Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 2 415
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
Vesper, пробвай с д. ябълков оцет и студено пресовано олио от черен кимион. Плюс капсули от черен кимион.
Изпробвано. Първо измивам с неутрален сапун /краката /подсушавам и обилно намазвам с оцет, оставям да изсъхне и след това намазвам с олиото от черен кимион. Пия по 2 капсули черен кимион.
За сега сме доволни от резултата.

# 2 416
Vesper, пробвай с д. ябълков оцет и студено пресовано олио от черен кимион. Плюс капсули от черен кимион.
Изпробвано. Първо измивам с неутрален сапун /краката /подсушавам и обилно намазвам с оцет, оставям да изсъхне и след това намазвам с олиото от черен кимион. Пия по 2 капсули черен кимион.
За сега сме доволни от резултата.
Колко време го правиш, и от къде взимаш маслото и капсулите?

# 2 417
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
Lemy, капсулите и олиото ги взимам от аптеката. Внимавай да няма примеси с други с масла. Аз взимам от аптеки Ремедиум. За да не правим реклама пиши ми на лични. Капсулите ги взимам от горе - долу 2 месеца. Помагат и за други неща. Има доста инфо.

# 2 418
99% от причините за проблем с щитовидната жлеза е стреса, заседнал начин на живот, токсикация със "здравословна и полезна храна" и..... патогените (вируси, бактерии, гъбички, тении и т.н.) Наличието на патогени от своя страна води до неконтролируем дисбаланс на хормоните в тялото. Яйчници - бъбреци и надбъбречни жлези - хипофиза - хипоталамус  - щитовидна жлеза - и всички останали жизнено важни процеси на органите, не работят правилно. Така че лично аз препоръчвам, спиране на мляко и млечни храни, хляба, месото и захарта (без да вземате, кой знае какви други мерки, само с тези ограничения ще усетите разликата). Пиене на 30 мл вода на кг/ телесно тегло. Започване на процес по очистване на бъбреци и черен дроб с бяло еньовче,  глухарче, репей. Набавяне на организма липсващите витамини и минерали (най-бърза диагностика може а се направи с биорезонанс).  След което използване на сладък пелин, карамфил и орех. Пиене на чай или тинктура за укрепване на нервната система. Приемане на противовъзпалителни билкови продукти при проблеми с яйчниците и бъбреците.
Билките които помагат при хормонален дисбаланс са: сладък пелин, карамфил, зелен орех, тулси, котешка стъпка, гинко билоба, гугул, комплекс от родиола, астрагал, ашваганда и много други. Могат да се съставят програми с билките.
Да не пропусна най-важното движение, йога, спокойствие... и очистване  Simple Smile

# 2 419
Какво мислите за шуслеровитв соли? Някой личен опит с тях има ли? Дали си заслужава да се пробва?

# 2 420
Абсолютно убедена съм, че съм писала в тази тема, но искам пак да кажа, че на мен ми помогна иглотерапия.Пиех Лтироксин, но хормоните трудно влизаха в норма.ТАТ и МАТ ми бяха завишени в
хиляди въпреки лекарствата.Пусът ми беше над 120 и то в легнало
положение .А при физическа активност О, майчице......
На мен ми помогна иглотерапията.Пробвайте всичко, в краен случай операция.
Изпих много отвари от бял равнец, невен и други билки дадени от природата.
Сто процента и те са ми помагали.
Успех с лечението.При мен гадната болест се отключи от стрес.
За съжаление съм и генетично обременена по майчина линия.
Успех от сърце Ви го желая !

# 2 421
Здравейте,
Аз нямам антитела, само TSH  ми е извън нормите. Според лекарите е Хашимото. Искам да пробвам с алтернативни методи. Някой да ми сподели от личен опит, моля Simple Smile

# 2 422
Здравейте,
Аз нямам антитела, само TSH  ми е извън нормите. Според лекарите е Хашимото. Искам да пробвам с алтернативни методи. Някой да ми сподели от личен опит, моля Simple Smile
Аз пия само Мака и Омега мастни киселини, от време на време магнезий, за селена рачитам на 3 бразилски ореха на ден.

# 2 423
Ще опитам и аз, благодаря Simple Smile

# 2 424
Здравей  и аз бих опитала тази импулса терапия при кой ходи
Абсолютно убедена съм, че съм писала в тази тема, но искам пак да кажа, че на мен ми помогна иглотерапия.Пиех Лтироксин, но хормоните трудно влизаха в норма.ТАТ и МАТ ми бяха завишени в
хиляди въпреки лекарствата.Пусът ми беше над 120 и то в легнало
положение .А при физическа активност О, майчице......
На мен ми помогна иглотерапията.Пробвайте всичко, в краен случай операция.
Изпих много отвари от бял равнец, невен и други билки дадени от природата.
Сто процента и те са ми помагали.
Успех с лечението.При мен гадната болест се отключи от стрес.
За съжаление съм и генетично обременена по майчина линия.
Успех от сърце Ви го желая !

Здравейте,

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт