Кога мога да кърмя след употреба на алкохол?

  • 912
  • 9
  •   1
Отговори
Смятам по коледа да се почерпя Crazy та мисълта ми е ако яде в 9 часа от мен после кога ще може отново да си го кърмя без проблем, а за 12 ще дам замразена.Да подчертая само че ядем на 3 часа и след 12 ядем чак в 6.

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
На сутринта няма проблем да го кърмиш, но все пак не прекалявай с количествата - едно малко или 1-2 чаши вино са ок. По принцип около 4ч след приема на такова количество алкохол няма проблем да се кърми бебето директно.

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз това се мислех да питам, но са ме изпреварили. Пък се и срамувах да си призная Embarassed, че понякога си пийвам чаша бира или вино  след последното кърмене за деня.

# 3
  • Madrid
  • Мнения: 514
Ами ще ти кажа как процедирам аз,но не твърдя,че е правилно! Naughty
Първите месеци не съм го правила,но откакто стана на 7 месеца веднъж месечно си позволявам да пия вечерта и да пуша,а на другия ден давам адаптирано мляко,не кърмя до другата вечер,т.е. близо 24ч.През това време се цедя,за да стимулирам гърдите и така!Просто се разтоварвам психически и после ми държи влага! Crazy

# 4
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
И аз това се мислех да питам, но са ме изпреварили. Пък се и срамувах да си призная Embarassed, че понякога си пийвам чаша бира или вино  след последното кърмене за деня.
Аз чаша бира си пия от време на време, не е имало проблем  Wink

# 5
  • Мнения: 2 039
Ами ще ти кажа как процедирам аз,но не твърдя,че е правилно! Naughty
Първите месеци не съм го правила,но откакто стана на 7 месеца веднъж месечно си позволявам да пия вечерта и да пуша,а на другия ден давам адаптирано мляко,не кърмя до другата вечер,т.е. близо 24ч.През това време се цедя,за да стимулирам гърдите и така!Просто се разтоварвам психически и после ми държи влага! Crazy
И аз тъй  Embarassed Embarassed Embarassed,но после се чувствам малко виновна  Sad Ми то пък не се издържа бе  Mr. Green

# 6
  • Madrid
  • Мнения: 514

И аз тъй  Embarassed Embarassed Embarassed,но после се чувствам малко виновна  Sad Ми то пък не се издържа бе  Mr. Green

Еми да бе да му се невиди! Crazy

# 7
  • Мнения: 2 142
Довечера имам фирмено тържество, та и аз съм решила да го направя  Embarassed
И аз имам нужда от малко отпушване!

# 8
  • Мнения: 1 701
Ха ха ха!  Mr. Green Всичко ще си кажете! Аз се цедя /все по-рядко и малко вече/, но вчера обърнах цели 30 гр. ракийка с много лед, та ме бореше съвестта дали да дам изцеденото от сабахлемта, или да го хвърля, но ми дожаля и ще взема да й го дам... пък да видим ще пеем ли заедно градил Илия килия....  Crazy

# 9
  • Madrid
  • Мнения: 514
Ха ха ха!  Mr. Green Всичко ще си кажете! Аз се цедя /все по-рядко и малко вече/, но вчера обърнах цели 30 гр. ракийка с много лед, та ме бореше съвестта дали да дам изцеденото от сабахлемта, или да го хвърля, но ми дожаля и ще взема да й го дам... пък да видим ще пеем ли заедно градил Илия килия....  Crazy
Joy
От 30 гр. едва ли ще пропеете,ама знае ли се! Joy

Общи условия

Активация на акаунт