Не мога да не се похваля

  • 5 310
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Да ти е честита новата придобивка.Пожелавам ти все на красиви места да те откара новата кола.

# 16
  • Мнения: 6 461
Получила си страхотен подарък.
Честито  bouquet

# 17
  • Мнения: 11 543
Честито!  bouquet Със здраве да си я караш!

# 18
  • Мнения: 2 529
Браво!!! Честито!!!   bouquet Със здраве да я караш колата, а с мъжа ти винаги да се обичате и все така приятно да се изненадвате!  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 11 703
Честито и за жеста и за новата кола!Със здраве да си я караш или иначе казано-лека и безаварийна!  bouquet

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честито !!!
Безаварийно каране.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 819
Мнооого ви благодаря на всички!!!

Радоста е по-голяма като е споделена. Много ви благодаря, страхотни сте и сте най-милите хора на света...

Svetlaa, на изплащане, няма как иначе...

# 22
  • Мнения: 2 498
Честито!!!Браво на мъжлето ти!!!

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Каде ги намирате такива мъже Grinning
Честито със здраве да си я караш.  bouquet  bouquet  bouquet

Страхотен мъж,браво! Flutter

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
ЧЕСТИТОООО!!!!!  car003
Леко шофиране  newsm01 и много поздрави на мъжа newsm19 newsm19

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
Браво! Още по-хубави подаръци да получаваш!!!

# 26
  • Мнения: 68
Не намирам особен смисъл в темата! За пореден път се убеждавам, че форумът е пълен с тъпи и безсмислени теми, които между другото са най-популярните. И ако наистина имаш нужда от помощ, няма да я получиш, защото потребителите са заети с такива "умни" теми. Колкото до Ситроена, освен фукня не знам как иначе да го нарека Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 2 967
Колкото до Ситроена, освен фукня не знам как иначе да го нарека Thinking

Доколкото си спомням, потребителката поясни, че им е над възможностите  такава покупка, и в такъв случай това говори много неща......

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Не намирам особен смисъл в темата! За пореден път се убеждавам, че форумът е пълен с тъпи и безсмислени теми, които между другото са най-популярните. И ако наистина имаш нужда от помощ, няма да я получиш, защото потребителите са заети с такива "умни" теми. Колкото до Ситроена, освен фукня не знам как иначе да го нарека Thinking

За пореден път се убеждавам, че за българите е интересно само чуждото нещастие...

Ако някой е щастлив - дразни. Ако му се е случило нещо хубаво - фука се...или парадира...

Коя тема е смислена? - темата с какво да си чистим плочките в банята ли? Или с какво ни е ядосала свекървата...
Кой е казал, че този точно форум е само за теми-проблеми и защо пък да сме длъжни да отговаряме на тях, а не на тези, които ни носят положително усещане.

Честито на рожденичката!   bouquet

Браво за подходящия избор на мъж! Дано следващата година да можеш да се похвалиш, че ти е подарил отново нова кола и този път я е платил в брой. Аз /надявам се и други/ няма да го приемем за фукня, а ще се радваме на щастието ви.

П.С. Чудя се дали да не пусна тема какво разбирате под 'фукня'? И защо ви дразни, че някой има/получава нещо и е щастлив?

# 29
  • Мнения: 268
4естито - страхотен жест !

Общи условия

Активация на акаунт