КАКВИ ПАМПЕРСИ ПОЛЗВАТЕ?

  • 3 511
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
До 10-я месец само на Памперс.
После продължих с Мамиа и съм много доволна.Скоро не намирах никъде от тях и сега сме с Кан-бебе.Но ако видя Мамиа пак ще си купя.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Само и единствено Кан бебе!Доволна съм много!

# 17
  • Мнения: 3 089
в началото купуван памперс; след 3-я месец преминаг на хъгис. казват,ч е хъгис са с качеството налиберо (били уж най-добрите), но с цена почти 50% по-ниска. доволна съм.

# 18
  • Мнения: 206
И ние използваме Либеро - доволна съм. В началото купувахме Памперс, но нещо ги развалиха, овисват ни до коленете. А Памперс гащите са пълна трагедия - най големите 16+кг.не струват. Ластика на крачетата е адски отпуснат и на първото пишкане дрешките са ни мокри, да не говорим че са адски малки - не отговарят на посочените кг.

# 19
  • Мнения: 2 891
Започнахме с Памперс, минахме на Хепи бейби, които бяха на много изгодна цена и със същото качество като Памперс - 50 бр. бяха 16 лв., а откакто борим гърнето сме с гащи на Либеро и Памперс, в зависимост от промоцията  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 288
Хъджис, но все по-трудно ги намирам. Случайно взех няколко бройки ''Pritty baby''. Идея си нямам какви са по произход, но издържаха цяла нощ Heart Eyes.

# 21
  • Мнения: 678
Сега сме на памперс и сме доволни Peace

# 22
  • Мнения: 1 364
Вече се разделихме с памперсите, но винаги съм използвала Памперс.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 020
Само Памперс  до скоро. Открих едни евтинджоси Пипи и с тях сме засега, но напоследък нещо не съм много доволна.
Пробвала съм Хъгис и Молфикс, но много пропускаха, особено Молфикс - ужас! Ама така е, мъжа ми за тях казва: "Нещо, което рекламират с чалга, не става! Laughing

# 24
  • Мнения: 2 897
От самото начало-Памперс-доволна съм!

# 25
  • Мнения: 1 734
С "Памперс" е бил от самото начало, но вече не ползваме Wink

# 26
  • Мнения: 3 334
"Памперс" по-често,а от време на време и "Либеро". Peace

# 27
  • Мнения: 645
Педимно Памперс, но и Либерото и Мамията ми харесваха. Peace

# 28
  • Мнения: 603
В началото бяхме на  Памперс ,но сега използваме Пипи и съм също доволна  Peace

# 29
  • Мнения: 363
Памперс

Общи условия

Активация на акаунт