2007-та дотича и ОКТОМВРИЙЧЕТО европейче вече се нарича!

  • 19 343
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 834
Ееееее, Вили, с тоя слънчоглед направо ме разби Joy
Вашите пожелания си ги прочете сам преди да излезне да се черпят с другите хайлази Joy
За мама Рали  bouquet Flowers Sunflower, че тичала да ми намери заветния Рибомунил и го купила. До края на зимата няма да го мисля вече.
Да ви разкажа днешния си неорганизиран ден. Аз като една типична Дева много мразя  Mr. Green неорганизираните работи.
Сутрината Камелия със ставането си започна като навито мече да мрънка: иска децата, иска децата, иска децата Rage Заведох я в яслата в 10.15ч и познайте.....там имаше САМО 1 детенце. И понеже никой не я очакваше моята мома, а бяха заявили храната за обяд, трабваше да си я взема на обяд, т.е. след час и половина. Ама я оставих там да си играе, а аз търчах да плащам разни сметки.
На обяд си я взех и тъкмо мислех да я приспя и да я оставя на баща и, а аз да тичам до педито да и взема картона и ХОП- гости. Деси с 2-те деца (мамата дето беше с мен на Коледния купон, с Денис). Носят ни коледния подарък, че ние нали не сколасахме да се завлечем до Костинброд. Подаъка: http://www.pilsantoys.com/en/images/park/dalgali.jpg
Е, казвам ви, на последния етаж ни разбраха #Crazy Заспа със много заплахи за ЯКО БОЙ в 14,30ч.
Аз оттам на бегом до педито. Като казах, че си искам документите на детето да го преместя при друг лекар, направо все едно с чадър у задника и бръкнах Heart Eyes Flushed Все едно до гроб съм длъжна да съм при нея.
След това като се събуди чудовището бегом пък при другия дофтор. Даже не се сетих да и дам да яде нещо. И тя, милата, по едно време вика: искам ЛЯЯЯЯБ (хляб). Това тя да си поиска ядене се е случвало 1:1000. Псувах се наум, че съм такава лоша майка smile3538
Прибираме се в 18.30ч и Здравко ме чака за кинти. Вътре, у нас седят той и още 2 момчета, а отвън на площадката 2 момичета. Черпи ги Ками момчета с бонбони за ден- ден на бати, аз се притеснявам за момичетата отвън да не останат без бонбони и им викам: нека и те си лапнат по 1, де. А, те, хайлазите: АААААААА, те друго са свикнали да лапат Shocked, не бонбони Joy
Ядосаха ме. За малко да изядат по един задвратник fight

Сега, вечерта пък момата не мога да я узаптя. Ако можеше да спи на пързалката....
Направо се чувствам като парцал. Аман от деца!!! smile3511 smile3512
Сипала съм си Wine Glass и съм го ударила на битов алкохолизъм Laughing
Чао ви до утре!

# 61
  • Мнения: 2 959
Верче,
Честит Рожден Ден!


Желая Ти все така енергията и оптимизма да Те водят напред. Бъди здрава, и повече усмивки Ти желая! Весел празник в компанията на сладката Ти дъщеричка Вики и близките Ти!

Пимпа, предай на Здравко и моите най- искрени пожелания послучай неговият Ден.



Желая му здраве, късмет, и много любов. Все така амбициозен и предприемчив да е!

# 62
  • Мнения: 2 040
Честит Рожден Ден Здравко!



Бъди жив, здрав, прав и коравLaughing 
Животът е пред теб, изживей го на МАХ, защото нали знаеш, че рано или късно всичко свършва ...  Peace

п.с. този постинг е предназначен за Здравко, не за маминка ...
п.п.с. сори че на патерица, ама снощи като пусках постинга и ми спря нета ...

# 63
  • София
  • Мнения: 6 522
Честито на всички рожденници , макар и със закъснение. Много здраве, любов и късмет. Всичко друго - да имат парички да си го купят!  Hug Peace
Абе имам един тъп въпро - къде спят децата ви - още в бебешките легла ли? Че ние нали сме семейстлво скитници и купих на децата сгъваеми кошари за да могат да скитат и те с нас. Обаче тия кошари май вече са им тесни и къси и мисля да им поръчвам детска стая, ама с двуетажни легла, че стаята е 12.5 кв. м и да има повече място за игра, та съм е една чуденка какво да правя. А ако има такива, дето вече спят в големи легла бързо ли свикнаха ?

# 64
  • Мнения: 834
  bouquet ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА ВЯРА  bouquet
Пожелавам ти здраве и цялото щастие на Земята. Обичай и бъди  обичана. Успешна година здраво семейство.

Биби, моята спи в дървено, но от по- големите 70см. на 140 см., което си е доста голямо за нейните лилипутски размери Joy Като сме ходили при баба и дядо и ние ползвахме кошара на Чико (от по- широките). На дървеното легло сега от преградата съм махнала 2пръчки откъм крачетата и тя сама си влиза и излиза от него. А и после без преграда май ще спи в него до 1 клас. Laughing
На вас като ви е тясно няма как да не вземеш 2-етажно Rolling Eyes, а и май те са по- практични от обикновените. Нали са само за спане? Иначе ще скачат по тях с пантофите, ще ядат какво ли не Mr. Green, а и място за игра няма да има. Сега вече има много практични комбинации на 2-етажни, едни такива разчупени, с гардеробчета, рафтчета, стълбички-чекмеджета....Не са обикновени като казармените Twisted Evil
Прави им детска стая и изобщо не се чуди. Дали ще е сега, дали след година- все тая.

# 65
  • Мнения: 505
Честит рожден ден на Вяра, здраве , и много семейно щастие !!!



Биби, моята спи в НАСЛЕДСТВЕНОТО легло от кака си..но то е от тези който ще и стават до като се ЗАЖЕНИ..с ракла, която като се махне и сложи голям матрак, си става легло като за ГОЛЯМ човек.. та и моят съвет е да си правите детска, че да си спят МОМИТЕ на широко.. но тези двуетажни няма ли да са ОПАСНИ, че още са ни малки децата да ги катерим по висините..аз съм виждала едни легла при който ВТОРОТО легло се пъхва под първото и пак става за две деца, при това няма да е НАВИСОКО...но пък при него проблемът е че все едно спи на ЗЕМЯТА.. та както го измислите.... иначе наистина има доста сладурски легла с шкафчета и стълбички... жалко, че ние нашата детска я обзавеждахме и още продължаваме да я пълним но на ПАРЧЕ... че нали гледам всичко да е от един вид... но пустите пари все ги мислим и така до кога ли ще има да дообзавеждам...  newsm78

# 66
  • Мнения: 7 723
Вяра, честит рожден ден и от нас   bouquet  bouquet

Ох, момичета, стягам си багажа за вилата и не мога да си събера мислите в главата.....

# 67
  • София
  • Мнения: 6 522
[но тези двуетажни няма ли да са ОПАСНИ, че още са ни малки децата да ги катерим по висините..аз съм виждала едни легла при който ВТОРОТО легло се пъхва под първото и пак става за две деца, при това няма да е НАВИСОКО...но пък при него проблемът е че все едно спи на ЗЕМЯТА..
да нещо такова ще е. второто на 1.30 височина (не класическо двуетажно), а първото нормална височина . а на второто има дебела стоманена пръчка-преграда и още 2-3 под нея по-тънки . и аз си мисля, че още са малки, ама май ще се престраша. най-много едната да пада върху другата, защото долното се издърпва напред за спане  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. не ми се мисли, какви нощи ни чакат  #Silly #Silly #Silly newsm50 а пък как ще се разберат коя къде да спи   fight fight newsm29 newsm29

# 68
  • Мнения: 2 040
Честит Рожден Ден, Верче!


Бъди жива и здрава, и много щастлива!

# 69
  • Мнения: 505
ИРЕНКА... ПАК СИ КОРЕГИРАЛА, ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМИЧКАТА НИ ... ТАКА ВИНАГИ Е АКТУАЛНА С празника който следва   bouquet Hug  bouquet

# 70
  • Мнения: 7 723
Момиченца, пожелавам ви
  bouquet  bouquet  bouquetВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2007 година   bouquet  bouquet  bouquet

Аз отлитам към Прометей   Kiss  Kiss  Kiss
Ще се видим догодина  Wine Glass Wine Glass

# 71
  • Мнения: 2 040
Мерси Вили   bouquet

Миленка, с теб ще се видим ..  Peace

# 72
  • Мнения: 786
Благодаря на всички за поздравленията!
И понеже влизам за бързо искам само да пожелая на всички тук: ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И МНОГО КЪСМЕТ ПРЕЗ НОМАТА 2007 Г.
До нови срещи през 2007 г.!

# 73
  • Русе
  • Мнения: 755
Здравейте момичета!
Първо да започна с извиненията- Марго, да ти е живо и здраво момчето, да е разумен и много късмет да има в живота   bigdance2 (извинявай, но късно видях в темата, че имате празник). Верче и ти от здраве да не се оттървеш, да си много обичана и уважавана и с лекота да постигаш целите си Tada.
Ние сме добре, наваксваме с обикалянето по магазините- Дядо Коледа донесе подаръците на дечурлигата, но за възрастните не сколаса. Едва вчера подарихме на баща ми подаръка за менния ден (и той е Христо), а довечера моята най-близка приятелка има рожден ден и тъй като не бях намислила какво ще купя за подарък, голямо обикаляне падна.
Днес започнах да подготвям празничната вечеря с руската салата, но я скрих, защото моите хуни ядат до откат и слетобяд ще се захвана с тортата. А ако мъжът ми опука пуканки ще украсяваме и суровачката- вчера на два пазара съм ходила да избирам дрянова пръчка.
Вчера водих момчетата и едно приятелче на Христо на детски концерт по случай присъединяването ни към ЕС- но моите хлапета бяха най-доволни от торбичките с лакомства, които раздаваха на входа и останаха до края на концерта, само защото предварително казаха, че в края ще има торта-пъзел  с картата на Европа. Бях решила да ги заведа и на изложбата от восъчни фигури, която гостува в Русе, но това мероприятие го отложихме за след Нова година.
Вашите големи деца имат ли много домашни за ваканцията? Христо имат да пишат по един преразказ и едно съчинение за всеки ден от ваканцията и задачи по математика от сборници да решават и той много съвестно ги изпълнява- оня ден е бил в библиотеката от 9 сутринта до 12, прибра се , наобядва се и пак замина- до 17 ч. И всяка сутрин ме пита днес дали може да ходи в библиотеката. Добре, че ни е на близо. Но не вярвам целия клас да трябва да ходи в тази библиотека, за да си пише домашните и се съмнявам, че моето диване нещо ме менка, но ще видим след празниците, какво толкова прави там  smile3530 От една страна по-добре там, отколкото по улиците, но какво ли си мислят библотекаркита за неговите родители, т.е. за нас- Христо казва, че в нас не можел да пише, там му било по-спокойно, по-удобно и му обръщат внимание. Може би пък се чувства пренебрегнат, защото по-вече време се отделя за малчо, а неговите отговорности се увеличават? Ще трябва да внимавам по-вече с баланса между двете деца.
Хайде весело изкарване на Новогодишната нощ и много здраве през годината.

# 74
  • Мнения: 136
Най накрая и аз да драсна два реда.
Заровила съм се в кухнята да въртя разни глезотийки ,все да драсна някой ред и нещо ме завърти и айдеее.
Коледата мина чудесно, за всички имаше подаръци, съответно всички бяха доволни.
Днес нещо нямам настроение, че мъжа ми ме ядоса, но ще ви разправям друг път, че пак ще подпаля моторетката, а искам да изкарам спокойна Нова година.
Нещо не мога да си събера мислите, после пак ще пиша. Чауууууууу.

Общи условия

Активация на акаунт