Мъж или жена гинеколог?

  • 2 407
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 516
До преди година и половина ходех само при жени ,може би така се чувствах по -удобно ,но сега съм при мъж и не съжалявам защото е професионалист.В началото бях много скована,но човек като си разбира от работата знае как да те предразположи и ми се струва, че е по внимателен от колежките си . Peace

# 46
  • Мнения: 361
Честно казано ми е все едно дали е мъж или жена Simple SmileВажното е да си разбира от работата Peace
newsm10

# 47
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз пък предпочитам мъж. За сега не мога да се оплача от отошение и вниминие.

# 48
  • Мнения: 2 677
Не мога да правя такова разделение на лекарите спрямо пола им. Thinking
Бременността ми я следи мъж - страшно внимателен и отзивчив. Преди четири години имах гинекологични проблеми и ме наблюдава и оперира жена - също страхотен лекар. И в двата случая, слава богу, нещата завършиха с добър край. Така че ми е все едно - важното е да разбира от това, което прави и също така да бъде човек!  Peace

# 49
  • Мнения: 27 524
Мъж. Винаги и за всичко - лекар, гинеколог, зъболекар, банкер... мъж  Peace

# 50
  • Мнения: 1 445
Досега съм ходила само при жени. Не мисля че мога да се почуствам достатъчно конфортно при мъж. Със сигурност ще се притеснявам доста Blush

# 51
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ходила съм и при мъже и при жени.Сегашния ( нямам намерение да търся друг) е мъж, при него прегледите ми са песен, адски внимателен.Освен товае  много възпитан и страхотен професионалист.

 Peace

# 52
  • Мнения: 46 403
Като ви чета и се сещам за една случка, когато бях бременна  Grinning
Чакаме пред кабинета на доктора една тумба жени и по едно време идва една баба  Simple Smile повъртя се, повъртя се, чЕте какво пише на вратата и накрая седна до мен и мъжа ми, видимо неспокойна  Laughing заговори ме на ушенце- личния й лекар я пратил тук, но тя не знаела, че доктора е мъж  Mr. Green пита ме доволна ли съм, от колко време ходя при него и т.н., накрая стигна до същността- на колко години е  hahaha викам й, де да знам  newsm78 вадя документите, които носех и там за късмет се мъдри набора му- '68  Laughing онова бабе като скочи, събра си багажа и се изнесе  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 2 849
Не бих казала ,че мъжете не са достатъчно внимателни .Попадала съм на добри специалисти .За мен е важно да си вършат работата добре ,независимо мъж или жена .

# 54
  • Мнения: 2 196
Ходила съм и при мъж,и при жена.Мъжете гинеколози като че ли са доста по-внимателни от жените. Wink

# 55
  • Мнения: 6 461
Няма значение дали е мъж или жена ,важното е да си разбира от работата .

# 56
  • Мнения: 1 382
Няма значение дали е мъж или жена ,важното е да си разбира от работата .
И аз така мисля

# 57
  • София
  • Мнения: 1 474
Ходила съм и при мъже, и при жени гинеколози. Изглежда с нещо дразня жените-лекари, не можем да се разберем и винаги се стига до размяна на реплики, някакви чисто женски простотии. Затова предпочитам да посещавам мъж- гинеколог  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 952
   Мъж, защото ми се  струва , че накак си са по-внимателни като към нещо което не им е така "познато" както на една жена лекарка , която те потупва и вика ...айде айде ...това нищо не е и аз съм жена, и аз знам .....Това казано не гласно и явно , а с поведение. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 2 271
Аз винаги съм била при жена!

Общи условия

Активация на акаунт