Актуалните промоции !

  • 3 311
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Якетата са намалени с 30 лв.
от 80 и няколко са на 50 и нещо.

# 16
  • Мнения: 2 152
Ами купи си новата Ева или Космополитън.Има промоции на почти всички козметични марки за които се сещаш, също и на парфюми.Аз се възползвах от промоциите на Клиник - купих за мен и съпруга ми. Излиза наистина много изгодно и почти към всеки пакет има подарък PeaceСега е момента и да кажа, че съм страшно доволна от козметиката на Клиник-никога досега не съм имала толкова сияйна и хубава кожа - пу,пу все така да си остане Praynig

# 17
  • Мнения: 527
В Дика още няма намаление. В неделя минах.

Благодаря, ако има моля те пиши, че живея в град, в който няма магазин на Дика и може да изпусна момента.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 956
Не съм обикаляла много (с мойто коремче...), но в Ив Роше има промоции на парфюми и има подаръчни комлекти с кремове, тоници и т.н. на доста прилични цени.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Аз се възползвах от промоциите на Клиник - купих за мен и съпруга ми. Излиза наистина много изгодно и почти към всеки пакет има подарък PeaceСега е момента и да кажа, че съм страшно доволна от козметиката на Клиник-никога досега не съм имала толкова сияйна и хубава кожа - пу,пу все така да си остане Praynig
Какво си взе и за колко, моля?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 914
Не съм обикаляла много (с мойто коремче...), но в Ив Роше има промоции на парфюми и има подаръчни комлекти с кремове, тоници и т.н. на доста прилични цени.

Да, днес, минавайки от там, ми подадоха 1 брошура с промоциите Wink

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз дебна Frеnch Connection в Сити център.  Laughing Но от три седмици не мога да излизам и само гадая.  newsm78

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Еи каква готина тема. Ще я следя с интерес.

# 23
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ако някой забележи намаление в Capasca, моля да каже. Метнала съм око на една пола.  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 058
За Capasca и аз ще се подредя. Казвайте, че да не изпуснем.

# 25
  • Мнения: 2 414
Аз дебна Frеnch Connection в Сити център.  Laughing Но от три седмици не мога да излизам и само гадая.  newsm78
Аз онзи ден ходих и имаше някакво намаление май беше 20% Wink

# 26
  • Мнения: 2 575
Аз дебна Frеnch Connection в Сити център.  Laughing Но от три седмици не мога да излизам и само гадая.  newsm78
Аз онзи ден ходих и имаше някакво намаление май беше 20% Wink

днес вече всичко е 50% OFF - страхотно - взех си много сладка жилетка - от 169 на 84 лв.

# 27
  • Мнения: 721
Записвам се за темата, че не мога да излизам сега и съм в шок Crazy
Требе ми шопинг терапи, че ще лудна

# 28
  • Мнения: 4 300
В ТераНова в мола има намаление и като никога успях да си харесам няколко неща- една плетена жилетка "прегърни ме" в екрю за 30 лв и една черна тъничка блузка със страхотно деколте за 8 ( осем!) лева. Във Fox също има намаление- 2 на една цена, но там не са мой стил нещата. Мъжът ми си хареса една жилетка, но нямаше неговият размер за съжаление.
А Клиник и мен ме заинтригува, може би в събота ще мина да хвърля едно око.

# 29
  • Мнения: 2 414
А знаете ли дали в Levis има нсамаления понеже си харесах един панталон за 170 лв и мисля да си го взема утре,но ще ме е яд,ако след два дни е намален. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт