E.ON -> E.Off

  • 672
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 547
Току-що прочетох следната статия.
Имам неудоволствието да съм една от подалите жалба за надписана сметка. Не стига, че няма никакво развитие по жалбата ми от август насам, разбирай токът също не е платен и накрая ще платя 5-6 месеца накуп, не стига че заради непоправената тяхна грешка аз ще платя лихва върху сумата, която дължа, но сега разбирам, че и държавата(т.е. пак аз) ще им плати обезщетение ?!?!?!

Спирам дотук, защото единственото, което ми идва наум в момента е с доста цинично съдържание...

# 1
  • Мнения: 3 423
Спирам дотук, защото единственото, което ми идва наум в момента е с доста цинично съдържание...

А какво ти иде на ум, като видиш това?
Рекламата на Е.ОN e с текст "Е.ОN се грижи още днес за газа на утрешния ден".
Материалът на страницата е озаглавен "От Люнебург към Освиенцим".
Няма да коментирам. Който гледа, вижда.

# 2
  • Мнения: 6 164
#Crazy

Сигурно е колаж!  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 423

не е. скандал е.

# 4
  • Мнения: 6 164
И главния редактор го съдят ли какво? /не ми е известен скандала, но ме заинтригува/

# 5
  • Мнения: 547
Мда... У мен все повече се затвърждава мнението, че всеки народ си заслужава управляващите.
Които одобряват подобни абсурдни сделки с още по-абсурдни фирми.
Които упражняват в последните години съзнателна политика на геноцид - визирам недоразумението здравна каса.
Които оставят поданиците на държавата си на благоволението на един диктатор и после правят гръмки изявления...

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 17:22 от Перличка

# 6
  • Мнения: 446
Случка с Е.ОН от миналия уикенд. С родителите ми и мъжа ми работим из градината. Млади момче и момиче влизат в двора, без да поздравят и се запътват към къщата. Първата ни реакция е, че отиват на гости на племенницата ми, и им казваме, че я няма в къщи. "Ние сме за показанията на електромера"  Shocked А пък ние познаваме много добре инкасаторката, съседка ни е. Поискахме някакъв документ да покажат, служебна карта или нещо такова, но не. Те били служители на ЧАСТНА фирма, която събирала показанията, и като сме знаели толкова, НЯМАЛО ДА НИ ЗАСЕКАТ електромера и като сме платяли сметката по служебни показания, да сме ходели да се жалваме после. За изразите и епитетите, които ползваха, не искам да се сещам. Неудобно ми стана от родителите ми, че дори аз можех да съм им майка, камо ли те. ЗА КАКВИ НИ ВЗЕМАТ  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт