За тържествата в училище преди Коледа

  • 611
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Чудих се дали да пусна темата,но в крайна сметка реших,че ще са ми полезни съветите ви.
Дъщеря ми има тържество в училище и много се е притеснила,че госпожата не и е дала да научи стихче,независимо от проявеното желание от нейна страна.Много е огорчена и го преживява,незнам какво да я посъветвам.Казах да не се притеснява за това,така е преценила госпожата.Но......и мен взе да ме гризе защо на повечето деца е дала стихчета ,а на други не.Те се чувстват по-малко имащи участие в тържеството.
Другия вариант е да я попитам класната и защо,за да мога да дам смислен отговор на дъщеря ми.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
колко е голяма дъщеря ти?
нека научи сама стихче и да поздрави с него учителката по време на тържеството.

# 2
  • Мнения: 334
колко е голяма дъщеря ти?
нека научи сама стихче и да поздрави с него учителката по време на тържеството.
Дъщеря ми е на 7 години.Мислих и над този вариант,но не незнам как би реагирала госпожата,най-вече се притеснявам,заради детето.

# 3
  • Мнения: 7 723
Защо не обясниш на госпожата притесненията ти Peace
.....
нека научи сама стихче и да поздрави с него учителката по време на тържеството.

Така, като й обясниш, едва ли ще има нещо против thumbsup

# 4
  • Мнения: 334
Защо не обясниш на госпожата притесненията ти Peace
Това мисля да направя

# 5
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Говори с госпожата, ако трябва настоявай детето да участва, обясни и как се чуства и вярвам, че тя ще разбере!

# 6
  • Мнения: 240
Здравей! Мисля ,че трябва да говориш с госпожата,да и обясниш как страда детенцето и двете ще стигнете до разумно решение.Аз съм от" досаждащите "на учителите мами,винаги се интересувам от всичко, не позволявам детето да страда и да е пренебрегнато.Успех!Весели празници!

# 7
  • Мнения: 334
Здравей! Мисля ,че трябва да говориш с госпожата,да и обясниш как страда детенцето и двете ще стигнете до разумно решение.Аз съм от" досаждащите "на учителите мами,винаги се интересувам от всичко, не позволявам детето да страда и да е пренебрегнато.Успех!Весели празници!
Здрасти.Говорих с госпожата и само се ядосах повече.Отговора и беше,че не и стигнало времето да подготви всички деца и даже се опита да ми държи тон как си позволявам да я питам въобще.
Казах и,че детето е разтроено и обидено,знаеше стихчетата на другите деца и непрекъснато ми ги рецитираше,като все повтаряше защо госпожата не дала и на нея.
Обясних на дъщеря ми,че госпожата не е успяла да ги подготви всичките,но този отговор не я успокои.Тя много бързо научава стихчета и си мисли/и аз/,че госпожата нарочно я игнорира.Причината не я разбирам.

# 8
  • Мнения: 275
доста непрофесионален подход от страна на учителката.Или правиш тържество като хората или въобще не правиш.
Все пак обясни на детенце, че госпожата няма нищо против нея и че  е дала задача на децата със стихщетата да поздравят другите и да ги зарадват.

# 9
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Възмутена съм! Що за отношение! Аз не бих си премълчала, но ти прецени как да действаш по-нанатък.

Общи условия

Активация на акаунт