Прекрасна, вълнуваща последна ПРЕДКОЛЕДНА седми4ка 18-24.12.2006

  • 5 994
  • 214
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 183
Супер сте. Тази снимка си я спомням, защото много силно ме впе4атли. Ти с грим изглеждаш по-зряла 27-30, а той на тази снимка то4но много младее - максимум 35. НО Катето /Ве4ерница все пак ви е виждала наживо, ако не греша, та нейните впе4атления са по-адекватни. Така смятам аз. Снимката си е снимка, но тя не може да ти дате такава представа, както срещата о4и в о4и.
Но на теб какво изведнъж ти щукна сега за възрастите да мъдриш ... Тя възрастовата ви разлика си е една, откак сте се запознали и събрали, не е от скоро. Нещо те притеснява ли?  newsm78

# 61
  • Мнения: 2 907
Не бе , всичко тръгна от някой, който каза , че ми дава 16 години...ако не беше този случай, форумът едва ли щеше да разбере за нашата възрастова разлика.

Обаче сега лягам да хъркам. И повярвай ми, наистина ще хъркам, защото съм пушила. Виж каква жена си хвана Роберто, хем млада, хем хърка, че и на оригинална се прави  Sunglasses

Лека нощ !

# 62
  • Мнения: 5 183
Не бе , всичко тръгна от някой, който каза , че ми дава 16 години...ако не беше този случай, форумът едва ли щеше да разбере за нашата възрастова разлика.

Обаче сега лягам да хъркам. И повярвай ми, наистина ще хъркам, защото съм пушила. Виж каква жена си хвана Роберто, хем млада, хем хърка, че и на оригинална се прави  Sunglasses

Лека нощ !

А з също пуша /макар и по-малко отпреди/, но не хъркам, надявам се  Crazy
Хайде лека нощ!

# 63
  • Мнения: 5 183
Вси4ко живо спи, а? Никой не пише. А аз след малко отивам да си взема детето от градина.
Хвър4ило не купих. И утре е ден.

# 64
  • Мнения: 2 254
Еее гледам май най актуално е излъчването на мистик:)) аз си признавам без бой,аз написах че си ми кат 16 годишна.Пак гледах снимките  и да пак така ми се виждаш:) После на онази дето си гримирана си ми кат на 20-айде от мен да мине -това е.Поне на тези снимки така те виждам. А на мъжът ти не повече от 32-35 нещо такова.
     Звездичке аз казвам момче Simple Smile
Лека нощ, хъркачки такива:)))
  

# 65
  • Мнения: 5 183

Ааааааааааааа,  Naughty много моля не в множествено 4исло!!! Crossing Arms  Mr. Green Аз за сега САМО пуша, и то по малко!  bowuu

Звезди, и аз за мъжко залагам!

# 66
  • Мнения: 2 254
Добре тогава-пушачки такива Wink

# 67
# 68
  • Мнения: 378
Хайде банда на баницата! Още е топла!



Пожелавам ви много емоции в тази предколедна седмичка!

Мистик
, страхотна двойка сте. И аз да се изкажа за възрастта – 25 : 35.  thumbsup

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 08:16 от Rumyana

# 69
  • Мнения: 3 521
Айде и аz да кажа едно предколедно Добрутро Mr. Green...
Гледам спам се вихри на пораzия...

Мистиииииик, не 16_14 ти давам, 8ми клас, втория срок, голямото междучасие Party...бе според мен си иzглеждаш съвсем на въzрастта, но не си нито уморена, нито дебела...т.е. може да си уморена, но не ти личи на снимките, де. Дебела_тццццъ, но това съм ти го каzвала и преди. Робка младее много, но и това съм ти го каzвала Mr. Green. Бауи е мъж с неприлично мръснишко иzлъчване_бих се отдала на едномесечно джиджибиджи с него, ако Иман ми го отпусне Embarassed Rolling Eyes Mr. Green... Лампите са страшни_кой ги почиства след като са горели и им бърше праха? Лени се хили адски сладко zад биберона Laughing.

Rumyana, благодаря(каzано с ломотене, че ми е пълна устата с баничка  chef  bouquet. Какво вzе zа подарък на детенце?

zвеzди_ДЕВОЙЙЙЙКАААА от мен Peace.

Maika, откровенно zавиждам zа плажовете и хвърчилото...пусни снимки, бе жена Grinning.

Момичета, днес ми идва мама на гости zа коледните праzници и съм много щастлива. По случай случката черпя с кафе.


и понички



Хайде много  Hug на всички.

# 70
  • Мнения: 11 313
Мистик, голяма си лъжкиня! Mr. Green
Що не си признаваеш най-накрая, че си непълнолетна и че на мъжа ти му виси едно дело за блудство с малолетни в съда, а! Mr. Green

Руми, мерси за баничката! Все забравям да те питам - на един остров ли сте с Майка? Оня ден гледах атласа и търсех града на Майка, та разбрах, че е на северния остров.
А на южния сняг пада ли по Алпите ви? Можете ли да карате ски?

# 71
  • Мнения: 1 110
Добро утро банда (или поне 4астта която се е събудила) Laughing

Аиде да ида натворя едно каиве , и да друпна един фас. Уф как мразя да ставам рано ако знаете....

# 72
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

Мимката, честито   bouquet  bouquet  bouquet и благодаря 3а бирата  Hug Heart Eyes

пак 3абравих какво и на кого щях да пиша  ooooh! Blush....

малкото се сьбуди Wink.....
 хич ме няма те3и дни и3 форума  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 1 110
Амей - ка снимки по едно време беше обещала да пуснеш Whistling
Голям е сладур малкия Шоки Hug

# 74
  • Мнения: 5 183
Привет от нощна НЗ.  Hug
Руми, при мен не се вижда бани4ката  Confused То май ще е по-лесно да скокна до вас да я видя  Mr. Green Но пък виждам 4аровната помощни4ка на дядо Коледа Габи  Heart Eyes

Сърфлайн, благодарско за пони4ките. От кафето ще се въздържа, 4е тук е ве4е време да лягаме. Колко време ще остане май4ето ти при теб? Щастливка!   bouquet

Gollum, не само сме на един остров, ами и в един и същи град, въпреки 4е още не сме се видяли  Embarassed Може да се карат ски тук, има ски-курорт на северния остров даже. А ти къде си?

Общи условия

Активация на акаунт