Вреди ли....

  • 3 097
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 952
 hahaha мале колко отговори " ДА" има.......... hahaha  Ще  умра ! Joy
То "НЕЗНАМ"  пак по-бива , ама "ДА" е убийствено hahaha Joy майко мила .... Joy

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако смятаме предизвикването на контракции за вреда, то тогава - да вреди. Иначе с друго не може да навреди, но и това не е малко. И двете ми раждания започнаха точно след поредното изливане на сперма в мен(ама че как го написах). Дали е било съвпадение - не мисля....

# 32
# 33
  • Мнения: 8 505
Не
Според Камасутра
Когато Денят наближава и търпението Ви е накрая, възползвайте се от възможността да си позволите нещо повече! Семенната течност съдържа простагландини – хормони, които се използват за предизвикване на закъснялото раждане.

Невинаги върши работа и това Tired
По въпроса-не,не вреди.

# 34
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз мисля,че не вреди

# 35
  • Мнения: 5 391
На мен ми беше забранена тази процедура, следователно при проблеми бременности вреди.
Спермата съдържа вещества, наречени простагландини, които спомагат за изглаждането на маточната шийка и предизвиква конракции.

# 36
  • Мнения: 2 631
Не
Според Камасутра
Когато Денят наближава и търпението Ви е накрая, възползвайте се от възможността да си позволите нещо повече! Семенната течност съдържа простагландини – хормони, които се използват за предизвикване на закъснялото раждане.

Невинаги върши работа и това Tired
По въпроса-не,не вреди.

да, и на мен не помогна...

# 37
# 38
  • Мнения: 363
Не вреди

# 39
  • София
  • Мнения: 2 227
Знам, че предизвиква контракции, защото съдържа хормона(оскситоцин).
Не съдържа окситоцин, а простагладин.

# 40
  • Мнения: 2 952
  8% - ДА  doh   Joy

# 41
  • Мнения: 5 026

Не съдържа окситоцин, а простагладин.
   Peace Не вреди.

# 42
  • Мнения: 476
Не вреди, разрира се! Та тя изобщо не достига до матката Peace

Неможе да навреди изобщо,може само да предизвика контракции в края на бременноста,така четох в две книги Peace

Контракциите , по скоро може да са вследствие от половия акт, като цяло, а не от спермата Shocked


Всъщност могат да се предизвикат от самата сперма. Аз също го четох на няколко места!

# 43
  • София
  • Мнения: 480
На мен не ми е навредила  luvbed
Странно нали, вече се даже 9.5% за да.

# 44
  • Мнения: 2 952
аха ..... Simple Smile




В края на бременността смата сперма може да предизвика.Но не  е задължително да се получи така.Моят гинеколог (понеже преносих и бяхме през 2 дена на наблюдение при него)  все  се  бЪзикаше  с  мъжа ми да ми помогнел ...айде де ....помогни на тази жена ....  хаха ха .. Joy..Но предизвикването на контракции не се  счита за вреда в края на бремеността, а по - скоро помага понякога (то в 3 месец няма да  стане това  Grinning)......то  ако от това ставаше .........да  не е някакъв   странен химичен разтвор ,чудотворен и леко токсичен . Crazy... Joy Simple Smile  скици.

Общи условия

Активация на акаунт