Плочки за баня

  • 11 051
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
tanya.d ,много ми хареса банята ти! А хвърлих едно око и на останалите снимки  на дома ти Blush.(Малко Офф- от къде ти е кухнята)

# 16
  • София, по трасето
  • Мнения: 62
Мила, съжалявам, но не мога да пусна снимка.Тоя комп е по-стар от мен, не разпознава блуутута./абе, така ли се пише?/.Ако си по центъра мога с радост да ти покажа снимки.Иначе ще се опитам да ти обясня.Измислихме го така:плочкшти са на обратно, Мивката е на едната стена, бяла е и е стъпила на 3-4 червени плочки, те са тъмни.И контрастира.Представи си го-4 вертикални реда отгоре до долу.След това отгоре до долу-фриз.Следват 2 реда бели, фриз, .След това е ъгъла, червен, на него е тоалетната, и тя под ъгъл.След това бяла стена, едно ъгълче, където е душа.Тои е лъскав, и пак контрастира на червената стена, после пак бяла, тавана бял, лира-бяла, под-пак червен.И според мен е много хубаво.Дано съм ти дала идея. Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 676
И ние ще взимаме от полските, бяло и винено, днес трябва да ни ги докарат. Ще споделя как са като ги сложим.
Първо мислехме от Signo да взимаме, даже платихме за два проекта, за двете бани и понеже едните плочки ги намерихме на друго място и им казахме, че само за едната баня ще пазаруваме от тях, те се обидиха, не ни дадоха проектите и ни направиха скандал  #Crazy А проектите им струват по 50 лв за баня... и накрая нищо!

# 18
  • Мнения: 1 180
tanya.d ,много ми хареса банята ти! А хвърлих едно око и на останалите снимки  на дома ти Blush.(Малко Офф- от къде ти е кухнята)

Малееей, много сте ранобудни, бе!!! Кухнята е мнооого стара, мисля, че е от "Кавала" - апартамента го купихме почти обзаведен - кухнята си беше тук, но видях фактурите и горе-долу знам кое от къде е. Радвам се, чи ти хареса банята!

Общи условия

Активация на акаунт