Kenvelo

  • 114 132
  • 557
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 736
Здравейте  Mr. Green
Вчера ми каза една приятелка, че В Кенвело имало 50 % намаление на всеки втори продукт, който закупите. Т.е. ао взема блузка за 50, а втората ми е 40, ще платя общо 70 вместо 90  Rolling Eyes После се зачудихме обаче дали има значение коя покупка е по-скъпа  Thinking Дали получаваш по-евтината с намаление, а по скъпата плащаш напълно ?
Пускам отделна тема и, за да ви питам доволни ли сте от тези дрехи, харесват ли ви ?

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 11:17 от Мис Бу

# 1
  • София
  • Мнения: 1 320
В Ли Купър има същата промоцийка. Онзи ден бях там и си взех 2 блузи едната беше 67 лв, а другата 55. Свалиха ми 50 % от по евтината блуза. Предполагам, че и в Кенвело е на същия принцип.

# 2
  • Мнения: 703
Имам техни дънки и много си ги харесвам!

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз имам бежово палто, памучно с колан на кръста - мн съм доволна Mr. Green
Обаче ако чакаш намаление да знаеш,че хубавите дрешки и най-носените номера са обрани ooooh!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 77
Промоцията е точно така свалят ти 50% от по-евтината стока. Ние с моя мъж тази събота пазарувахме от там. Има хубави мъжки дрехи, които си заслужават. Аз лично си купих бельо.

# 5
  • Мнения: 2 897
И двамата с мъжа ми имаме техни неща.Много си ги харесваме Grinning

# 6
  • Мнения: 13
Свалят наполовина цената на по-евтината стока. Пише го с дребни букви на самите постери за намаление. Много магазини започнаха да правят тази промоция. Иначе марката има не лоши неща, някои със съмнително качество. Като цяло са ми от рода на Теранова.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 736
аха, мерси за отговорите  Simple Smile Бях си харесала едно якенце за 130 лева там аам явно ще трябва да ги дам така.. пък, ако си харесам нещо към него ще е супер  newsm78

# 8
  • Мнения: 3 331
Скоро пазарувахме оттам - съпругът ми си купи бельо, а аз един много сладък син кожен колан с избродирани цветенца Blush
Намалението важи за по-ниската цена.
От дрехите нищо не си харесах...

# 9
  • Мнения: 537
След месец ще има и по-голямо намаление, зимното, ако не ти е спешно, или искаш да си направиш коледен подарък.

# 10
  • Мнения: 1 403
Аз си взех от там яке и приятелката ми се възползва и си взе една блузка  Peace Хубави са тия промоцийки  bowuu

# 11
  • Мнения: 13 512
Здравейте  Mr. Green
Вчера ми каза една приятелка, че В Кенвело имало 50 % намаление на всеки втори продукт, който закупите. Т.е. ао взема блузка за 50, а втората ми е 40, ще платя общо 70 вместо 90  Rolling Eyes После се зачудихме обаче дали има значение коя покупка е по-скъпа  Thinking Дали получаваш по-евтината с намаление, а по скъпата плащаш напълно ?
Пускам отделна тема и, за да ви питам доволни ли сте от тези дрехи, харесват ли ви ?

тоа намаление го имаше  кенело   Търноо преди месец. Ама там е трудно да си харесаш 2 неща:-(

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Днес си взех дънки  и дънково яке за 140лв.вместо  за 180лв.Имаше добри неща!Това е в Търново!

# 13
  • Мнения: 2 407
Моя приятелка си взе страхотно яке.
Харесват ми дрехите ,а и бижутата им.

# 14
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
В Пловдив наскоро отвориха магазин на Kenvelo. Нищо не си харесах първия (и засега последен път), в който влязох. Пък и имам съмнение дали наистина дрехите са Kenvelo Thinking

Общи условия

Активация на акаунт