Това беше....свърши се.....

  • 3 864
  • 44
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
...дано да е завинаги Praynig

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137040.0

Благодаря на целия екип в Транспортна болница, който днес се грижеше за дъщеря ми Hug

Тази нощ ще спим спокойно smile3524

и към останалите мами един съвет ще си позволя - не чакайте 15 месеца! прекалено дълго е.

а как само си мечтаех за такава нощ, учудена съм от толкова бързото възстановяване, за 10 часа само, такава промяна, а какво давене беше напоследък ooooh!

И тук да благодаря на Шани, която е абсолютно права, че това е Мястото, това са Лекарите, за безупречната чистота в болницата....само където от 9 до 9ч50 - това бяха най-дългите 50 мин. в живота ми..........

дано, както при мен е било навремето, и сега да е така при дъщеря ми - веднъж завинаги да забравим.....

Благодаря на всички, които ме подкрепяха през цялото време и вдъхвахте кураж  bouquet, благодаря на всички мами,минали по този път, които ми писахте  bouquet

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 00:07 от Liorena

# 1
  • Мнения: 1 455
Лио, искрено се надявам, че оттук нататък нощите ви ще са все спокойни   bouquet Hug. Дано Ади няма повече подобни проблеми  Praynig
Лагай да спиш, за да се насладиш истински на спокойната вечер  Heart Eyes.

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Радвам се че трудното е минало най-после. Дано детенце се възстанови бързо и да забравите завинаги проблемите.

# 3
# 4
  • Мнения: 6 607
Бързо възстановяване !  bouquet

# 5
  • Мнения: 47 903
чудесно!дано вече всичко е наред при вас!и да спите спокойно! Hug
знам какво мъчение е трета сливица-изпитала съм го лично Sad

# 6
  • Мнения: 122
чудесно!дано вече всичко е наред при вас!и да спите спокойно! Hug
знам какво мъчение е трета сливица-изпитала съм го лично Sad

# 7
  • В офиса
  • Мнения: 3 998
Дано наистина всичко да е свършило.
Бързо възстановяване на Ади и вълшебни коледни празници!

# 8
  • Мнения: 2 529
От все сърце пожелавам на Ади, на теб и таткото вече от здраве да не се отървете!  Hug

# 9
  • Мнения: 8 505
Браво,Лио!Това е огромно облекчение и за теб,и за дъщеря ти.Радвам се,че е приключило успешно!

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Лио, браво на малкото геройче   bouquet

Много спокойни нощи от тук нататък!

# 11
  • София
  • Мнения: 736
Браво! Много се радвам! Съчувствах ви искрено като четях темите ти, а като гледам и моят син е тръгнал по същия път, но още е малък за операция. Като му дойде времето, вече няма да се чудя къде да го оперират Laughing

# 12
  • Мнения: 2 237
Браво ! Това е хубава новина ! Бързо възстановяване и никога повече в болница !    bouquet

А на мен сърчицето ми се сви защото сме със същите симптоми.... Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 6 972
Браво, Лио! Искрено се адявам се да нямате повече проблеми и ви желая само хубави емоции. И моето сърце е свито и ние от два месеца сме тръгнали по този път.

# 14
  • Мнения: 3 334
Радвам се много Hug,дано никога пове4е нямате проблеми Praynig

Общи условия

Активация на акаунт