Колко време използвахте вашите бебефони?

  • 1 555
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 029
Бебето ни е на 5 месеца, но все още не сме купували бебефон, тъй като тя спи при нас все още. Като я отделим сигурно ще си вземем, струва ми се доста полезно и удобно устройство.  Laughing

# 31
  • Мнения: 2 700
Зависи от разположението на жилището и от това кога детето отива в собствена стая. Докато дъщеря ми беше бебе не сме имали и ползвали, защото живеехме в малък апартамент и всичко се чуваше. Когато тя стана на 5 се преместихме в по-голям, където детската стая беше на точно противоположния край на нашата. Дотогава и дъщеря ми не беше имала собствена стая. Та се наложи да вземем на 5. Работа практически не ни е вършел /защото тя вече беше голяма/, но ни създаде психологически комфорт - и тя беше спокойна, че можем да я чуем и ние така.

# 32
  • Мнения: 2 381
Не съм ползвала.

# 33
  • Мнения: 4 621
Все още го използваме Peace

# 34
  • Мнения: 265
Извинявам се, че използвам темата, ама бихте ли споделили от кои бебефони сте доволни. Аз съм малко като индианец в тази област  Crazy, а ми се иска да взема за бебчо като се роди  Hug Комшийката ми има един, но от него се чува само едно пукване ако нещо в стаята мръдне и едно пращене ако бебето заплаче  #Crazy що тъй  newsm78

# 35
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не използвам. Аз не го оставям в стаята самичък все още.  Peace

# 36
  • Мнения: 5 255
...от кои бебефони сте доволни...

Не сме купували бебефон, а ползваме 2 слушалки Panasonic DECT за тази цел.
Абсолютно същото, като след време слушалките продължават да се ползват, докато бебефона не толкова  newsm78

Полезно инфо за DECT телефоните тук и тук  Wink
 

# 37
  • Мнения: 702
Още си го ползваме. Върши ми страхотна работа.

Общи условия

Активация на акаунт