Търся уплътнител за витло на самолет

  • 2 947
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 312
а може би, е хан соло, а???
Не е ти го бъркаш с хан Азпарух ама тои е с брада  Hug

може, не претендирам за достоверност - паметта ми нещо ми изневерява напоследък, сигурно от  егн-то...  Mr. Green то, аслъ, аспарухчо откога ли не съм го виждала ехееееей, от детската градина май... в предучилищната яхна коня и отпраши на изтока... сега да го видя - няма да го позная.
сипи, бабе, и на мен ракийка!

дървеняааау, стига шербети и съмнителни смеси, че като нищо ще земеш да пропуснеш екскурзията зарад омайни господа с кърпи по главите!!!

# 46
  • Мнения: 5 877
Eто ме, момичета. Извинявайте за закъснението. Надявам се, че чаят е бил приятен. Ето и извиненията ми:



Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 20:50 от Solo

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
дървеняааау, стига шербети и съмнителни смеси, че като нищо ще земеш да пропуснеш екскурзията зарад омайни господа с кърпи по главите!!!
А, тцъ. Вързала съм се с кълбо прежда за самолетя - по линка, по ллинка - и да излети, ще висна на него, няма да се изгубя.

# 48
  • Мнения: 312
дървеняааау, стига шербети и съмнителни смеси, че като нищо ще земеш да пропуснеш екскурзията зарад омайни господа с кърпи по главите!!!
А, тцъ. Вързала съм се с кълбо прежда за самолетя - по линка, по ллинка - и да излети, ще висна на него, няма да се изгубя.

е, ако тръгнеш да се губиш, свирни - аз съм със собствен превоз.  независима, един вид, ще дойда да те взема...

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 20:35 от Baba Yaga

# 49
  • Мнения: 5 877
Търсех един човек с маска, но май вече е напуснал Кайро. Отиваме в Казабланка. Баба Яга, мога ли да оставя нещо ценно в твоя превоз? Но ще те помоля да не гледаш какво е.

# 50
  • Мнения: 7 110
Жоро, къде си?
Търси се мас(ц)ката на Жоро  Thinking

# 51
  • Мнения: 5 877
Иди тук
Вземи втората делва-тажин и я скрий в багажника. Моля те, не я отваряй.

# 52
  • Мнения: 312
Търсех един човек с маска, но май вече е напуснал Кайро. Отиваме в Казабланка. Баба Яга, мога ли да оставя нещо ценно в твоя превоз? Но ще те помоля да не гледаш какво е.

немаш грижи, зимам го. колко е ценно туй нЯщо и ще трябва ли да ти го връщам като минем границата???  Mr. Green
за гледането - няма да го гледам. пък и случайно да стане нЯщо да го зърна, няма да го разбера какво е, че недовиждам напоследък. виж, момите на опашката - те по-млади, очите им по-остри... от тях по- може да се притесняваш...

# 53
  • Мнения: 312
Иди тук
Вземи втората делва-тажин и я скрий в багажника. Моля те, не я отваряй.

да я взема, бабе, ама много тежко - не мога го помръдна туй делве...

# 54
  • Мнения: 312
соло, де изчезна, ба? заряза ме ти с делвата посред пазаря...

п.п. изгорих на торбаланчо манджата от много чакане...  Crazy

# 55
  • Мнения: 5 877
Извинявай. Забравих да ти кажа - пошушни на ухото на втория евнух до ъгъла "алхамбра" и той ще донесе гърнето вместо теб.
Чакай, ще го вдигна аз.

# 56
  • Мнения: 6 472
Бабче земи ме и мене моля ти съ! Самолеа вече го претовариха, а синдиката на хамилите ме принуди да им давам по 2 дни почивка седмично! Пеш не ми се маа ooooh!

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
О, Казабланка! Почакай да се наплискам, че след като ме остави, май попрепуших от онзи тютюн с миризма на рози.
Соло... аз да взимам ли нещо специално?

# 58
  • Мнения: 312
нищо няма да пошушвам на евнуха на ухото! с евнуси баба ти си няма работа, нищо хубаво от тях не е видяла...  Mr. Green

а, сега - мятай делвата в багажника и да си ходя...  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 1 568
Току що идвам от продавалника,ей сега пуснаха едно витло и евтино го дават,втора ръка,но имало още хляб в него,от войната бил моделът на самолета,но на кого му пука!Самолет е това,да не са обувки,че да ти се изкривят ходилата!Успех! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт