Международна петиция за българските медици в Либия- да гласуваме

  • 994
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 359
Пускам линка, нека да гласуваме.

http://www.petitiononline.com/bulgaria/petition.html

# 1
  • Мнения: 5 103
Участвам.

# 2
  • Мнения: 7 430
....дали наистина помагат тези сайтове, в които се подписаваме ли, подписваме Tired
Дай БОже да е така Praynig

# 3
  • Мнения: 5 255
 Praynig Дано...

# 4
  • София
  • Мнения: 3 359
....дали наистина помагат тези сайтове, в които се подписаваме ли, подписваме Tired
Дай БОже да е така Praynig

И аз се чудя, но отнема минутка.. така поне не се чувствам толкова безсилен наблюдател  Peace

# 5
  • Мнения: 520
ПОдкрепям, мъжът ми още вчера ни подписа и двамата PeaceДано има ефект, но....и преди бяхме подписвали.За съжаление нашите политици мноооого отдавна трябваше да предприемат сериозни мерки, а не да се стига до тук.

# 6
  • Мнения: 1 679
В Интернет тече подписка в защита на българските медицински сестри в Либия. Всеки може да изрази своята съпричастност срещу смъртните присъди на интернет адрес www.freedomm.hit.bg. Там вече са събрани близо 12 000 подписа.

Подписка тече и във френския сайт www.abolition.fr. Tам подписите достигнаха близо 32 000. Гласуването тече от 25 януари тази година.

Друга интернет страница, в която има гласуване в подкрепа на българските медицински сестри е www.petitiononline.com. Там гласовете достигнаха вече 35 600.


Поне това можем да направим, след като политиците ни пропуснаха възможността да помогнат на сестрите.
А са можели да ги изтеглят в България и процесът да се води от тук /както са направили поляците/.

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 22:00 от Smiley*

# 7
  • Мнения: 99
аз друпнах по един подпис навсякъде даже и на жсички познати им пуснах именцата.дано има файда от цялата работа че аман... Praynig Praynig Praynig

# 8
  • Мнения: 229
И аз призовавам всички, които имат желание да отделят по една минутка да се регистрират. В Случая това е единственото нещо с което можем да помогнем и да сме съпричастни. Наблюдавам подписката във френския сайт и за 1 час нарасна със близо 100 човека. Срамно е , че много българи се дърпат да се подписват , а се разписват много французи, които все пак не са длъжни да го правят.

# 9
  • Мнения: 229
Само да добавя, че е сбъркан един от сайтовете - http://www.abolition.fr

# 10
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil
В Либия потвардиха смъртната присъда на мед.сестри! В знак на протест моля поставете вашия глас в петицията http://www.petitiononline.com/bulgaria/petition-sign.html? !!!
Не че ще се промени нещо в шибаните глави на съдиите в Либия, но поне ние да не спираме да мислим за тях и за НАДЕЖДА !!!
Моля разпространете това съобщение независимо дали абонатите са от други държави или не!!!
Защото сме БЪЛГАРИ... (flag:bg)

# 11
  • Мнения: 5 577
не станаха ли доста темите по тоя въпрос?


ясно, че сме съпричастни, че бихме помогнали, но четвърта тема мисля е прекалено. Мое мнение, може да не съм права.

# 12
  • Мнения: 3 647
 Peace ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА СПАМА
АЗ ЛИЧНО СЕ ПОДПИСАХ 4 ПЪТИ
 Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 2 407
Участвам.

Общи условия

Активация на акаунт