Кога ще оставите подаръците..

  • 1 924
  • 53
  •   1
Отговори

Анкета

Кога ще оставите подаръците под елхата

Опции:

  • Мнения: 1 403
Та мами кога ще оставите подаръците под елхата. На Коледа или на Нова година или ще има пове4е от един подарък. Аз мисля на Коледа да раздам подаръците, а за Нова Година по една целувка за вси4ки  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 7 723
По два подаръка за децата съм приготвила- за Коледа. Peace
.....а за Нова година- целувка, ама от сърце  remybussi  loveuuu

# 2
  • Мнения: 167
Ние досега практикувахме следното: за Коледа големите подаръци, а за Нова година обикновено нещо по-мъничко /например книжка, моливи или нещо друго, но значително по-дребно/. Лакомство и на двата празника задължително  Twisted Evil

# 3
  • София
  • Мнения: 1 352
Коледа!
Даже исках да ги оставим на Бъдни вечер, щото на Коледа дъщеря ми има рожден ден и така или иначе получава много подаръци, но мъжа ми не се съгласи.

# 4
  • Мнения: 801
ще ми се и на двата празника

# 5
  • Мнения: 2 677
У дома винаги са се раздавали подаръци и на двата празника. Тази година няма да е изключение.  Grinning

# 6
  • Мнения: 126
На Коледа

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Коледа

# 8
  • Мнения: 6 164
На Коледа подаряваме по принцип. На Нова са закъснелите подаръци, ако има такива.

# 9
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
На Коледа,защото тогава се случват чудесата.Нова година е повод за напиване Laughing/защо са ти подаръци/

# 10
  • Мнения: 10 983
Ние винаги си разменяме подаръците на Коледа.  Peace
Настъпването на новата календарна година за мен не е повод за подаряване, не ми е много празнично Embarassed

# 11
  • Мнения: 1 311
И на Коледа и на Нова година. Откак се помня у нас винаги е имало подаръци и за двата празника. За мен това е хубава традиция. Обичам да купувам и подарявам подаръци  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 065
И ние си разменяме подаръци за Коледа,по -точно вечерта на Бъдни вечер след дългата вечеря имаме удовилствието да си отворим подаръците ,които от преди много време са подредени под елхата.Децата ни са големи и не очакват Дядо Коледа ,а всеки приготвя на всеки подарък(не е задължително да е купен ,може и ръчно изработен)и го поставя под елхата.Много е радостно очакването да видиш какви подаръци има за теб,защото предварително всичко е добре
пакетирано и нищо не загатва дори какво има в плика,а той е прещипан на няколко места с телбод за да бъде изненадата още по -голяма.Пожелавам на всички весели празници и много коледни изненади.

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 18:53 от djily

# 13
  • Мнения: 3 491
Коледа, те така знаят и така очакват. За радост децата тази година са по-големи, по-търпеливи, и могат да изтраят и да ги отворят, когато му е времето. Много обичат обаче да ги наобикалят и да разклащат кутиите, за да гадаят какво има вътре.

# 14
  • Мнения: 1 403
На Коледа,защото тогава се случват чудесата.Нова година е повод за напиване Laughing/защо са ти подаръци/
Правилно казано  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт