"ДЕКЕМВРИ е и бебенцата сладки бързат да дойдат при мама и татко!"

  • 15 973
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 572
Sarra в какъв смисъл ти се е видял шемет в добрия  или лошия, ако имаш време да ми пишеш да ми разкажеш, че ако е от гадните шемети  newsm78


не ми се стори гаден, напротив

# 46
  • Мнения: 654
Здрасти и честито на Ники и Шру!!!! Hug Hug. Абе тоя Алекс голям красавец, бе!
Сарче, как си, мила, взе да ми липсваш Laughing- така свикнах с теб. Какво стана, успя ли да отучиш Ели от спането при теб?

# 47
  • София
  • Мнения: 6 788
Здравейте!
Минавам само за малко, че днес цял ден обикаляме с мъж ми насам-натам и нямам време да пусна компютъра даже...Сега трябва да отида да се изкъпя поне.  Laughing Нали утре е важният ден...днес го ударих на разходки /по едно време си викам - ще взема да родя, за резила, няколко часа преди секциото/.
Сара, знаех си че е така, ама ти не вярваш.  Laughing Mr. Green Казвах го от собствен опит, на мен предния път преди секциото ми сложиха катетъра в предродилна и ме оставиха с вдигната нощница ей така...и се започна, 100 доктора и акушерки минаха, после една приятелка, дето беше родила 2 дни преди мен, а аз по ... сещате се по какво,  Embarassed, лежа и си говоря с тях.

# 48
  • Мнения: 1 212
Честито раждане на Nikki Ivanowa и Shrew !

  bouquet  bouquet  bouquet
Да са ви живи и здрави децата !

Ние с Жижи днес бяхме на първата детска консултация и аз съм много доволна ....
Надал е 240 гр за  8 дни  ( даже мисля да го поставя на диета малкия разбойник  Simple Smile )
А за пробното кърмене: показа ни , че хапва по 120 мл на хранене....било добре , ние сме на 14 дни сега.

Относно коликите и нас ни тормозят отвреме на време......
Аз давам САП СИМПЛЕКС и го облекчава сякаш, още повече  явно е вкусно, защото малкия облизва лъжичката блаженно.....

Да ви се оплача от майката на Жижи ...... Wink
Въпреки, че знае , че след секцио не е редно да ходи много, вчера измина 4 спирки пеша и се натовари като камила с пазарски чанти........ ooooh! ooooh! ooooh!
Резултата......цял следобяд я боля раната......дано не е направила някоя беля!

Момичета , дайте идея ,  моля какви са поверията за пъпа ?  newsm78
Чувала съм, че се хвърля ама къде ?
HELP !

Е , аз днес най-после стигнах до елхата..... Peace

Хайде , бягам до магазина Hug



# 49
  • София
  • Мнения: 6 788
Magesta, пъпа не бебето се хвърля там, където искаш да му е късмета. Т.е. ако искаш да стане учен - хвърляш го в двора на БАН /съвсем примерно/, надявам се ме разбираш. Ние понеже не сме решили къде да хвърлим на Никол пъпа още го пазя.

Честити бебета на Ники Иванова и Шрю!!!/Шрю, много яки снимки!

# 50
  • София
  • Мнения: 922
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ШРЮ И НИКИ ИВАНОВА! ДА СА ЗДРАВИ И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ!
 smile3525  bigdance2

# 51
  • София
  • Мнения: 6 788
Момичета, pontes не е влизала май...изписаха ли ги?  newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 505
Честити бебенца на Шру и Ники, и на всички други мами родили през последните пет дни!
Да са ви живи и здрави бебоците, и само радост да ви носят!



Сега да ви представя и моята бебка - роди се на 15 декември с планово секцио в болница Вита при д-р Кълвачева. Тежи 3 кг и е 50 сантиметра, Казва се Магдалена и е като двойник на батко си като новородено!

# 53
  • Мнения: 572
Момичета, pontes не е влизала май...изписаха ли ги?  newsm78

Изписаха я в неделя още. Ще се впише по-късно сигурно.

# 54
  • Мнения: 1 212
Още една мама виждам:
Честито на bla bla и малката Магдалена !

Цитат
.....Magesta, пъпа не бебето се хвърля там, където искаш да му е късмета.....

E, не падам от Марс съвсем........ Wink
Имам предвид наясно съм за идеята.......
Просто се чудех, дали има някаква друга алтернатива за хвърляне на пъп освен университет.........., защото с който и да говорих всеки това казва: училище, университет..... newsm78
То всички много учени ще станат брей !  Laughing Laughing Laughing..... Няма лошо, ама ми се ще нещо по оргинално та реших да ви запитам за свежи идеи.....

О.К. , never mind........ще умувам сама  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 505
Magesta, аз бях решила да хвърля пъпа на баткото в Майчин дом, че да стане акушер-гинеколог, ама още си е при мене! Незнам дали вече има смисъл, защото съм чувала, че пъпчето трябва да се хвърли преди бебето да е проходило...

# 56
  • Мнения: 3 323
Ники, Шру, Бла- бла -   bigdance2 Tada  costumed034  ura
Шру, взе ли гащите!?
Селена, у наше село - идентичен случай! Аз съм ходеща биба за девойката!
Лори, ако искаш екип по избор плащаш преди това на болницата и ти дават едно картонче жълто с което като дойде време постъпваш в РД и ти викат доктора, това за Тина Киркова.
Маджеста , пъпа на Малкия син отиде във Франция, ама дали ще има резултат...
Сара, Бочко и Медико идеал са моите кремове - безотказно действат! Изписаха ни с червено дупе и в къщи за 2 дни го оправихме с бочко. И аз съм купила Бюбхен олио, но нашата педи препоръча преварен зехтин и взех една малка бутилка дето ще стигне за мнооого време.
Клеми - с теб сме! Всичко ще е наред! ГАЩИТЕ!
Даниелче, ти - готова ли си за големия ден?

# 57
  • Мнения: 4 966
Хей, момичета, тъкмо щях да питам - какво става с гащите, никой нищо не казва.  Пускат ли във ВИПа без тия гащи или не пускат? Laughing
Понтес, наистина, не се крий повече, как си?  Няма ли още новини от Клеми?

# 58
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета Клеми е станала майка за втори път!Малкия Даниел е 3700кг 50см
Да е здрав и щастлив,много да ги радва!Весело и безгрижно детство му желая!

# 59
  • Мнения: 333
Браво на Шрю, Ники, Клеми, Бла_бла   bouquet . Много здрави бебчета им желая  Praynig.
Снощи като ме стегна един кръст като при цикъл - сетих се за братовчедка ми, която кръста я боля цяла нощ и отиде до болницата по настояване на майка си и се оказа, че има 5 см разкритие. Та си виках снощи - а, дано де! ама ми мина  Sad. Пълно закритие съм! И както са се задали Бъдни вечер и Коледа се чудя коя дата е по-неподходяща за рожден ден Crazy.....или може би Нова Година  JoyRolling Eyes 
Алех_шу как са нещата при тебе? Лия, ти успокои ли се? А еmsski i V_Kuleva? EASpirit и тя не се е обаждала тези дни  newsm78. Стискам палци на всички  Peace  а на родените много да папкат. а, като стана дума за колики на мен са ми приготвили да ям мед с копър, но моето лично мнение е, че всеки организъм е различен и му действат различни неща. А и да се родим първо  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт