"Мамо, откъде идват бебетата?"

  • 3 425
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 071
Моята е на същата възраст и като бях бремена й бях купила една книжка за бебетата и ячетохме та горе-долу е наясно.Един ден ми заяви че знае как се раждали бебетата-напъваш силно и те излизат Laughing,но още не ме е питала как попадат у майката.
Но тя пък много настойчиво ме преследва с един друг въпрос-за какво ми служат дамските превръзки.Всеки път като си купувам или като дават реклама ми задава тоя въпрос.Не мисля че ако й обясня ще разбере нещо и просто й казвам че са за майки,но това не я задоволява.Не може да разбере и защо не я пускам в банята като си ги слагам ShockedНякакви идеи и предложения?

# 16
  • София
  • Мнения: 2 952
Чесността е най-добрата политика  Grinning Децата не знаят, че ние се притесняваме, докато обясняваме откъде идват бебетата. Аз за по-лесно купих книжка на издателство Фют. Те имат две на тази тема - едната е за деца до около 7-8 годинки. Другата ги подготвя и за пубертета, наркотиците, тоест застъпва и други сериозни теми  Grinning Книгата спестява част от неудобството, защото информацията е директна, визуализирана чудесно като за деца и поне на моя син му беше много интересно, защото там не се говори само за бебеправенето, а и за много други косвено или не свързани с това неща от живота.
Ето ги и двете книжки, помагат много  :lol :
http://www.91111.com/a2/offers.asp?p=1299104
http://www.91111.com/a2/offers.asp?p=30921

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз също съм обяснила почти всичко с помоща на една книжка. Преди няколко дни за пръв път ме попита как влиза семенцето в майката и честно казано се изложих, защото й отговорих, че е още малка и ще й обясня друг път. От тогава не е настоявала, но явно трябва да измисля подходящ начин да й го обясня.
Иви аз на моята от отдавна съм й обяснила - на големите жени веднъж в месеца им тече кръв от това отворче, от което излизат бебетата и това значи, че могат да имат деца - това обяснение напълно я задоволява и не я шокира по никакъв начин.

# 18
  • Мнения: 1 071
Уф,като знам едно такова обяснение колко въпроса ще ми докара след себе си и честно казано хич не ми се обяснява...но при следващия въпрос ще го направя Blush

Общи условия

Активация на акаунт