Нова седмичка 24.01 - 30.01!

  • 2 126
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 612
Е и аз успях да пусна седмичната тема!
Е как е момичета?
Аз съм в чудесно настроение, а даже не знам защо?!
В петък ходих на доктор и от другия месец започваме със стимулацията!
Желая успех на всички!

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Здравейте и от мен!
Какво да ви кажа, освен че не ми идва лелката и поддържам висока темп, графиката ми стана трифазна и днес направих трети тест, който също е отрицателен. А и много ме болят гърдите, ама много. Одеве ми взеха кръвчица за ЧХГ, резултат след 13,30часа.
Така че ... съм в огромно очакване!

# 2
Здравейте и от мен,
успешна седмица желая на всички и много ,много усмивки.
За мен......хъм аз съм нещо като Василена, лелката я нама, тестовете отрицателни , а температурата висока. Бях си събрала доста разочарования, но във събота се наревах едно хубаво и сега ми е доста по-добре. Тази седмица, ще е по хубава от предната сигурна съм! #Milti  #Milti  #Milti

Усмивката прави деня по слънчев! Grinning  Laughing  Grinning  Laughing  Grinning  Laughing

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Лилиа, радвам се, че си в настроение и за предстоящата стимулация Grinning
Василена, стискаме палци много силно, като те слушам....странна история.
Поздрави на всички

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
Цитат на: wassilena
... резултат след 13,30часа.
Така че ... съм в огромно очакване!

 Sunglasses И аз ! За теб де ! Мнооооого се надявам !  Grinning

Поздрави и от мен девойки !

# 5
  • Мнения: 2 494
Цитат на: Morena
Поздрави и от мен девойки !


Ще ви разкажа една малка историйка, по повод това сладко изказване! Laughing
В 4 курс в техникума курсовия ни,г-н Якимов, около 60 годишен беше тогава, влиза един път през голямото междучасие и вика:
"Хайде, всички девойки в лекарския кабинет за ...незнам какъв преглед". При което един от съучениците се обажда: "Ами то тук май вече няма девойки!"  Embarassed  Blush  Crazy

# 6
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Василена, успех мила, дано този мсец да е най - щастливият за теб и любимия ти!
Момичета, ако имате търпение да прочетете искам да разкажа за моята най - добра пирятелка, най - милия човек на света, пробват повече от една година, след 6-ия месец започват изследвания, резултата е : поликистозни яйчници, много висок пролактин, много висок тестостерон, следва колстилбегит, дуфастон, дреги гръцки лекарства, месеци наред лекарства и липса на овулация - ходила е на фоликулометрия! Миналия месец решават да пробват с нов вид стимулация, но се налага поне 3 месеца да си почине от всякакви такива лекарства! Те обаче толкова са свикнали със секса без предпазни мерки, че изобщо не се пазят и още първия месец "почивка" тя има закъснение, отрицателни тестове дни наред, ходи на лекар, който казва, че имала голяма киста, за това не й е идвало. След 15 дена закъснение се появява втора бледа чертичка  #Milti , страх, учудване, невъзможно е да е станало, та тя е нямала овулация толкова време ... Сега ременността й е потвърдена, явно господ е решил да им направи най - големия новогодишен подърак, сега аз се моля всеки ден на господ същия този подарък да бъде задържан, да се роди живо и здрав и да бъде най - голямата радост на едно младо семейство. Божее разплаках се, не мога да ви опиша колко съм щастлива за нея. На висчки пожелавам нейното и моето щастие, без да се налага да минавате през това.

# 7
  • Мнения: 2 494
Зузи, прекрасно е !!!!!!! Дай Боже всеки му това щастие!!! И аз се разплаках, толкова се радвам когато стане ЧУДОТО!!!!! Леле пожелавам безпроблемна бременност на приятелката ти, и на теб и на всички бъдещи мами!!!!!!!

Много се радвам!!! People Angel

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
Цитат на: megan@
..При което един от съучениците се обажда: "Ами то тук май вече няма девойки!"  Embarassed  Blush  Crazy

Горкия съученик , бързо ще остарее  Wink  Grinning  !
Меган , ти  понеже си от скоро , затова ти прави вЧеПатление иначе аз така си ги наричам дружките тук понякога , но отдавана .  Grinning  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 2 494
Да да на мен много ми хареса обръщението, сладко е..........ама ми навя спомени от едно време! ха ха  ха, дъртата аз............  newsm81
(П.П. на 26 съм)

# 10
  • Мнения: 506
Здравейте и от мен!Днес съм в особено добро настроение!Събота и неделя бяхме в Банско на ски и се заредих с много положителна енергия.Напълно забравих за всякакви проблеми.Имам голяма мускулна треска,но пък хванах тен Simple Smile
Пожелавам много добро настроение на всички през тази седмица и дано да има поводи за празнуване!

# 11
  • Мнения: 249
Здравейте и от мен момичета! Успешна седмица на всички. И много добри новини!!!

Цитат на: wassilena
Здравейте и от мен!
Какво да ви кажа, освен че не ми идва лелката и поддържам висока темп, графиката ми стана трифазна и днес направих трети тест, който също е отрицателен. А и много ме болят гърдите, ама много. Одеве ми взеха кръвчица за ЧХГ, резултат след 13,30часа.
Така че ... съм в огромно очакване!

И ние сме в очакване заедно с теб! Дано седмицатазапочне с добра новина - от теб! Simple Smile  Хайде пък като разбереш резултатите ни кажи - не ни дръж в напрежение Simple Smile  Стискам палци миличка!

Чао и до писане от мен

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
Айде бе Василенкааааа..... ще се пръсна Misc Bomb  от напрежение и любопитство !  Sad  . newsm10

# 13
  • Мнения: 1 612
Хей Веси, стискам ти палци! Ама какво става? Не ни дръж в напрежение МОЛЯ ТЕ!
И Хера май ще трябва да почерпи скоро? Или поне на мен така ми се струва?!? Wink

# 14
От твойта уста в божиите уши както се казва! Laughing  Laughing  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт