Препоръчайте ми доктор и акушерка в аг Весела

  • 9 447
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Эдравейте мили мами Simple Smile Моля препоръчайте ми доктор и акушерка от аг Весела, в 8 месец съм и вече трябва да се ориентирам кам някого и вашата помощ ще ми бъде много полеэна Wink

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз раждах там и съм много доволна.Няма значение кой ти е лекарят ,всички са много добри.Аз родих секцио при д-р Дренски,перфектна операция,нямах оплаквания ,белега почти не си личи.Персоналът е много любезен,стаите са като ВИП-ските само,че без климатик.... ама той не ти трябва.Леко раждане,ВЕСЕЛА е най-добрият избор.

# 2
И аз раждах там, вярно е, че всички са много добри специалисти, но с мен не се държаха любезно, чак когато разбраха, че ще им дам пари, изведнъж станаха много любезни.Изборът ти не е лош, но се надявам да попаднеш на екип, който ще бъде мил с теб и без да им даваш пари.

# 3
Сега видях, че си от Стара Загора. За Весела в Пловдив става въпрос, нали?

# 4
Пак я оплесках, всъщност мамата, която е писала преди мен е от Стара Загора.Нещо съм много разсеяна - извинявай.Значи става въпрос за същото заведение.

# 5
  • Мнения: 1 668
Ами аэ съм решила да си платя и эатова искам да энам конкретни имена към които да се ориантирам Simple Smile Ще се радвам да се вклиучат още мами

# 6
  • Мнения: 777
Правена ми е операция в АГ Весела - Пловдив. Много съм доволна. Д-р Светослав Илиев и д-р Дренски. Peace

# 7
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Вчера четох темата за новата болница Селена и доколкото разбрах добрите специалисти от Весела са се преместили там.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 551
След като си решила да си плащаш защо не обмислиш варианта да родиш в частна клиника??? Новата "Селена" събра доста добри специалисти /някои са точно от Весела/, условията и отношението към теб са перфектни. Прочети и темата тук по този въпрос и помисли: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136427.0
Леко и безпроблемно раждане ти желая  Peace

# 9
  • Мнения: 683
Ami Drenski, vse pak kato shef, moje bi oshte si e i vuv Vesela..., inache moeto sekcio beshe pri Minev i vsichko mina perfektno. Simple Smile

Ами Дренски, все пак като шеф, може би още си е във Весела..., иначе моето секцио беше при минев и всичко мина перфектно.

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 00:59 от Vivi

# 10
  • Мнения: 24
Здравей,
и аз мислех там да раждам, но като че ли вече се отказах, защото добрите лекари и най-добрия анестезиолог са вече в Селена.Все пак има някои добри за които знам че са още там като Дренски, Кръстева, Тотев. Те искат 300 лв за нормално раждане. Аз лично се отказах и заради това, че Весела не разполагат с кръв, ако се наложи преливане и други неща необходими при едно проблемно раждане. Тогава ще се наложи чакане с часове или ще те откарат до ВМИ или Окръжна.
Желая ти късмет

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Ami Drenski, vse pak kato shef, moje bi oshte si e i vuv Vesela..., inache moeto sekcio beshe pri Minev i vsichko mina perfektno. Simple Smile
Точно д-р Минев е един от основата на тази инициатива за изграждането на частната болница и вече не е във Весела  Wink

# 12
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ако лекарите във Весела искат по 300 лв., според мен е по-добре да се обмисли вариант за раждане в Селена - наистина има добри отзиви за нея. Нормалното раждане било 480 лв. (но ако искаш да си избереш екипа, който ще води раждането - доплащаш още 100). Всеки казва, че там са отишли АГ-светилата на Пловдив.

# 13
  • Мнения: 2 476
Аз раждах при Кръстева във Весела!Нормално раждане с епидурална!Много съм доволна беше неделя взехме я от тях не беше на смяна,платихме си и отделно на анестезиолога за упойката и всичко мина прекрасно,бързо и най- вече бях много щастлива от избора!Препоръчвам на всички!Стаите са наистина хубави и не си струва да плащаш за вип, е във випа има телевизор и кво от туй!
Препоръчах този екип и на друго момиче от форума, тя е също доволна но при нея май се стигна до секцио, но така е !При всеки е различно един ще е доволен друг не,но не съм чула още нещо лошо!
Успех в избора и пиши после какво е станало и как сте!  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 668
Благодаря эа отговорите Simple Smile Варянта эа Селена никак не е лош -мисля и по тоэи вапрос ,но с иэбора на екип сумата става 580лв  Sad и эа момента се колебая дали да ги дам эа раждане или с тях да си помогна в паэаруването эа бебка newsm78

Общи условия

Активация на акаунт