Хлебарките били големи техничари бе!

  • 2 101
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Седя си аз, а МВ-то изведнъж само се включва. Върти си се празно вътре и свети! Shocked Натискам stop и не спира. Отварям вратичката спира, затварям я пак и пак си тръгва. Crazy Пак натискам stop, копчето пиука, но печката не спира. Натискам start а той не пиука...  Thinking И явно някоя хлебарка се е заклещила някъде, дала е контакт и сега се спира само от контакта. А по-лошото е, че не мога да си я програмирам, де факто тя само си върти, нито мога да настроя мощността, нито грил, нищо! Crossing Arms

 hahaha А пък по темата: мъжа ми каза, че в "Кока-Кола ХБК" машината изтървала 2 палети кола на лентата, по която се движат, защото някаква хлебарка влязла в таблото.  Joy

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да-а, техничари са гадините Laughing Дай им компютри, домакински ел. уреди, радиоапарати, че и фасунги hahaha Ама и бумагите обичат ooooh!

# 2
  • Мнения: 271
Освен всичко казано до сега, аз ще добавя че са и сребролюбки. Виждала съм хлебенца натинакали се в портфейл.

# 3
  • Мнения: 46 488
Твойте сигурно са инженери  hahaha

# 4
Тези, дето съжителстват с мен са фенове на здравословното хранене - предпочитат прясно нарязан магданоз. Shocked

"Апартамента на Джо" е страхотен филм!

# 5
  • Мнения: 11 003
Преди години в офиса на майка ми си имаха хлебарки, които "пускаха" факсове, че и на определен номер  hahaha

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
"Апартамента на Джо" е страхотен филм!

Кажи откъде да го дръпна?

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Ох, хич не ми и трябва пак да го гледам този филм ooooh!

Даже в в гардероба се разхождат. Моят мъж се майтапи, че някой път ще ни отнесат и нас Close Whistling

# 8
"Апартамента на Джо" е страхотен филм!

Кажи откъде да го дръпна?


http://www.mininova.org/tor/279576

Потърси и в нашите сървъри, където си регистрирата

# 9
  • Мнения: 3 537
Хихи!Ще ме уморите от смях! hahaha

# 10
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз съм виждала голяма хлебарка колкото мишок.Направо тръпки ме побиват.

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добре, че нямам хлебарки. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 537
Добре, че нямам хлебарки. Simple Smile
Ти губиш! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 677
И аз нямам хлебарки, ама на един приятел преди време му бяха скапали виеото.  Shocked

# 14
  • Мнения: 3 537
Аз съм виждала голяма хлебарка колкото мишок.Направо тръпки ме побиват.
Shocked

Общи условия

Активация на акаунт