Лунен ден-20.12-16.01ч.

  • 3 002
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Хайде на новолунието.Който разбира тук се спира Peace.За предпоследен път тази година на 20(сряда) от 16.01 часа.Успех Peace

# 1
  • Мнения: 252
Аз хубаво подсещам ,но незнам дали ще лунувам.Утре със съпружеското тяло Heart Eyes имаме годишнина.Та едва ли newsm78, но може да празнуваме през уикенда Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 11 535
Записвам се!От 5 седмици не съм пропускала лунната диета и съм много доволна от резултата. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 147
И аз се записвам - ще ми е 4-ти път. Обаче не е последното лунуване за годината, има още едно - другата сряда! Аз резултата от миналата седмица - 1, си го възстанових, защото ми съвпадна с цикъла, а по това време яма като ламя Embarassed Embarassed Embarassed. Та затова сега запретвам ръкави и с пълна сила ще карам на течности.  То пак се очертава да е по-лесничко, защото е от следобяд Laughing. Утре ще се подкрепяме заедно!

# 4
Много моля, напомнете ми какво може да се пие или яде. А другата сряда кога е лунният ден?

# 5
  • Мнения: 3 453
и ние имаме годишнина...та този път ще пропусна

# 6
  • Мнения: 780
и аз съм с вас момичета от около година насам ще ми е за първи път дано успея
преди това с моята майка редовно го спазвахме и аз бях свалила за година около 5 кг които си запазих а майками цели 14

ами успешно лунуване на всички Hug

# 7
Абе мацки я ми кажете какво се пие и колко се сваля! Praynig

# 8
  • Мнения: 252
Много моля, напомнете ми какво може да се пие или яде. А другата сряда кога е лунният ден?
27(сряда)-16.48 часа.Нищо не се яде, пие се вода и фрешове Peace
 Обаче не е последното лунуване за годината, има още едно - другата сряда! Ами аз съм написала предпоследно newsm78

# 9
  • Мнения: 769
Ха, този път видях на време темата! Друг пък все я хващах като съм закусила/обядвала солидно..
А дано разтоваря едно килце, че празници едват ей, от маса на маса пак ще сме... Joy

# 10
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И аз ще лунувам вече за 4ти път.Харесва ми това лунуване,защото е само за 24 часа,а резултатите са много добри.Дори и да не се свалят кг. си заслужава, за да се прочистиш малко.
Хайде успех на всички!

# 11
  • Мнения: 2 897
Ммм,чудесно GrinningТъкмо след рождения ден на синчето Party

# 12
  • София
  • Мнения: 1 817
На линия съм... На мен много ми харесва да лунувам

# 13
  • Мнения: 1 063
И аз съм лунатичка! Sunglasses

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 610
Ихааа, тъкмо с майка си блъскахме главите от колко часа е, че сме изгубили таблицата. Знам си аз, че винаги мога да разчитам на съфорумките   bouquet

# 15
  • Мнения: 857
Правилно ли разбрах-от 16:00ч. утре не трябва да ям нищо в продължение на 24 часа.Мисля да се пробвам Mr. Green Колко килца(силно казано) ще сваля Flutter

# 16
  • Мнения: 82
ВКлЮчВАм СЕ И АЗ чЕ ОТ ТЕЗИ рИбИ И мЕСА НАПрАВО мИ СТАВА ВЕчЕ ЗлЕ.УТрЕ мИ Е ПОСлЕДЕН ДЕН ОТ ДИЕТАТА ТАКА чЕ ДО 16.00 ЩЕ Ям И ПОСлЕ СПИрАм.УСПЕХ НА ВСИчКИ. Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз съм с вас!

# 18
  • Мнения: 2 631
Миналата седмица - хапване, пийване....издъних се...
Утре обаче стартирам  Laughing
От по-предните лунувания съм запазила 2 надолу...  Wink

А с какво ще завършите храненето утре преди да стане 16.00часа?  newsm78

# 19
  • Мнения: 205
  Миналия път ми беше за пръв път, но хапнах 2 часа преди да е свършило "лунното" денонощие...утре ще съм на линия и се надявам да съм малко по-сериозна от първия път...успех на всички ...

# 20
  • Мнения: 112
Ще ми е за 4-ти път и съм много доволна.С вас съм.
Успех на всички newsm10

# 21
  • Мнения: 3 743
И аз се записвам, дано този път успея Rolling Eyes

# 22
  • Шумен
  • Мнения: 403
и аз се "точа" да лунувам...това ще ми е трети опит.Но все не мога да издържа и ябълката или/и портокала си хапвам  Blush Ще се опитам този път да издържа само на течности.А утре вечер какво ще си хапнете,след лунуването?

# 23
  • Мнения: 635
Този път няма да мога да съм с вас-довечера имаме коледно офисно парти и аз само на водичка не мисля,че е осъществимо.Но на 27 съм на линия

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Записвам се и аз, но не съм 100% сигурна, че ще лунувам този път.

# 25
  • Мнения: 4 076
Искам да лунувам,но съм много настинала.Някои смятат,че ако спреш храната,организмът се изчиства и подобрява много по-бързо,други-че трябва здраво да се хапва,та да имаш сили да оздравееш.
Не знам какво да правя  newsm78

# 26
  • Мнения: 44
i az pak se zapisvam za 5pat i do sega vse ne uspiavax,no vcera otidox do rabotata i se premerix :oops:66.6kg napravo super golam sram,a bebco vece e na tri meseca triabva da se stegna 10kg ne sa malko za svaliane.uspex na vsicki mami Peace

# 27
  • Мнения: 311
На 5 пробвах и издържах цял ден на 1 грейпфрут.И какво мислите-в 18 часа толкова огладнях,че чак ми стана лошо и се наядох,като съответно ми стана зле от храната.Затова вече гледам да ям по-малко през лунния ден и това е.Просто пълния глад не е за мен.А ме е яд,защото имам да свалям 4-5кг.Но с разумно хранене пак ще стане.

# 28
  • Мнения: 2 897
Предния път издържах само на вода,няма да ми е проблем и днес Wink

# 29
и аз съм с вас................Успех на всички Peace

# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ще се пробвам но не вярвам да устоя, тъй като от 16.30 съм на РД Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 1 058
Пишете ме и мен в списака. Два пъти под ред вече лунувам. Не  свалям кой знае колко , но пък се пречиства организма.

# 32
  • Мнения: 505
тъкмо навреме за гладуването.... че отдавна не съм правила този режим....  newsm78

# 33
  • Мнения: 1 058
Хайде започнахте ли вече?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 817
Има ли вече гладни??? Срам ме е да си призная, но аз хапнах много прилично някъде към 3 и сега със сигурност няма да огладнея повече до утре на обяд... Embarassed Embarassed Embarassed

# 35
  • Мнения: 814
И аз! И аз-за четвърти път! Но мисля да  я удължа поне до петък след обяд!  Embarassed Не че  има кой - знае колко съществен резултат в килограмите, но пък духът ми ... Успех на всички лунуващи! Утре ще се отчетем! Peace

# 36
  • Мнения: 2 897
Ще се пробвам но не вярвам да устоя, тъй като от 16.30 съм на РД Rolling Eyes

Ани,грехота е да се лишаваш от всичко при положение,че си на купон Stop Hug
Весело изкарване Party,имаш извинителна бележка за днес Wink

# 37
  • Мнения: 799
Аз да попитам нещо: по принцип ям веднъж на ден, вечер. Днес, за да не вия от глад срещу луната, ядох към 15:30. Та питането ми е дали въобще лунната диета ще има ефект (имам да свалям само 1-2 кила)?

# 38
  • Мнения: 2 897
Пачи,ще има PeaceНяма да ги свалиш и двете кила на веднъж,но ще усетиш разликата.А след още две-три лунувания целта ще е постигната Hug
(как пък точно аз отговорих Embarassed)

# 39
  • Мнения: 799
Данке, данке, Зори   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 099
Много ме е срам, вече изядох едно киви  Embarassed Sad

# 41
  • Мнения: 1 531
аз почнах от сутринта и явно ще трябва да издържа до утре до четири часа. втора кана чай пия, пък да видим. дано не стана през нощта. иначе сутрин не ми се яде нищо и ще издържа поне до обяд.
стискайте палци!

# 42
  • Мнения: 170
И аз се опитвам да лунувам. Ако съм сама ще е много лесно, ама нали трябва да сготвя, та на няколко пъти опитах от супата да видя как е на сол. Утешавам се, че поне е течност. Дано утре издържа на фрешове и чай...

# 43
  • Мнения: 5 647
Не можах да се въздържа то ядене. Нещо напоследък не мога да правя никакви диети...

# 44
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз лунувам от обяд не, че съм искала така, но ми се наложи да изляза и докато се прибера то диетата почнала. Но това не е проблем, проблема е, че се разболявам и не знам дали ще удържа фронта ако утре ми е зле, а и Георги е болен и кашля, абе кофти. И да не удържа - здраве да е!

# 45
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
До сега добре,утре пак така. Grinning
Хайде успех на всички мами!

# 46
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Аз още лунувам, а вие?
 Бързо да докладвате как сте! Аз съм горе-долу, но се държа. Даже сготвих за обяд (ама нали съм болна и нямам особен апетит) надявам се да издържа поне до 16-17ч.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 060
да се похваля, до тази сутрин - 1,2 кг. Миналият път се посрамих, но този.....Вчера от сутринта - нищичко. Само чай и 2 сокчета. Днес започвам с чай. Само се чудя, ще се задържат ли после свалените кг. Предстоящите празници май няма да го позволят.
 Hug

# 48
  • Мнения: 769
Ами аз държа фронта от 16ч вчера, след като добре хапнах. Наближава обяд, дано издържа. На едно капучино съм днес, но няма да мина без фрешове.

# 49
  • Мнения: 769
Само се чудя, ще се задържат ли после свалените кг. Предстоящите празници май няма да го позволят.
 Hug
Честно казано не вярвам, че дори и да сваля 1кг ще остана така. Но малко пречистване на организма трябва да ми се отрази добре.

# 50
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Само се чудя, ще се задържат ли после свалените кг. Предстоящите празници май няма да го позволят.
 Hug
Честно казано не вярвам, че дори и да сваля 1кг ще остана така. Но малко пречистване на организма трябва да ми се отрази добре.

Ъхъ, и 3 да свалиш с тия празници ЪпсурТ ! Обаче я си представи колко повече би качила по празниците ако преди това не си свалила нещичко. Така след празниците все пак ще има по-малкоза сваляне.  Mr. Green (Еййййй как го измислих само, голем съм оптимист)

# 51
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
То по празниците хапването е позволено  Laughing
Аз от сутринта съм на едно кафе,вода и сега си направих сок от грейпфрут.Не знам защо ,но много ме боли главата днес.До сега не съм имала проблеми,когато лунувам,да ме боли глава.Май повечко поспах днес-чак да 9 ме остави малката.

# 52
  • Мнения: 82
ПрИВЕТ НА ВСИчКИ.И АЗ мНОГО лЕСНО УДЬрЖАм ФрОНТА.НО НА мЕН ПО ПрИНцИП НЕ мИ Е ТрУДНО ЗАЩОТО ВЕчЕ 16 ДЕН СЬм НА ДИЕТА И СЕ чУСТВАм ПрЕКрАСНО.ВЬОбЩЕ НЕ ОбрЬЩАм ВНИмАНИЕ НА чАСА ЗАЩОТО ИЗОбЩО НЕ СЬм ГлАДНА.А И мАЙ СЕ рАЗбОлЯВАм И ОТ ТОВА СИГУрНО АПЕТИТА мИ ОЩЕ ПОВЕчЕ лИПСВА.

# 53
  • Мнения: 11 535
Лунуването почти приключи.Аз успях да издържа и да не хапна.Дори и сега не изпитвам глад за разлика от друг път.Поздравления за всички които издържаха. Wink

# 54
  • Мнения: 170
Издържах! Вече съм минус 1 килограм. Дано го задържа през празниците.

# 55
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И аз издържах.Сега хапвам мюсли,че искам да пия едно хапче за глава,а на гладен стомах не става.
И аз съм минус едно кило.

# 56
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз издържах! И беше лесно този път, сигурно защото съм болна, а и слетобеда бях заета. Не съм се мерила и няма и да се премеря. Ще си доставя това "удоволствие" поне 10 дни след празниците - да имам време да се налИУскам като свиня на Коледа и нова година, и после поне седмица да позаслабна, че иначе съвсем ще се депресирам. Mr. Green

Браво на издържалите!  bouquet
А аз започвам да наваксвам изгубеното. Mr. Green

# 57
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
Издържах до 15.30ч. и после хоп един банан,но след 16ч......по-добре да не казвам.
Едвам издържам.Може би друг път ще ям и малко плод.никога не съм пазила диети и...леле хора много е трудно!
Незнам колко кг. съм надолу(не съм се мерила),но се чуствам някак освежена.
Весели празници на всички!
Умната с яденето #2gunfire

# 58
  • София
  • Мнения: 2 060
Е, този път успях. Лунувах даже повече от необходимото. Издържах до 18.30. Тогава се прибрах и си хапнах 1 ябълка. А преди малко - 1 портокал и 5 фурми. Мисля да карам на плодове до Бъдни вечер. След това отново така в 3-те дни след празниците и отново след нова година. Разбира се ще лунувам и другата седмица.

Ей, голям стимул сте!  bouquet
Нямаше да се навия без вас.

 А по отношение на килцата - минус 1,6 надолу съм. Grinning
Но трябва да се има предвид, че имах толкова много работа, че през тези два дни дори нямах време да пия течности. Само по едно чайче сутрин и 1 сокче вечер като се прибера + чаша вода, така от усилие да не се обезводня съвсем. Нали е ясно, че част от сваленото и за сметка на течностите. Но....борбата продължава. Иначе....ще ходим по-закръгленки на Нова година... ooooh!

# 59
  • София
  • Мнения: 147
И аз съм -1 Flutter. Момичета, не се притеснявайте - дори да го възстановим килограмчето, важното е да лунуваме редовно. Отслабването с тази диета е в дългосрочен план, но със задържане на сваленото. Просто трябва да си спазваме режима. Четох за много свалени килограми (задържани) с лунна диета от различни жени (а и мъже!), но ставаше въпрос за повече от 2-3 месеца диетуване Wink Така че ще продължаваме заедно и ще сумираме отслабването след някой и друг месец Hug

# 60
давайте смело и не се отказвайте - резултат има и то сериозен, повярвай те ми
тази диета съм я спазвала през 2006г. и 7-8 кг не съществуват

Общи условия

Активация на акаунт