Отговори
  • Мнения: 176
искам да поитам всички раждали мами кога трябва да ми дойде цикъла слет раждането,родих на18 .09 06г. кърмх само едн месец,а бебчо вече е на 3 мееца и на мен още не ми е дошъл цикала ,незнам дали е вазможно отново да съм бременна тъй като не се пазиме и искаме да си имаме още едно бебче,ама незнам кога би тябвало да ми доиде и дали да си направя един тест.Моля кажете вие какво мислите.

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 12:28 от galia:)

# 1
  • Мнения: 1 041
При всяка жена е индивидуално,направи си тест за по-сигурно  Peace Аз кърмих 3 месеца, а цикълът ми дойде след още 2 месеца.

# 2
  • по света
  • Мнения: 1 587
Според мен е редно да се направеш тест.На мен ми дойде въпреки че кърмех на поискване още на втория месец.

# 3
  • Мнения: 2 035
Мамите хубаво са ти казали, най-добре си направи тест  Peace
Аз кърмих 20 дни и ми дойде месец и половина след раждането.
А моя док преди това ми беше казал, при условие че знаеше че не кърмя вече, ако до след 3 месеца не ми дойде да отивам на преглед - сигурно ще съм пак бременна  Crazy Така че успех Wink

# 4
  • Мнения: 6 164
Може да не си, а може и да си. И двете са възможни. Щом не се пазите е 50:50.
Преди три месеца си родила и пак забременяваш. Много си смела! Crazy

# 5
  • Мнения: 2 019
ние едва ли знаем,така че направи си тест,може и да не си

# 6
  • Мнения: 1 448
По принцип лекарят ме предупреди, че цикълът трябва да дойде 2 месеца след спиране на кърменето, според мен отиди на лекар или си направи тест   Peace

# 7
  • Мнения: 1 671
Направи си тест. Аз кърмя на поискване, а вече 2 пъти ми идва.

# 8
  • Мнения: 7 723
Ти наистина си много смела    smile3555
Абсолютно е възможно да си забременяла, щом не се пазите  Peace
Но едва ли някой от нас , тук, може да отгатне. newsm78
 Направи си тест thumbsup

# 9
  • Мнения: 287
Бягай за тест и след това пиши резултата! Да видим дали ще чакаме още едно бебче Grinning Дано да е положителен! И аз исках като теб да започнем опити за второ веднага след раждането, но уви съм секцио и трябва да чакам още година и половина. 

# 10
  • Мнения: 2 197
Пре всеки е различно. Аз кърмих 4 месеца и половина непрекъснато, а ми дойде 45 дена след раждането.

# 11
  • Мнения: 106
[Може да не си, а може и да си. И двете са възможни. Щом не се пазите е 50:50.][/quote]

Поздравления за смелостта.   bouquet  Най-добре да си направиш тест. Ние тук само можем да си гадаем си или не си бременна.

# 12
  • Мнения: 3 499
Разбира се, че ще си направиш тест, след раждане вероятността за забременяване е много голяма.

# 13
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз пък все още кърмя, но вече съм с цикъл.Ето виж колко е различно при всеки!
Затово за лично успокоение, направи си тест!

# 14
  • Мнения: 1 288
и аз подкрепям момичетата- само тестът може да ти каже. напълно е възможно да забременееш веднага след раждането. една моя приятелка забременя още на 40-тия ден  Crazy децата й са родени в една година. успех!

Общи условия

Активация на акаунт