Опасна козметика!!!

  • 2 098
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 540
И сега какво,ще ми се разлагат устните от химикали ли....?
Що за глупост е това?!?

Не е глупост, просто трябва да знаеш какво си слагаш на устните и навсякъде въобще. И не само ти, ами всички ние  Peace
Това, че ми прави едно червило меки устните не значи, че червилото е съставено само от "природни масла и естествени продукти". Не може без консерванти и всякакви такива, за жалост.
Добрата страна на нещата е, че може би няма да се разложим като умрем  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 575
Ха-ха-ха - щях да падна  hahaha като прочетох това:

Според класацията на Skin Deep сред най-опасните компании, предлагащи козметика на пазара са: Schering-Plough, L'Oreal, Revlon, Estee Lauder, Avon, Unilever, Coty, Elizabeth Arden, Henkel KGaA, Del Laboratories, Clarins Paris  #Crazy
 
Ако CLARINS e сред най-опасните с абсолютно натурално-растителните си съставки в козметиката, то коя фирма предлага БЕЗопасна козметика??? newsm78

тук ми заприличва на нелоялно оплюване на конкуренцията - особено сред по-висшата класа козметика newsm78

# 17
  • Мнения: 1 540
Ако CLARINS e сред най-опасните с абсолютно натурално-растителните си съставки в козметиката, то коя фирма предлага БЕЗопасна козметика???

Да, натурално-растителни съставки имат не само те, но замисляш ли се с какви консерванти се съхранява консистенцията на крема? Ако няма синтетични вещества и отрови в крема, то той ще се развали на другия ден, ще мухляса, ще гъбяса и т.н.
Да четете "натурални съставки" и търсите благоприятния ефект от тях е едно, а съвсем друго е какво ОЩЕ има в крема, а именно въпросните консерванти.
Всеки един продукт има консерванти. Ама не само козметиката. Тровим се отвсякъде. И аз по едно време бях луднала с тия отрови, ама какво да се прави.

# 18
  • Мнения: 35 960
тук ми заприличва на нелоялно оплюване на конкуренцията - особено сред по-висшата класа козметика newsm78

добро утро  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт