Важно е да ...

  • 1 328
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 113
Има неща, които ни карат да усещаме с всяка клетка от тялото си, че живеем, а не просто съществуваме. Моментите когато успяваме да обърнем мечтите си в реалност, когато се чувстваме Хора.
Какви/какво/ е важно да бъдете/имате/ за да се чувствате пълноценни през следващата година? За нашето здраве и това на близките ни е ясно, тъй че това го прескочете.
За мен е важно:
... да имам цел.
... да срещам препятствия.
... да преоткривам красотата в дребните неща.
... да срещам топлина и подкрепа в човека до мен.

По-късно ще допълвам.

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 16:30 от Safo

# 1
  • Мнения: 239
Бело, два телефона, ключодържател с емблемата на колата, която карам, Бенц, дрехи с табели, тесни блузки по мен предимно черни с шпиц яка, кожено яке черно от турция, обувки с остър връх, нокътче.

Мисля да ставам депутат.

# 2
  • Мнения: 15 619
 
...да се раздавам - тогава се чувствам жива, изпълнена със сили / планини мога да преместя.../
...да срещна усмивката на моя син, усещайки смисъла на живота си, със всяка своя фибра...
...да срещна очите на Човека до мен и да чувствам, че не съм сама,
 и крачим рамо до рамо, и гледаме в една посока...
Другото - здраве му кажи. Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 15 619
Бело, два телефона, ключодържател с емблемата на колата, която карам, Бенц, дрехи с табели, тесни блузки по мен предимно черни с шпиц яка, кожено яке черно от турция, обувки с остър връх, нокътче.

Мисля да ставам депутат.
Шъ тъ аресааат. newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
особено със шпиц яката.... hahaha

# 5
  • Мнения: 252

...да се раздавам - тогава се чувствам жива, изпълнена със сили / планини мога да преместя.../
...да срещна усмивката на моя син, усещайки смисъла на живота си, със всяка своя фибра...
...да срещна очите на Човека до мен и да чувствам, че не съм сама,
 и крачим рамо до рамо, и гледаме в една посока...
Другото - здраве му кажи. Hug  bouquet
И аз си мислех да пусна подобен отговор.Разликата е, че срещам усмивките на две момченца.Също се усещам жива и значима, когато съм на сцената с ансамбъла.Усещането е неповторимо- да знаеш, че си харесван, уважаван и, че е оценен труда ти.Та тези неща ме карат да се чувствам пълнощенна Peace.

# 6
  • Мнения: 1 732
... да срещам препядствия.
Нищо лично, но препяТствия се пише с Т   bouquet
Иначе, важно е да има на кого да направиш подарък за Коледа!

# 7
  • Мнения: 15 619
... да срещам препядствия.
Нищо лично, но препяТствия се пише с Т   bouquet
 ...
И това е най - важното?!?! #Crazy
Когато темата ми хареса,
 а и авторът ми е направил впечатление,
пък и да прави по 5 грешки в една дума,
не се заглеждам в тях.
Не търся грешки, не броя запетайки и т. н.
 Темата е друга.
Нищо лично.  bouquet

# 8
  • Мнения: 122

...да се раздавам - тогава се чувствам жива, изпълнена със сили / планини мога да преместя.../
...да срещна усмивката на моя син, усещайки смисъла на живота си, със всяка своя фибра...
...да срещна очите на Човека до мен и да чувствам, че не съм сама,
 и крачим рамо до рамо, и гледаме в една посока...
Другото - здраве му кажи. Hug  bouquet
   newsm10    Да срещам усмивката освен на сина си и на дъщеря си. Да постигам целите си и това което правя да дава резултат. Да оставям следи след себе си.

# 9
  • Мнения: 495
И това е най - важното?!?! #Crazy
 
темата за рекламите е друга  Grinning  Laughing
за мен е важно да нямам препятствия при постигане на целите си  smile3532

# 10
  • Мнения: 811
Да намеря сили в себе си да започна нещо ново,което много желая.

# 11
  • Мнения: 644
За мен здравето е най-важно.
Искам щерка ми да започне да говори и към това са насочени силите ми.САМО към това   Praynig

# 12
  • Мнения: 1 113
... да срещам препядствия.
Нищо лично, но препяТствия се пише с Т   bouquet

Благодаря за поправката, оправих си препятствията.  Grinning

Важно е някой да посочва грешките ми.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 389
Бело, два телефона, ключодържател с емблемата на колата, която карам, Бенц, дрехи с табели, тесни блузки по мен предимно черни с шпиц яка, кожено яке черно от турция, обувки с остър връх, нокътче.

Мисля да ставам депутат.

Коса до кръста с естеншън, защото сега ми е до средата на гърба, ама от "Екселенс"/защото от Магама или Холивуд тен са евтинджоски,а и не е престижно да не е от там/, новото CLK,  с номер рожденната ми дата, процедура в салона на Деси Зидарова, без значение каква, само да е в ранния следобед, ботуши и шапка декорирани най-малко с визон, повдигане на дупето /ама ще се вейна два пъти до фитнеса, за да кажат, че природна даденост с малко поддръжка/, да поръчам на мъжа ми златната табакера и запалка от "Дюпон" за 90 годишнината му и нов любовник - най-вероятно Жоро 1 Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 1 416
Важно е...

Да се изненадвам...
Да съм провокирана...
Да се смея с глас...
Да тъгувам...
Да съм обичана...
Да обичам...
Да имам малки победи...

Общи условия

Активация на акаунт