страх ли го е татито да си "играете в леглото"?

  • 2 693
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
 newsm78Може би темата ми е за "Искрено и лично" ама ми е много чудно при другите двойки как е със секса по време на бременност.  Бременна съм в 30г.с. допреди месец всичко си беше нормално,но отскоро нещо татито го хвана базъка-щели сме да направим нещо на бебето,то не било хубаво сега.Мислих си че може да не съм му привлекателна,но аз изобщо не съм надебеляла smile3518 е на корем-да,ама то нали в това е идеята!  33uu Ще ми бъде от полза да споделите и вашият сексуален живот от бременноста.

# 1
  • Мнения: 1 204
здравеи, не се притесняваи  Laughing и нашия татко не се заиграва ве4е пове4е от месец.... нормално е да ти кажа.... мьжете са много страхливи на тая тема.... да не стане някои фал с бебето или мам4ето  Wink така 4е споко не се напрягаи, по добре не го караи насила.... повяржаи ми... няма смисал..... пак и за месец или два няма проблем ще издаржите  Mr. Green леко бременеене   bouquet

# 2
  • Мнения: 189
и ние сме така Tiredтати много го е страх-в 8 месец съм

# 3
  • Мнения: 9 050
А лично бях с размери на кит и изобщо не ми беше до секс. Даже и да му се е заигравало на таткото ( което ме съмнява Simple Smile), изобщо не е и опитвал. Обаче имам приятелки, чиито мъже се страхували, че бебето вече усещало и разбирало. Освен това се страхуват най-вече да не предизвикат контракции и бебчо да тръгне по-рано да излиза.
Един мой познат не правеше секс със жена си, защото беше приел много буквално ония виц за бебето, което като се родило, намерило в коридора баща си и започнало да го ръчка с пръст и да пита " Хубаво ли ти е така,а?" Simple Smile Абе мъжка му работа. Мъжете са по-големите параноици в случая.

# 4
  • Мнения: 2 952
   Може да му пречи корема .....хаххаха. hahaha Wink......мъжете също минават през тяхните си периоди......Да не е позволено само на мама?! Я! Grinning .....Е, при тях няма играещи хормони....но пък не е нужно  биологично оправдание  Simple Smile Понякога те сами немогат да си обяснят защо , но и не е нужно да ги притискаме....и да  създаваме от това  проблем.Насила работа не става.Иначе ако всичко д руго е добре , обичате се...не се  чопкате  Grinning постоянно....още няколко седмици ще минат бързо ......А ти колкото повече го питаш, той толкова повече ще се  дразни Grinning

# 5
  • Мнения: 305
Zina,ти направо ме разби с тоя виц rotfImbo

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Zina,ти направо ме разби с тоя виц rotfImbo
Joy Joy Joy
Ние сме силният пол, точно така, мъжете понякога са много, много страхливи.rotfImbo

# 7
  • Мнения: 1 382
Има и татковци-бъзльовци, моя не беше изключение, остави ме "на сухо" от 6-я месец  #Cussing out и още не съм му простила да ви кажа  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 4 111

Един мой познат не правеше секс със жена си, защото беше приел много буквално ония виц за бебето, което като се родило, намерило в коридора баща си и започнало да го ръчка с пръст и да пита " Хубаво ли ти е така,а?" Simple Smile Абе мъжка му работа. Мъжете са по-големите параноици в случая.

Твоя познат или е мъжът ми или е същия като него. Същото ми го каза. Няма оправия.  Tired

# 9
  • Мнения: 3 500
Ох, всички мъже се притесняват от това.И те си имат своите страхове.Но аз до 9 м. се катерех върху него, правихме секс буквално до последно, по много, бях много сексуална.Ах, тези хормони. Grinning

# 10
  • Мнения: 2 897
Не го беше страх,след като съвсем целенасочено изчете където каквото намери по въпроса и поразпита гинеколога ми Mr. Green

# 11
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Спряхме игрите, когато разбрах, че съм бременна. Него не го е страх, но мен - да Peace!

# 12
  • Мнения: 6 461
Това при повечето мъже е нормално да се притесняват за бебчето и да ги е бъзе.
Моят беше в това число Mr. Green

# 13
  • Мнения: 175
Определено го беше страх, и то от самото начало!!! А аз бях добре и се мъчех да го "заиграя" Simple Smile  но беше железен!!!
Впоследствие, поради чувствителна матка ми забраниха игрите ... та до сега.

# 14
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Доста съм в началото и за сега нямам такъв проблем! Като гледам, това със страха на татковците е мн. масово явление  Grinning много са смешни понякога. Моят тати, малко преди да забременея, ме попита как ще стои въпроса с правенето на любов през 9те месеца. Обясних му, че при нормално развитие, пречки няма да има - така си отдъхна, ви казвам  newsm62 дано, за в бъдеще, не прояви от описаните, в горните постинги, "симптоми", направо ще го намразя Mr. Green 

# 15
  • Мнения: 2 677
Не го беше страх, но стана по-сдържан в мераците си и чакаше все аз да подхвана инициативата.  Laughing

# 16
  • Мнения: 6 164
Хич даже. Mr. Green Ама и той внимаваше де.. Whistling

# 17
  • Мнения: 1 043
В началото на бременността аз бях тази,която се притесняваше,а по-късно-и татито.Не сме се въздържали много,но все пак бяхме по-внимателни от преди  Peace

# 18
  • Мнения: 2 000
И двамата не ни беше страх, и до последно се сексувахме  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 026
Не го беше страх,след като съвсем целенасочено изчете където каквото намери по въпроса и поразпита гинеколога ми Mr. Green
И при нас беше така!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Нашия тати, скоро ми каза че вече го било страх откакто ми е наедрял корема да правим секс. Иначе от самото начало на бременността не сме спирали, само дето го правим по-рядко, че на мен желанието ми хич го няма напоследък. smile3506

# 21
  • Мнения: 2 197
Moя приятел го хвана страх чак в деветия месец. Е, издържах докато ми спряха лохиите. Получи се доста дълго чакане - около 2 месеца, но какво да се прави.

# 22
  • Мнения: 1 671
Мъжа ми го беше много страх, че ще му удари главата - как ли не се опитвах да го убедя, че е невъзможно. Не бяхме правили секс след 5 месец заради контракции, които получавах често, но дори в 9 , когато ми казаха, че може, татито го хвана шубето да не си повреди отрочето.

# 23
  • Мнения: 276
При нас не е имало страх,аз в началото не бях голям ентусиаст тъй като ми ставаше лошо и таткото малко се сърдеше,но не сме спирали през цялата бременност просто бяхме по внимателни,правихме секс дори 1 ден преди да родя Mr. Green

# 24
  • Мнения: 363
и нашия тати го беше страх

# 25
  • Мнения: 2 237
При нас беше обратното - аз се страхувах а той ми обясняваше как нямало защо.
Нормално е да се притеснява,но всичко ще си дойде на мястото.

# 26
  • Мнения: 116
Не го беше страх, беше по-внимателен. Доверяваше се на мен, че знам какво правим.

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Не го беше страх. Разговаряхме по темата с гинеколога ми и се изяснихме от началото на бременността за секса  Peace

# 28
  • Мнения: 92
До седмия месец нямаше проблем ,но после започнаха едни контракции особенно след секс и сега почти не го правим,от което сме поизнервени и двамата.Но живот и здраве като родя ще наваксаме.

# 29
  • Мнения: 1 288
първо мен ме беше страх, после него  Rolling Eyes изобщо трудно постигахме компромис.

# 30
  • Мнения: 1 273
Когато влезнах в 8 месец и настъпи една суша... Не че преди това сме били много активни ама сега вече е нетърпимо. Simple Smile
Миналия ден едвам го измолих  Embarassed сигурно това ще ми е до края  newsm45
Ужас!

# 31
  • Мнения: 11 003
Нас не ни е страх, но гинекологът ми забрани игричките още щом се разбра, че съм бременна.
Имаме много за наваксване Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 3 820
Нашия татко откакто разбра,че съм бременна и го хвана шубето и 9 месеца бяхме на "сухо".

# 33
  • Мнения: 355
Отказа ми секс още в началото. След като го уверих, че е напълно безопасно и се съгласих, ако случайно се случи нещо непредвидено, аз да си поема отговорността, защото аз настоявам, той склони. И така до началото на 9 месец, когато след едно развихряне ми падна запушалката и трябваше да преустановим контактите.

Моят съвет е само по-внимателно. Иначе то си е нужно, организмът си го иска  Joy

 

# 34
  • Мнения: 316
При нас таткото хич не е страхлив даже. Точно обратно. Мен ме беше шубе в началото и го давахме по-разумно, но сега си се вихрим, но пак в рамките на разумното. Ама при него не минава номера за "Хубаво ли така, а?"  rotfImao Даже колкото повече ми расте корема, толкова повече се усилват сексуалните му фантазии....мъже  hahaha

Поздрави!   bouquet

# 35
  • Мнения: 817
За съжаление ние разбрахме ,че съм бременна и таткото замина след 2 дена за чужбина.Искахме да правим секс като за последно,но мене много ме беше шубе EmbarassedОще ми натяква,че съм го раздразнила и оставила LaughingСега съм в 6-ти и много ми бошуват хормоните,но таткото е далече EmbarassedА като чета,че повечето маики поне 2 месеца след раждане не правят секс ми става лошо.................

# 36
  • София
  • Мнения: 2 846
Същата история с вица. Много страх, много нещо. Ами вече се примирих. Като не иска, какво да направя. Laughing

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Когато влезнах в 8 месец и настъпи една суша... Не че преди това сме били много активни ама сега вече е нетърпимо. Simple Smile
Миналия ден едвам го измолих  Embarassed сигурно това ще ми е до края  newsm45
Ужас!
Ееее, хайде де, и твоето време ще дойде action032.

# 38
  • Мнения: 169
Аз да ти се опла4а от 3месеца съм на сухо поради съ6тата при4ина ,4е тати го е страх.Ама малко остава и как 6те му се нарадвам само....леле мале Е правихме някви жалки опити ама то бе6е само;боли ли те ??как си ??Нормално е те са си бъзливи мъжете

# 39
  • Мнения: 305
 #CrazyЗначи да се успокоя,нашите мъжлета просто незнаят какви страстни женички си имат-ама само те губят boxНе се отчайвайте мами, ще наваксаме пропуснатото когато сме готови,стига бебчетата да са ни живи и здрави!

# 40
  • Мнения: 531
И мойто тати е от бъзливите и в началото не смееше даже да ме пипне . Извадих всичко що намерих по тази тема, но и това не ми помогна . И сега се чудя newsm78 колко време ще му трябва за да свикне с това мое състояние,сигурно докато родя - о ужас!

# 41
нас ни беше страх и двамата, това е нещо нормално.При различните двойки е различно.Когато родиш, нещата лека-полека ще си дойдат на мястото.

# 42
  • Мнения: 9 990
Пък моят не го е никак страх за бебето-то си е вътре, защитено, от какво да го е страх? Rolling EyesДруг е въпросът, че нещо не се засичаме напоследък... Confusedа когато се засечем е на бързо и в по-голямо дете в съседтсво Crazy

# 43
  • Мнения: 1 668
Не го е страх, но аэ се чуствам като самоходно кюфте и нямам желание эа момента Sad

# 44
  • Мнения: 799
Абе и бременният секс е един секс ... Sick Пъш, ох, ох, леко корема, чакай да се наместя, пъш, ох, така боли ли те, чакай малко, че потече коластра, пъш....  блях.

# 45
  • Мнения: 9 990
Ай стига бе, не пъшкам така, нито коластра ми тече......ей че сте и вие... Crazy Laughing hahaha

# 46
  • Мнения: 3 456
Нашият татко също малко се притесняваше.

# 47
  • Мнения: 1 691
Хи-хи-хи,  "пъш, ох, коластра" - ей това при нас го нямаше  Laughing Ако съм пъшкала, е било от удоволствие.
Иначе и нашия татко малко го беше страх в началото, но като му наизвадих всичко, що намерих в нета, и се успокои. Последно правихме секс около 3 часа преди да започна да раждам.
Лошото е, че оттогава мина почти месец и половина и още съм на сухо: лохии, епизиотомия, а и са коледни пости отгоре на всичкото. Та той вече ме майтапи, че това е най-дългия период без секс в живота ми Rolling Eyes. Така че сега чакам Коледа с двойно нетърпение!

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Абе и бременният секс е един секс ... Sick Пъш, ох, ох, леко корема, чакай да се наместя, пъш, ох, така боли ли те, чакай малко, че потече коластра, пъш....  блях.
Joy Joy Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 113
Ние правихме секс до последно...въпреки че хич не ми беше до това. Мисля че е безопасно в позата...лъжички, нали се сещаш той отзад зад гърба ти легнали  Blush така по не е удобно и ме се клатушкаш че бебето да хване морска болест

# 50
  • Мнения: 2 039
Абе,правехме до към 6 месец,ама после ми установиха изглаждане на шийката и ми забраниха.Обаче,така или иначе,таткото беше много спечен и все го беше страх да не допре бебето  hahaha hahaha hahaha,аз само му се смеех.Но и на мен не ми беше много много до секс,чувствах се като пръхтящ кит,бързо се умарях...Но сега гледаме да наваксваме  Embarassed Flutter Party

# 51
  • Мнения: 1 029
Не го беше страх,след като съвсем целенасочено изчете където каквото намери по въпроса и поразпита гинеколога ми Mr. Green

И моят изобщо не се притесняваше, след като се информира добре по въпроса.   Laughing

# 52
  • Мнения: 259
Моят мъж пък уж се страхува, ама си правим секс редовно... kiss

# 53
  • Мнения: 35 951
нормално е, проблемът не е във фигурата ти, споко Simple Smile

# 54
  • Мнения: 5 362
Не го беше страх и не се е притеснявал.Аз бях по-голяма бъзла.

# 55
  • Мнения: 118
При първата ми бременност по- рядко правехме секс , но при втората нямаше проблеми . Вече бяхме стари пушки.

# 56
  • Мнения: X
До 3-тия месец нямаше проблем , може би като не е "виждал" бебето и го е....игнорирал за момента. След като започна да ми личи, неискаше изобщо през повечето време(каза че ще стане нещо, че сечувства странно и т.н. общо взето се беше панирал здраво.) а през остататъка от периода - неисках аз. Чувствах се гадно.....все пак бях сложила 25 кг .И а не ми беше удобно в почти всички от позите така че.....не се почувства липсата, защото нямахме желание. Рядко се случвше вече към 7-ми месец.

# 57
  • Мнения: 3 092
Аз имах проблем с желанието -чувствах се огромна , непривлекателна и изобщо отблъскваща. Rolling EyesЕ , татито твърдеше че не е така и много ме гушкаше. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 85
Нашият го е страх да е отгоре, на мен горема ми е още мъничак и за кратко не ми пречи, но той категорично отказва. Иначе на мен по не ми се прави, не знам какво ми става, обикновено не съм такава, но сега все нещо ме дразни, все на нещо ми мирише, не искам никой да ме пипа тук и там, бе ужасна скрипя. Надявам се само после да ми мине, че ужас, дори гушкането понякога ме дразни, някой друг бил ли е така?

Според едно изказване на мъжа ми да правиш секс и да знаеш, че бебето вътре мърда било "извратено". Не че го е спряло де, ама сме разредили до два пъти седмично някъде.

# 59
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Спряхме още в 6-тия месец, тъй като имах контракции! Преди да родя ги подновихме контактите с надеждата бебо да реши вече да излиза Crazy, но той не искаше Tired
Но опрделено проблема не е коремчето ти- не се притеснявай Peace

# 60
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Моя мъж не го е страх. Но просто не се чувства комфортно. Аз също. Е, малко ме е и страх, защото не харесвам "посредствен" секс , а ако е по-бурен, получавам контракции.
Така че след 7 месец спряхме.
Е, издържа се... а и краят наближава!  Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 958
И аз бях на сухо от 7-я месец  Cry  Пък и после още месец и половина-два, че бях с епизиотомия и много шевове, а и гнусните лохии не ми спряха много време. И след всичкото туй време, после бях като девственица  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 616
Нас и двамата ни е страх, освен това аз не се чувствам никак комфортно и съм една голяма и неподвижна, та не правим секс откакто влязох в шестия месец  newsm45. После ще наваксваме  smile3508

# 63
  • Мнения: 305
Ех,аз да ви се похваля че днес ме огря luvbed направо не е за вярване!Най вероятно ще да е заради празника. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт