Защо???????

  • 1 681
  • 14
  •   1
Отговори
Не искам да пиша с истинския си ник.
Имаме си прекрастно детенцe, но мъжа ми се промени някак си покрай проблемите и не досипиването с детето аз съм го лигавила, за тоа ревяло, виновна съм за всичко, държи се хладно с мене, прави ми забележки за най-дребното, все едно не е той, има ли някой със сходен пролем и дали ще се оправят нещата?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ще се оправят Simple Smile Като започне бебето да спика повечко и да имате повече време един за друг, всичко ще си дойде на мястото. Сега просто ви трябва търпение!!!

# 2
  • Мнения: 382
Съвсем нормално е нещата понякога да зациклят така,било наскоро след като се появи бебето или по нататък в семейният живот.
И ние сме имали доста такива моменти.НО пък и само вие сте хората,които може да го промените.Поговорете и вижте къде всъщност е истинският проблем.Мъжете са склони да се затварят в себе си и в същото време да обвиняват.Разнообразете доколкото можете ежедневието си,направете нещо само за вас двамата Peace
Успех и търпение Peace

# 3
  • Мнения: 1 878
Защото светът се преобръща и вече никога няма да е същия  Mr. Green лекарството е адаптация .............и тя идва с времето и нещата се наместват в релсите, но дотогава търпение, разбиране и съобразяване с другия, но е важно да се разбере и от двете страни - тука е разковничето за запазване на семейната хармония  Crazy

# 4
  • Мнения: 453
Имахме сходен проблем! Дори не искаше да го гушка, когато се дереше от колики, не искаше и да се връща вкъщи, защото бебето ревяло...
Сега сме си екстра, имаме си други проблеми Wink
Дори е готов пак да преживеем всичко това, но този път сигурно ще сме по- спокойни!
Дано и при вас да мине!

# 5
  • Мнения: 306
мила,моя напълно те разбирам,защото,когато родих първата си рожба и моя съпруг се промени,определено ревнуваше,защото вече не се въртях около него и все по-рядко имах време и желание да бъда с него.та аз заспивах права smile3544.с течение на времето като поотрасна малката се успокоихме и двамата.сега след 10г.си имаме още едно слънчице,но вече е различно,много ми помага hug wash hang newsm71 , взима я,когато види,че съм изнервена Rage.не се усеща онова напрежение.сега когато е с 3 жени няма избор просто.

# 6
  • Мнения: 983
Почти всички млади родители минават през подобен период. И ние също. Всичо ще се оправи. Търпение му е майката Peace

# 7
  • Монтана
  • Мнения: 499
ооооооооо това е само началото-първите 5 год.са най важни-успеете ли да ги преминете-значи няма никакви проблеми
Всеки е минал по вашия път
УСПЕХ

# 8
  • Мнения: 3 537
Почти всички млади родители минават през подобен период. И ние също. Всичо ще се оправи. Търпение му е майката Peace
Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Явно и той е изнервен покрай детенцето и това се отразява на отношението му към теб.Но не мисля,че е нещо сериозно,просто период,предполагам и ти се изнервяш чат пат,и може би не забелязваш ако и ти си се променила малко.Ще се оправите,това да ви е проблема,в семейния живот се преминава през какви ли не периоди,това и аз го разбрах от както имам дете,просто животът ти се променя и трябва да съумееш да се впишеш в новата си роля със се отговорности и задължения.Успех! Peace

# 10
  • Мнения: 592
Защо ли? може би ревност от детенцето, може би промяната в семейството причини има, но нещата ще се оправят Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 67
Ще се оправят, спокойно.
И ние бяхма така след като се роди малаката. Много се изнервяше от всичко, мрънкаше постоянно, аз пък се дразнех, че мрънка и се карахме почти непрекъснато.
После някакси нещата се оправиха от самосебеси, явно той свикна с променената обстановка и сега всичко е ок.
Споко, всичко ще се оправи  Simple Smile.

# 12
  • Мнения: 8 917
Не искам да пиша с истинския си ник.
Имаме си прекрастно детенцe, но мъжа ми се промени някак си покрай проблемите и не досипиването с детето аз съм го лигавила, за тоа ревяло, виновна съм за всичко, държи се хладно с мене, прави ми забележки за най-дребното, все едно не е той, има ли някой със сходен пролем и дали ще се оправят нещата?

Не поемай ти вината за всичко - за това, че ревяло, че още не знам какво си . Приземи го, че имате дете и всичко това съпътства едно бебенце - не е нужно допълнително да се нервите един друг.

# 13
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Не поемай ти вината за всичко - за това, че ревяло, че още не знам какво си . Приземи го, че имате дете и всичко това съпътства едно бебенце - не е нужно допълнително да се нервите един друг.

Така е!  Peace Не си го правила ти сама това детенце. Да поеме и той отговорността и да търпи като теб. Нима на теб ти е лесно? Ако трябва той да се грижи за малкото през деня? Защо не му предложиш този вариант, за да разбере наистина какво е напрежение и натоварване?   bouquet
Дано по-бързо да минете през този период  Peace

# 14
  • Мнения: 169
Нормално е за6тото ние преживяхме по4ти съ6тото о6те докато съм бременна.Просто и той се 4увсва изморен упла6ен и самотен , особенно , когато ти си заета с бебето или с домакинска работа.Вси4ко 6те се оправи само бъди търпелива и мила с него. Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт