Коледни филмчета от вестници??

  • 678
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте момичета, чудех се, дали след като вече с много вестници се продават двд филми, сега в седмицата преди Коледа да не обменим опит за това кой какво си е купувал наскоро и от кой вестник.Аз днес сутринта като идвах на работа видях на една будка някакъв коледн филм "Дядо Кой?" с вестник Уикенд, и мисля после да го купя.
Вие знаете ли други филми който се продават в момента.

# 1
  • Мнения: 1 059
Не съм се заглеждала скоро по бутките за вестници, основно свалям илмчета от нета.

# 2
  • Мнения: 1 640
Аз  често поглеждам на РЕП-овете за дет.филми и досега съм накупила около десетина.Идеята ти е отлична-да обменим инфо за излезлите коледни филмчета.Още се ядосвам,че съм изпуснала "Малките понита".Пробвах да ги тегля от линкос . торентс,но  няма сийд!

# 3
  • Мнения: 3 268
Ако някой знае откъде могат да се изтеглят понитата,да помага.Дъщеря ми е на тази вълна.Даже подаръкът от дядо Коледа е понита

# 4
  • Мнения: 1 364
Ако някой знае откъде могат да се изтеглят понитата,да помага.Дъщеря ми е на тази вълна.Даже подаръкът от дядо Коледа е понита


За кои филм става въпрос Малките понита ли? Ние го имаме...мога да ти го изпратя на диск.

# 5
  • Мнения: 1 520
Днес на една сергия видях "Инспектор Гаджет спасява Коледа". 3 лева беше, но не помня с кой весник. Нещо жълто май.

# 6
  • Мнения: 1 640
Извинете ме,но ще побутна темата,за да отиде на 1 стр.

Общи условия

Активация на акаунт