Отзиви за "XENICAL"

  • 22 401
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • :)
  • Мнения: 337
Момичета, една позната използва Ксеникал за отслабване и наистина за 2 месеца е свалила едно 10кг, ако не са и повече! Разликата е видима, направо съм във възторг!!! Някоя от вас пробвала ли е? Едва се сдържах да не си го закупя на път към вкъщи... Rolling Eyes Споделете впечатления! Поздрави! Peace

# 1
  • Мнения: 177
АЗ лично не съм въЗхитена. Пила съм една опаковка и нямаШе никакъв реЗултат. Мойе би всичко е индивидуално. При някои действа, при някои като мен, не.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Пусни на търсачка и ще намериш доста теми в които е нищено за ксеникала. Аз не съм доволна, а да не говориме ефекта, койта се получава от него относно тоалетната  Sick

# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Привет!Не се заблуждавай - #2gunfire #2gunfireксеникала е за хора който прекалено се тъпчат с храна която съдържа много мазнини! Naughty NaughtyНе ме питай за последствията,защото вече година се възтановявам! #Cussing out #Cussing out

# 4
  • Мнения: 27 524
Отрицателни отзиви.
Мъжът ми пи. Вредят на здравето. Опасни са, ако се пият ей така. По принцип не се дават без рецепта, но в Бг...  Rolling Eyes
Не ти трябват  Stop

# 5
  • :)
  • Мнения: 337
Отрицателни отзиви.
Мъжът ми пи. Вредят на здравето. Опасни са, ако се пият ей така. По принцип не се дават без рецепта, но в Бг...  Rolling Eyes
Не ти трябват  Stop
Привет, в какъв смисъл вредят на здравето? Аз нямам кой знае каква нужда от отслабване, но определено има видим ефект от тези хапчета. Друг е въпросът това да не става с цената на здравето. Мерси за инфото. Поздрави и Весели празници! Peace

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
След като нямаш нужда от кой знае какво отслабване защо държиш да вземаш хапчета! newsm78 Ако се храниш нормално така ще ти остържат микрофлората на червата че кръв ще....... #Cussing out и организма се наглася да изхвърля мазнините чрез хапчета,та като ги спреш ще разбереш в последствие Naughty Naughty                   

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Уф хвърлите ме в размисъл,аз съм ги пила и имах ефект но пък не съм забелязала да ми вредят с нещо или каквото и да било отрицателно влияние да имат.
Може би съм късметлийка някаква.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 1 320
Вредни са определено. От медициско лице знам, че може да си докараш рак на червата от прекомерното им ползване.

# 10
  • Мнения: 27 524
Има инфо и статии тук за ксеникала, потърсете с търсачката. Има подозрения, че причинява рак на червата. Мисля, че дочух, че в някои страни даже вече е забранен. Освен в Бг, което не е редно, в другите страни се отпуска сало по лекраско предписание и САМО с рецепта, защото не е безобиден и не са билки за сране. Остъргват червата, променят режимите на стомаха и изхождането, чревната флора. При положение, че има безброй други безобидни варианти за отслабване, не виждам смисъл в тровенето на организма с лекарства, а освен това и даването на много пари.

Да се повторя за ен-ти път - хапче, чай, прах и каквото и да било за отслабване не е измислено още!!!

# 11
  • :)
  • Мнения: 337
Има инфо и статии тук за ксеникала, потърсете с търсачката. Има подозрения, че причинява рак на червата. Мисля, че дочух, че в някои страни даже вече е забранен. Освен в Бг, което не е редно, в другите страни се отпуска сало по лекраско предписание и САМО с рецепта, защото не е безобиден и не са билки за сране. Остъргват червата, променят режимите на стомаха и изхождането, чревната флора. При положение, че има безброй други безобидни варианти за отслабване, не виждам смисъл в тровенето на организма с лекарства, а освен това и даването на много пари.

Да се повторя за ен-ти път - хапче, чай, прах и каквото и да било за отслабване не е измислено още!!!
Добре казано! Мерси Peace

# 12
Дами днес почвам да пия тоя Xenical. Ще му видя действието и противодействието и ще Ви кажа. Искам да отлсабна а с тоя спорт ми писна спорт,спорт,спорт и няма фаида. Не ям хляб,сладки,безалкохолно,пуржено.Абе всичко което е вредно не го ям.Та файда няма.Секи ден 1 час колело,бягане, и пак нишо.Писнами и мисля да се заема с тия хапчета.Ако имате предложения за сваляне на килограми кажете.А да сте чували за новия продукт Медо 5.Много мои приятелки са доволни и са отлсабнали.Но това е дръга тема.Споделете

# 13
  • Мнения: 861
Според лекарско мнение, което съм чула по-добре Ксеникал отколкото Редуктил. Не че го препоръчвам, де. Просто като сравнение. Освен това с Ксеникал казват, че можеш да свалиш около 10% от теглото си, т.е не може да се очакват кой знае какви чудеса, ако кг-те за сваляне са малко.

# 14
  • Мнения: 6 958
Аги ориентирай се към даден хранителен режим и ако искаш нещо за засилване на метаболизма или разграждане на мазнините по добре някоя безвредна и сигурна хранителна добавка от колкото хапчета със съмнителен произход и съдържание  Peace

Има инфо и статии тук за ксеникала, потърсете с търсачката. Има подозрения, че причинява рак на червата. Мисля, че дочух, че в някои страни даже вече е забранен.

Абослютно правилно  Peace

Дами днес почвам да пия тоя Xenical.

с тоя спорт ми писна спорт,спорт,спорт и няма фаида.

Не може да няма полза от спорта... Какво спортуваш, с какво се храниш и колко имаш да сваляш?  newsm78

# 15
Ами засега нямам оплакване от тези хапчета освен че тоалетната е заета само от мен.Ами дневния ми режим е :ставам в 7:30,ходя да потичам около 40 мин,пребирам се хапвам плод(праскова,ябълка),след това идва обяд хапвам салата от домати без никакви подправки с печено заешко или полечко но пак без подправки,слетобед карам колело и идва вечерта или излизам някъде на кафе където пия минерална вода или на разходка.Вечерта (вечерям м/у 6-7 часа) хапвам пак салата или плод ако не съм много гладна.Това всеки ден.Е от този режим не свалих нищо и мисля да прибавя хапчета.Чесно казано не съм превърженик на фитнес залите затова предпочитам да тичам и да карам колело.Но аз много напълнях в Англия,боже там човек много дебелее.Сега имам да сваля още 5 килограма за да си вляза в нормите.Почнах ги тия Xenical i зелен чай пия та да видим.Дано да има ефект едва на третия ден съм но коремчето ми е много празно чесно казано  Laughing

# 16
Момичета, една позната използва Ксеникал за отслабване и наистина за 2 месеца е свалила едно 10кг, ако не са и повече! Разликата е видима, направо съм във възторг!!! Някоя от вас пробвала ли е? Едва се сдържах да не си го закупя на път към вкъщи... Rolling Eyes Споделете впечатления! Поздрави! Peace

аз съм много доволна от ксеникал.
пих го в началото на годината 3 месеца и отслабнах  с 8 килограма. после го спрях за 6-7 месеца, и през това време си ядях каквото искам ..и качих само 2 килограма. сега го пия пак, защото с него много добре се чувства стомаха ми ..не се запичам, а и в комбинацията от сушени плодове и активия - сложих край на ленивите си черва.
в действителност наистина много се отслабва с него.
но е скъп, почти 90 лв. за 2 седмици

# 17
Ами засега нямам оплакване от тези хапчета освен че тоалетната е заета само от мен.Ами дневния ми режим е :ставам в 7:30,ходя да потичам около 40 мин,пребирам се хапвам плод(праскова,ябълка),след това идва обяд хапвам салата от домати без никакви подправки с печено заешко или полечко но пак без подправки,слетобед карам колело и идва вечерта или излизам някъде на кафе където пия минерална вода или на разходка.Вечерта (вечерям м/у 6-7 часа) хапвам пак салата или плод ако не съм много гладна.Това всеки ден.Е от този режим не свалих нищо и мисля да прибавя хапчета.Чесно казано не съм превърженик на фитнес залите затова предпочитам да тичам и да карам колело.Но аз много напълнях в Англия,боже там човек много дебелее.Сега имам да сваля още 5 килограма за да си вляза в нормите.Почнах ги тия Xenical i зелен чай пия та да видим.Дано да има ефект едва на третия ден съм но коремчето ми е много празно чесно казано  Laughing



като пиеш ксеникал, не се лишавай от мазнини .. хапвай си зехтин в салата .. млякото,сиренето и кашкавала не  го пропускай.
ако искаш да сваляш с ксеникал просто не бягай от мазнините ...

# 18
# 19
  • Мнения: 6 958
Ами засега нямам оплакване от тези хапчета освен че тоалетната е заета само от мен.Ами дневния ми режим е :ставам в 7:30,ходя да потичам около 40 мин,пребирам се хапвам плод(праскова,ябълка),след това идва обяд хапвам салата от домати без никакви подправки с печено заешко или полечко но пак без подправки,слетобед карам колело и идва вечерта или излизам някъде на кафе където пия минерална вода или на разходка.Вечерта (вечерям м/у 6-7 часа) хапвам пак салата или плод ако не съм много гладна.Това всеки ден.Е от този режим не свалих нищо и мисля да прибавя хапчета.Чесно казано не съм превърженик на фитнес залите затова предпочитам да тичам и да карам колело.Но аз много напълнях в Англия,боже там човек много дебелее.Сега имам да сваля още 5 килограма за да си вляза в нормите.Почнах ги тия Xenical i зелен чай пия та да видим.Дано да има ефект едва на третия ден съм но коремчето ми е много празно чесно казано  Laughing


Това са ти последните 5 кг. до колкото разбирам, не очаквай да ги свалиш за дни, имай малко търпение. А режима, който прилагаш е перфектен, не може да не подейства  Peace

# 20
ам......тези хапчета само за над 18 годишни ли са......защото трябва да сваля 10 кг а само с фитнес ни става  Sad а и не съм на 18  Confused

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Стига с тази отрова,ще ти се промият червата...... Разбира се ,че със спорт и здравословно хранене човек се възстановява.....

# 22
  • София
  • Мнения: 3 271
Навремто го пих - 1 блистер - май 21 таблетки беше - отлабнах 3 кг, не бях очарована от резултата Confused

# 23
  • Мнения: 817
При мен нямаше отслабваш ефект.За месец наддадох 2килограма.

# 24
Направо Sick
Никакъв ефект,само дето трябва да си носиш резервно бельо ако не си стоиш вкъщи.Confounded

# 25
  • Мнения: 252
Изпих един блистер, ефект не видях освен едно голямо, мазно и непрекъснато ср..е.

# 26
zdraveite na vsi4ki:)) az re6ih da si vzema xenical  za da go probvam i za sega nqmam  problemi s nego daje sum mnogo dovolna ,
4e moga da hodq postoqnno do toaletna za6toto po princip ne moga:((. a 6to se otnasq do kilogramite 6te iz4akam da vidq kakvo 6te se slu4i.po princip imam da smukvam 5-6 kg ne pove4e ,no ne moga da gi smukna ot 1 god i polovina .visoka sum 1.68sm i teja 60-61 kg ,no se 4uvstam dosta natejala  za razlika ot predi6nite mi 56kg. e nadqvam se da otslabna.Simple Smile)

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз го пих, ефект не видях. Не си заслужава според мен.

# 28
  • Мнения: 184
Намерих това за Ксеникал  http://otslabvane.com/index.php?page=xenical ,то като гледам че няма доволни от продукта, излиза че е просто реклама. Ама ако не бях разгледала темата тук и аз щях да се вържа. Добре че имам навика да правя справка във форума за всичко, което ме интересува.

# 29
  • Мнения: 5
Най-добрата ми приятелка ги пи три месеца +- и наистина отслабна, но за сметка на ефекта от сплитане на червата, близо месец след това беше страховито подута в корема и няколко дни беше на системи.Имаше опасност да се натрови от собствените си екскременти. Опасни са тия химикали, не се лъжете да ги пиете. Confused

# 30
  • Мнения: 617
От Ксеникал една приятелка не само, че не отслабна, ами трябваше да ходи с памперс на работа.говоря съвсем сериозно.Излиза някаква мазнина.
И друг случай- един познат пък отслабна и то много, ама елате го вижте 6 месеца след като ги спря...без да прекалява с храната е качил двойно и се е сдобил с чисто нови хемороиди.

# 31
Az piq ve4e cql mecec. Ne sym mrydnala i gram. Zakotvih ve4e tezi kilca ot godina. Sega se strahuvamq 4e ako gi spra, moga da napylneq. Ina4e sled kato rodih hodi vseki den na fitnes v prodyljenie na 4 mececa. Rezultatite bqha revoliucionni= Svalih 15 sm. obikolka na bedrata. Sega sym superq no iskah da svalq o6te 3-4 kilograma za da vlqza v nai-slabite si dynki. Znamq 4e samo sportyt pomaga, no ve4e nqmam vreme, Cry za jalost... 

# 32
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,отново се включвам в темата,вече трета година си нося последствията от употребата на тези хапчета.
Не си съсипвайте здравето! Naughty
Обърнете внимание,кога съм писала първите си отзиви и коя година сме сега и все още се възстановявам.....

# 33
  • Мнения: 243
              Момичета, аз пих тези хапчета в продължение на шест  месеца, изписа ми ендокриноложката ми,  обаче ефект в отслабването нямах никакъв. Резултата беше, че   не можех да отида никъде за повече от час, час и половина, а в последствие след близо пет шест месеца получих възпаление на дебелото черво и беше страшно. Затова съветвам всички момичета, които ги пият, или мислят да ги пият - НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ,   За отслабване има толкова много диети, намерете вашата и отслабнете.


# 34
Здравейте.Скоро не се бях включвала в темата за хапчетата,но както бях споменала аз ги почнах и ефект имаше.Е да ходи се до тоалетна доста често и не е приятно ако те застигне някъде навън и да няма къде да отидеш,но поне ми действаха добре.Ходех често до тоалетна и отслабнах за месец с около 5 - 6 килограма някъде и то си хапвах пържено,солено и каквото се сетя.От сладкото не се отказах,но ефект имаше наистина,но забременях и напълнях.Вече родих и се чудя дали пак да ги почна за да сваля тия 10 килограма които качих .Просто не знам след раждане дали да изчакам известно време преди да ги почна.Но ефект при мен имаше определено.Аз бих казала,че при всеки организъм е различно.На един едно помага,на други друго и така.

# 35
  • Мнения: 55
k.a.l.i. 
кажи ми какви са последствията след ксеникала

Общи условия

Активация на акаунт