Да раждаме спокойно!!!- помогнете с подписи!

  • 72 355
  • 797
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз и сестра ми подписахме!

# 31
  • Мнения: 532
Благодаря на всички за безценните коментари и подкрепата  Hug

# 32
  • Мнения: 920
Поздравления за инициативата и подкрепа и от мен.

Надявам се, че не разводнявам темата, но тъй като не съм много наясно - това с присъствието на бащата регламентирано ли е или си е чисто изнудване. Защото не виждам никаква логика, освен да плати за ползването на престилка и шапчица.

# 33
  • Мнения: 2 491
Подписах се Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 402
И аз дадох своя глас

# 35
  • Мнения: 1 615
Г-жа Смутена-Засрамена, предполага се, че се осигурява т.нар. ВИП-зала при присъствие на бащата, защото иначе се ражда "на конвейер" - една голяма зала с 5-6 (примерно) родилни маси. Уви, БГ АГ-болниците не са като по филмите... Sad
Не че оправдавам "дрането", де! Само обяснявам за какво се води, че се плаща. Иначе, и аз подписах - и за Русе, и за цяла България трябва да е така!!!
Бай Торбалан = Бай Ганьо с дисагите... Просто не му отговаряйте на извратените разсъждения. Те са такива по всяка тема, по която се е "изходил" Wink

# 36
  • Мнения: 1 181
подписах  Peace

# 37
# 38
  • Мнения: 920
Г-жа Смутена-Засрамена, предполага се, че се осигурява т.нар. ВИП-зала при присъствие на бащата, защото иначе се ражда "на конвейер" - една голяма зала с 5-6 (примерно) родилни маси. Уви, БГ АГ-болниците не са като по филмите... Sad

Да, права си, благодаря. Не разсъдих. Аз съм раждала по онова време, когато ролята на бащата беше да те закара и после - информационно затъмнение.
Наистина, не е удобно 5 жени да раждат и 1 татко да гледа. Проблемът може да се разреши със завески, каквито съм виждала по филмите.

# 39
  • Мнения: 1 416
Подкрепих ви!  Peace

# 40
  • Мнения: 532
Г-жа Смутена-Засрамена, предполага се, че се осигурява т.нар. ВИП-зала при присъствие на бащата, защото иначе се ражда "на конвейер" - една голяма зала с 5-6 (примерно) родилни маси. Уви, БГ АГ-болниците не са като по филмите... Sad

Да, права си, благодаря. Не разсъдих. Аз съм раждала по онова време, когато ролята на бащата беше да те закара и после - информационно затъмнение.
Наистина, не е удобно 5 жени да раждат и 1 татко да гледа. Проблемът може да се разреши със завески, каквито съм виждала по филмите.

За съжаление онова време е реалността за АГ-Русе.
Няма право на свиждане,няма и място за такова-абсолютно информационно затъмнение.Всъщност има едно прозорче 50/50см с решетки от което може да надникнеш и видиш близките си.
Ако нямаше мобилни не знам дали някой щеше да се намери да каже новината на таткото,който видя рожбата си на 8ия ден т.е. на изписването.

# 41
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Направо не мога да повярвам, че в такъв голям град като Русе, така стоят нещата. При нас в отделението има свиждане всекиден от 18.30 до 19.30. То става в коридора на отделението. Само във ВИП стаите могат да влизат роднини, но като плъзне народа, всеки влиза където си иска. Съпруга ми присъства без да съм плащала нищо, нито пък залата е била ВИП, просто му дадоха една зелена престилка и толкова. Даже снима с апарата и накрая постоя малко при мен.
Подкрепям ви с две ръце, все пак не сме животни, а даваме живот.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 634
един глас и от мен Peace

# 43
  • Мнения: 453
Подкрепих! Дано има файда!  Praynig

# 44
  • Мнения: 2 071
Подписах се и аз

Общи условия

Активация на акаунт