хлътнал . По-вероятно е да има приятелка, която да ревнува от теб и да му прави проблеми... и затова да те отбягва. 
Най-вероятно е това.

Ти защо не го попиташ в прав текст с уговорката, че няма де проблем ако не се виждате повече ?

# 25
  • Мнения: X
Или те харесва, но само толкова и затова бяга, за да не стигнат нещата далеч ( и ти да си внушиш нещо и да зарежеш семейството си, а той да не иска сериозна връзка), или просто не те харесва и вижда че май ти хлътваш и деликатно се опитвва да ти го подскаже. Не мисля обаче, че има сериозни намерения към теб защото нямаше всичко да свърши просто така. Може би ти се скъсваш да го търсиш, просто защото е наранил егото ти, но каквото и да е, не си внушавай разни неща  и не си усложнявай живота.

# 26
  • Мнения: 1 568
А може и друг въпрос да възникне при така обрисуваната ситуация, а именно:
Възможно ли е да бяга щото го харесвам?


 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт