Мъж или жена гинеколог?

  • 2 408
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Аз предпочитам жена,тъй като те са много по-внимателни на самия мануален преглед и са не по-малко специалисти от мъжете.Все пак мъжете дори не са изпитвали менструални болки... Mr. Green

# 1
  • Мнения: 667
Ходила съм и при мъж и при жена - важното е да дпбър специалист!
Сега ходя при мъж - достатъчно внимателен е.

# 2
  • Мнения: 305
Аз първо ходех при мъж-ама е голям философ ooooh!Сега консултацийте ми води жена-не виждам да има значение пола,просто искам внимание!

# 3
  • Мнения: 1 877
За първи път отидох при мъж ( бях на 16г. ) и честно казано пазя лоши спомени - беше доста болезнено.

# 4
  • София
  • Мнения: 969
И аз мисля, че е по-добре и по-правилно да се ходи при жена, мъжете колкото и добри специалисти да са, все пак не знаят това което знае една жена!Никога не съм и няма и да отида при мъж

# 5
  • Мнения: 106
Ходила съм и при мъж и при жена - важното е да дпбър специалист!
Сега ходя при мъж - достатъчно внимателен е.

А моя гинеколог е и много забавен Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 671
Като родих акушерката викна един доктор мъж да ме позакърпи. Беше страшно внимателен, нищо не усетих кога ме почисти, кога ми сложи упойка и кога ме заши. За първи път позволих да ме прегледа мъж и да си призная беше доста по-внимателен от някои лекари-жени. Най-важното е да е добър специалист Peace.

# 7
  • софия
  • Мнения: 495
Честно казано ми е все едно дали е мъж или жена Simple SmileВажното е да си разбира от работата Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 244
Ходила съм при жена, от която не бях доволна.
И при мъж, от когото съм.
Според мен полът няма значение.

# 9
  • Мнения: 106
И аз мисля, че е по-добре и по-правилно да се ходи при жена, мъжете колкото и добри специалисти да са, все пак не знаят това което знае една жена!Никога не съм и няма и да отида при мъж

Знаеш ли, когато настъпи големия момент и постъпих в болницата, разговаряйки с другите бъдещи и вече станали майки установих, че никоя от тях не е искала и не искаше да ражда при единствената в отделението гинеколожка, заради отношението й към тях. Затова смятам, че важното е да попаднеш на човек и добър специалист.

# 10
  • София
  • Мнения: 978
Аз също не се ръководя от пола на човек, а от това дали е специалист. Ходила съм и при мъже и при жени. Бремеността ми беше наблюдавана от мъж и родих при него. Доволна съм

# 11
  • Мнения: 2 663
Ходила съм и при мъже и при жени.Сегашния ( нямам намерение да търся друг) е мъж, при него прегледите ми са песен, адски внимателен.Освен товае  много възпитан и страхотен професионалист.

# 12
  • Мнения: 1 117
Не държа на това от какъв пол ще е гинекологът. Важното за мен е да си разбира от работата! До сега май така се случва ,че само при мъже съм ходила и съм доволна.

# 13
  • Мнения: 55
По принцип ми е все едно - при нормалите прегледи. Ама за бремеността някакси се чувствам по-уверена с жена. Пък и моята вече има 3 деца и само се шегува. Не знам иначе как биха ми понесли "вицовете" на един мъж. Но пък това си е строго индивидуално и все пак важното е дали е добър специалист  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 227
Предпочитам жена, защото съм попадала на мъж, който беше много груб!!! Не, че няма и груби жени гинеколози.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 813
Ходила съм и при мъж, и при жена. Няма никакво значение. Мажното е да добър специалист. Полът не предполага повече внимание или повече знания. нека не забравяме, че кулинарията е типично женска сфера, но ной-добрите готвачи по света са мъжете, така, че всичко е относително.
Сега ходя при мъж-гинеколог и съм много доволна. Първият път, за потвърждаване на бременността, попаднах на жена, ужасно отношение!!!!!

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
Моите са мъже и не мисля да ги сменям Peace!Единият е лигав за десет жени Mr. Green!

# 17
  • Мнения: 1 467
Аз попаднах на мъж и е просто свръх внимателен. Мисля, че няма никакво значение, стига да са професионалисти. Нямам хубави спомени с жени гинеколози. Но всичко е толкова относително тук..По-скоро би бил по-подходящ въпросът: какво предпочитате, жена или мъж гинеколог? Защото тук наистина е индивидуално.

# 18
  • Мнения: 1 467
Моите са мъже и не мисля да ги сменям Peace!Единият е лигав за десет жени Mr. Green!

Лигав Shocked Аз не бих понесла това Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 334
аз ходя при жена,не защото  смятам,че мъжете са по-груби или не добри специалисти,просто аз се чувствам по-комфортно при преглед от гинеколожка Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
Първата ми бременност си я следих при жена, а и преди това си ходех на прегледи при нея.
Сега ми води бременност мъж,/даже  двама, защото са екип/ и да си кажа честно са доста по внимателени и ми обръщат повече внимания от.
Според мен пола няма значение, макар че имам чуството, че мъжете лекари са по добри независимо в коя област.Зъболекаря също ми е мъж  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 6 164
Не е задължително - и при мъж и жена съм била и честно казано при мъжа ми беше по-безболезнено. Важното е да е компетентен, а полът няма никакво значение.

# 22
  • Мнения: 2 897
Важното е да е добър специалист.И двамата ми гинеколози са мъже.

# 23
  • Мнения: 46 403
Никога не съм се ръководила от пола при избора на лекар, но от моя опит- жените са много губи, този, при който ходя е мъж и не усещам нищо, когато ме преглежда  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 794
Аз ходя при жена,но не заради пола,а просто е добър специалист.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 230
Нямам хубави спомени с жени гинеколози. Но всичко е толкова относително тук..По-скоро би бил по-подходящ въпросът: какво предпочитате, жена или мъж гинеколог? Защото тук наистина е индивидуално.
Peace
Досега не съм попаднала на жена  гинеколог, която да е внимателна. Гинеколога, при когото ходя от година и половина е много внимателен, почти не усещам как минава прегледа. Освен, че е красив мъж  Wink е и страхотен професионалист.  Hug

# 26
  • Мнения: 568
Аз ходих при мъж по време на бременноста и бяхме в много добри отношения, толкова си говорехме за ски, котки и всякакви глупости, че накрая започна да забравя да ме преглежда и започнах да ходя и при жена. Но сериозно добрите специалисти са си такива независимо от пола.

# 27
  • Мнения: 1 427
При жена ходя, но просто така се случи.И при мъж бих отишла, не ме притеснява!

# 28
  • по света
  • Мнения: 1 587
Предпочитам жена,преглеждана съм и от мъже,но жените са по-внимателни.

# 29
# 30
  • Мнения: 1 448
Към момента ходя при мъж  Peace

# 31
  • Мнения: 5 026
За мен няма значение, важно е лекарят да е достатъчно професионалист. Ходила съм и при мъж-гинеколог, който беше много внимателен . А също съм посещавала и гинеколожка, за която смело твърдя, че няма равна по грубост на нея в мануалния преглед.

# 32
  • Мнения: 14 133
Аз предпочитам жена,тъй като те са много по-внимателни на самия мануален преглед и са не по-малко специалисти от мъжете.Все пак мъжете дори не са изпитвали менструални болки... Mr. Green
Има и мъже, които са много внимателни, като моите двама доктори!!!! Peace Да е добър специалист и внимателен не зависи от пола!!!!

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 97
за мен няма значение, важното е да е качествен лекар и да се чувстваш спокойна при него

# 34
  • Мнения: 259
НЯМА ЗНАЧЕНИЕ, стига да е професионалист.-

# 35
  • Мнения: 5 362
Ходила съм и при мъж и при жена - важното е да добър специалист!

Peace

# 36
  • Мнения: 3 092
За мен не полът е от значение , а отношението към пациента и разбира се това да е добър спецалист.
За жалост за последното и най-важно нещо все не съм сигурна. Confused

# 37
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Няма значение мъж или жена, важното е да е добър специалист и да е внимателен. За момента гинекологът ми е жена.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 750
За мен пък има значение пола - не мога да отида при мъж гинеколог, независимо дали е най-добрия специалист.

# 39
  • Мнения: 864
Аз ходя при мъж,но по важното е да си върши добре работата.

# 40
  • Мнения: 1 064
Аз в началото ходех при жена, просто защото ме беше срам Embarassed След като забременях бремеността ми следиха и мъж и жена гинеколози, от които останах много доволна.
На мнение съм обаче, че мъжете са по-внимателни, докато жените са "по-цапнати" в устата...

# 41
  • София
  • Мнения: 35 771
Ходила съм и при мъж и при жена гинеколог - за мен няма проблем /няма срам и свян/  Wink

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
Долу горе по равно.За мен няма значение полът,важното е да си разбира от работата.

# 43
  • Мнения: 1 183
Честно казано ми е все едно дали е мъж или жена Simple SmileВажното е да си разбира от работата Peace
И аз мисля така Peace

# 44
  • Мнения: 6 390
Последните 9г. е мъж, жените са по -груби в тази професия  Confused поне моя личен опит така е показал Wink
Мъж - и не го заменям за нищо на света  Laughing

# 45
  • Мнения: 516
До преди година и половина ходех само при жени ,може би така се чувствах по -удобно ,но сега съм при мъж и не съжалявам защото е професионалист.В началото бях много скована,но човек като си разбира от работата знае как да те предразположи и ми се струва, че е по внимателен от колежките си . Peace

# 46
  • Мнения: 361
Честно казано ми е все едно дали е мъж или жена Simple SmileВажното е да си разбира от работата Peace
newsm10

# 47
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз пък предпочитам мъж. За сега не мога да се оплача от отошение и вниминие.

# 48
  • Мнения: 2 677
Не мога да правя такова разделение на лекарите спрямо пола им. Thinking
Бременността ми я следи мъж - страшно внимателен и отзивчив. Преди четири години имах гинекологични проблеми и ме наблюдава и оперира жена - също страхотен лекар. И в двата случая, слава богу, нещата завършиха с добър край. Така че ми е все едно - важното е да разбира от това, което прави и също така да бъде човек!  Peace

# 49
  • Мнения: 27 524
Мъж. Винаги и за всичко - лекар, гинеколог, зъболекар, банкер... мъж  Peace

# 50
  • Мнения: 1 445
Досега съм ходила само при жени. Не мисля че мога да се почуствам достатъчно конфортно при мъж. Със сигурност ще се притеснявам доста Blush

# 51
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ходила съм и при мъже и при жени.Сегашния ( нямам намерение да търся друг) е мъж, при него прегледите ми са песен, адски внимателен.Освен товае  много възпитан и страхотен професионалист.

 Peace

# 52
  • Мнения: 46 403
Като ви чета и се сещам за една случка, когато бях бременна  Grinning
Чакаме пред кабинета на доктора една тумба жени и по едно време идва една баба  Simple Smile повъртя се, повъртя се, чЕте какво пише на вратата и накрая седна до мен и мъжа ми, видимо неспокойна  Laughing заговори ме на ушенце- личния й лекар я пратил тук, но тя не знаела, че доктора е мъж  Mr. Green пита ме доволна ли съм, от колко време ходя при него и т.н., накрая стигна до същността- на колко години е  hahaha викам й, де да знам  newsm78 вадя документите, които носех и там за късмет се мъдри набора му- '68  Laughing онова бабе като скочи, събра си багажа и се изнесе  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 2 849
Не бих казала ,че мъжете не са достатъчно внимателни .Попадала съм на добри специалисти .За мен е важно да си вършат работата добре ,независимо мъж или жена .

# 54
  • Мнения: 2 196
Ходила съм и при мъж,и при жена.Мъжете гинеколози като че ли са доста по-внимателни от жените. Wink

# 55
  • Мнения: 6 461
Няма значение дали е мъж или жена ,важното е да си разбира от работата .

# 56
  • Мнения: 1 382
Няма значение дали е мъж или жена ,важното е да си разбира от работата .
И аз така мисля

# 57
  • София
  • Мнения: 1 474
Ходила съм и при мъже, и при жени гинеколози. Изглежда с нещо дразня жените-лекари, не можем да се разберем и винаги се стига до размяна на реплики, някакви чисто женски простотии. Затова предпочитам да посещавам мъж- гинеколог  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 952
   Мъж, защото ми се  струва , че накак си са по-внимателни като към нещо което не им е така "познато" както на една жена лекарка , която те потупва и вика ...айде айде ...това нищо не е и аз съм жена, и аз знам .....Това казано не гласно и явно , а с поведение. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 2 271
Аз винаги съм била при жена!

# 60
  • Мнения: 3 360
Няма кой знае какво значение-важното е да си разбират от работата и да са внимателни...То иначе приятен преглед няма де... Close

# 61
  • Мнения: 41
аз ходя при жена,не защото  смятам,че мъжете са по-груби или не добри специалисти,просто аз се чувствам по-комфортно при преглед от гинеколожка Peace      и аз заради тази причина
 

# 62
  • Мнения: 2 952

'Що бе , един доктор  още в БГ ме покани  да си хапна  диня  след прегледа , имаше на масичката му .... hahaha

# 63
  • Мнения: 8 505
И мъжете,и жените гинеколози могат да работят както грубо,така и внимателно.Полът не е от значение.

# 64
  • Мнения: 3 647
Честно казано ми е все едно дали е мъж или жена Simple SmileВажното е да си разбира от работата Peace
Peace
 но предпочитам да е жена

# 65
  • Мнения: 6 461
но предпочитам да е жена
А ....твоят не беше ли мъж.. Mr. Green
  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 647
но предпочитам да е жена
А ....твоят не беше ли мъж.. Mr. Green
  bouquet

жИна жИна е
семейния  е мъж   bouquet
ех не можа да ме хванеш по бели гащи пак
 hahaha  bouquet

# 67
  • Мнения: X
 Кадърни и некадърни има и от двата пола Naughty, така че... Peace
 Моят е мъж Crossing Arms

# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 969
предпочитам жена Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт