Въпрос за Аптамил-а?!?

  • 552
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 986
  Здравейте GrinningПредварително се извинявам,ако въпроса вече е обсъждан,но не работи търсачката,а ми трябва отговор спешно PraynigМоята бебка е на смесено хранене,като АМ е Фризолак,но тя явно не го понася/или поне така аз си мисля/,защото повръща на фонтан доста често CryПрепоръчаха ми Аптамил АР-с антирефлуксно действие,но обиколих няколко аптеки и не можах да намеря такова Confused-Та,въпросът ми е,този Аптамил различен ли е от Аптамил 1,или става въпрос за едно и също мляко newsm78
  Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
А дали не е прехранена?Божа веднъж повърна така,но след като свекърва ми компетентно заключи,че нямам кърма Shocked.Не е хубаво да се менят марките на АМ,Фризовома е със същото действие-антирефлуксно и против запек!

# 2
  • Мнения: 27 524
Да, различен е, Аптамил АР е отделен от обикновения Аптамил.
Провери първо дали се касае за рефлукс наистина или повръща от друсане, преобуване, натискане по коремчето и т.н.

# 3
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Да различен е!
АР - е по - гъсто, за да не могат да го повръщат!

# 4
  • Мнения: 832
Да различен е!
АР - е по - гъсто, за да не могат да го повръщат!

 Peace

# 5
  • Мнения: 869
AR е различен от Аптамил 1.Ние първо бяхме на Аптамил 1,но бебчо повръщаше доста.След като започнах да давам половината количество от АМ AR повръщанията драстично намаляха.А затова къде можеш да го намериш-във всеки магазин който се предлагат адаптирани млека

# 6
  • Мнения: 3 146
Освен че е различно, бих казала, че това е най-доброто мляко не само за рефлукс, но и за чувствителен бебешки стомах.
Тук в София, го имаше дори във Фантастико...?

Общи условия

Активация на акаунт