Отговори
# 285
  • Мнения: 823
Поли, много трябва да се внимава наистина. Миличката Они! Важното е, че е добре сега, дано бързо забрави, а ти не се обвинявай. Още колко има да им се случва на мъниците... не ми се мисли  Tired Аз чето хващам Тео за ръка, за да го вдигна, но много внимавам и с едната ръка го хващам подмишницата. Не знам защо ми се струва, че така са ми казвали да правя.  Thinking На братовчедка ми на дъщеричката често и излизаха ръчичките от ставите и сега аз съм голямо шубе да не се случи и на Тео.

Съни, ще ме умориш от смях с тази костенурка  Joy Нямам идея как се гледа, но си представям как всеки ден я разхождаш по 15 мин и почесваш по гръбчето Heart Eyes

Дани, край нямат тревогите при теб   Sad

Тео все още кашля и хремавее. Излезе му и херпес на долната устничка. Много неприятно  Sad Няма Т за щастие, но аз за всеки случай прескочих да купя от термометрите за уши. Откакто бяхме с температури се убедих, че най-добре с такъв да меря. Другият дава голямо отклонение, в зависимост къде ще нацеля да го сложа  Rolling Eyes а уж не е някакъв смотан.

# 286
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Добро утро и от мен!
Напоследък не пиша много, но си позволих да пусна новата тема, защото старата стана вече 15 стр.

Пипиоле, нали преди време и със Мони се беше случило същото, знам как си се почувствала, добре че при Они също бързо се е оправило, само с наместване  Praynig

Иве, най-официално и с малко закъснение да ти честитя сърчицето  Heart Eyes Пази се  Hug

Мечо пух, и на теб честит рожден ден на патерици!  bouquet ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, И МНОГО ЩАСТЛИВА!

Приятен ден на всички от мен!  Laughing Аз заминавам след малко да се трудя  Tired

# 287
  • Мнения: 1 599
Ей добро утро девойки  Joy
Ставайте вече!

# 288
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Някой пуснал ли е нова тема, че ен намирам  newsm78
Ние си бяхме в Сф за 1 ден, но днес пак се връщаме "на село" Simple Smile Габи 2 дни повръща, че даже и на мен ми лепна този вирус, но сега май сме по-добре.
Аз само така, да се разпиша и да знаете, че чета...когато сколасам  Embarassed

# 289
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Ани, по-горе съм пуснала линк към новата тема:

Напоследък не пиша много, но си позволих да пусна новата тема, защото старата стана вече 15 стр.

Общи условия

Активация на акаунт