Когато сте ядосани......

  • 1 369
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Разтоварвам веднага.Не се налага лошото ми настроение и ядът ми да рефлектират върху някой.

# 16
  • Мнения: 334

Ами обикновено се тросвам и на всички им става ясно, че е по-добре да звъннат по-късно. Mr. Green

Изпаднах в подобна ситуация:обаждам се на близка/нарочно не уточнявам/,която беше много ядосна ,  на въпросите ми отговоряше троснато,стана ми много неприятно,защото не проумявах с какво съм заслужила такова държание. Никога не бих си  позволила подобно отношение,освен с мъжа ми разбира се.
Еми оплаках ви се

# 17
  • Мнения: 338
нямам проблеми със самоконтрола

 newsm10

# 18
  • Мнения: 1 568
Да не си около мен!А и човек в такива моменти се кара и наранява най-близките си,защото знае,че те го обичат и ще му простят,това е гадно,но е така!Ако изляза на улицата и се разкрещя на някого,ще ме цапардоса!!! newsm48

# 19
  • Мнения: 6 472
В общи линии овладявам нещата, но не винаги успявам качествено. Обаче елате да видите какво става като съм гладна - по сприхаво, нервно и заядливо същество не сте виждали Embarassed Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 952
Не показвам на  родителите и на  свекървата и свекъра (защото  те са до нас , а майка е далече).Ако покажа по някакъв начин гледам бързо да се изгладят нещата , живота е дълъг , не бива да се натрупват отрицателни чувства ако не е сериозно.

От  съпруга си  немога да се скрия , но не го изтезавам Simple Smile.Напротив-той ми е опора и ако не е виновникът Mr. Green само той ми помага да се овладея.Ако е виновен-дръпвам реч и после се  сдобряваме  hahaha Бързо минава де ... Wink

# 21
  • Мнения: 990
Реагирам различно, според ситуацията и това кой ме е ядосал. Аз съм много емоционален човек и отрицателните емоции изживявам ,като се затварям в себе си, но само ако идват от хора, на които държа.

# 22
  • Мнения: 122
Аз съм от хората които трупат в себе си нещата , и накрая избехвам извиднъж за нещо дребно.Но бързо ми минава, обикновено мъжа ми го отнася.
Айде представете си следната ситуация:развилнели сте се на прага на истерия сте и в този момент звъни телефона или се чука на вратата ,някои ваш близък ви търси/брат,,сестра,майка и пр./Вие как реагирате ?
Ами обикновено се тросвам и на всички им става ясно, че е по-добре да звъннат по-късно. Mr. Green

# 23
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
  Отнасяха го!
Сега обаче млъквам и започвам нещо да правя за да се разсея. smile3505

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Когато съм ядосана не си го изкарвам на никого,само сутрин като ме събуди мъжът ми уж без да иска и го побърквам,ама той си е виновен де. Wink

# 25
  • Мнения: 15 619
......млъквам като "бит гъз"  Crazy
Само че аз млъквам и гледам много страшно. Mr. Green
Никой не смее да ме заговори.

Общи условия

Активация на акаунт