перфектната вечеря- GTV

  • 10 750
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 747
Жената се справи отлично!
Досега толкова добре аранжирана маса не е имало в предаването.Ще я видим малката ,какво толкова ще предложи Thinking

# 46
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Жената се справи отлично!
Досега толкова добре аранжирана маса не е имало в предаването.Ще я видим малката ,какво толкова ще предложи Thinking
Ами да.

# 47
  • Мнения: 11 747
Жената се справи отлично!
Досега толкова добре аранжирана маса не е имало в предаването.Ще я видим малката ,какво толкова ще предложи Thinking
Ами да.
Ами аз не можах да гледам предаването в петък,но ще го гледам в понеделник на повторението.
Видях снимките в сайта на предаването,масата е с много прибори и чаши,но на мен не ми харесва покривката и модела на приборите.Абе първата жена си и беше много по-елегантна масата.
Съжалявам,че влизам в такива подробности и дребнавости,ама самата участничка така тръгна.

# 48
  • Мнения: 917
Аз това предаване го гледам още от миналата зима, много ми допада. Даже по едно време исках и да участвам, само че като знам каква съм кулинарка... Иначе предаването ми дава много идеи за разни по-екзотични манджи.

# 49
  • Мнения: 2 774
На теб pina може и да ти е харесала масата на първата участничка ,но на тази маса виличката на десерта сочи незнайно накъде ,а чашата за вино(за вода ли беше  newsm78) не се опира във върха на ножа,а това както разбрахме е много,много важен елемент от една П.В. Naughty.
Честно казано тя за цяла седмица изръси толкова бисери и глупости,че дори и не можах да и се ядосам качествено   Joy

# 50
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
В момента може би готви някой съфорумка, защото приготвя рулото Алисиа на габи_с

# 51
  • Мнения: 11 747
да и руло Алисия и миналата седмица Крокодила - правят се манджи от форума

# 52
  • Мнения: 171
В момента може би готви някой съфорумка, защото приготвя рулото Алисиа на габи_с
И аз мисля така  chefДано да я оценят подобаващо PeaceЖелая и успех  bouquet

# 53
  • Варна
  • Мнения: 447
А аз се чудех от къде ми е познато това руло с бекона! Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 4 435
Не знам дали е съфорумка,но ми е адски неприятна.Супер досадна е.

# 55
  • Мнения: 171
да и руло Алисия и миналата седмица Крокодила - правят се манджи от форума
Мили дами,това може само да ни радва Peace.Надявам се мамите,които "са ни отворили очите" за тези "благинки" да не се дразнят от "последователката" и TV изявата й.Според вас,как се справя тя?

# 56
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами много са доволни, но да видим в оценяването, как ще се представят.

Общи условия

Активация на акаунт