Какво чупите най- често ?

  • 3 761
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 248
Единственият ми съзнателен спомен за нещо счупено от мен е от преди доста години - държах една купичка в ръката си и не знам как взе, че се пукна. Сякаш от нищото. #Crazy
Не се сещам да съм чупила друго нещо, каквото и да било. Thinking
Така, че май моят отговор го няма. Mr. Green

# 46
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Чашите са ми специалитет,все купуваме чаши и все не стигат,когато се наложи  Embarassed

# 47
  • Мнения: 1 449
Най-често чаши, дори и в миялната като ги слагам...

# 48
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 822
Часовници и GSM-и Sad То сигурно затова това ми бяха 2-та подаръка за Коледа - часовник и GSM  ooooh! Simple Smile

И очила чупя често - и тъмни, и с диоптър (аз съм с диоптър, но нося лещи от 6 години - това определено намали броя на счупените очила, но все пак...) Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 21:21 от Sway

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 64
Чаши и чинии доста често пепелници.

# 50
  • Мнения: 793
чаши и чинии ,да му се невиди, все чаши няма вкъщи ooooh!

# 51
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Чашите за бира #Cussing out. Купуваме си ги по 2лв. от заведенията, защото обожаваме чашите на Стела Артоа и Туборг и ги чупим много бързо. Не можем дори да съберем комплект от 6 чаши #Cussing out.

# 52
  • Мнения: 1 311
Чинии - какво да направя като те винаги се оказват по-големи отколкото съм си мислела и бум - я в шкафа, я в мивката. Чаши по-рядко, обикновено като ги слагам в миялната и съм се отбляла нанякъде.

# 53
  • Мнения: 983
Чаши и чинии

# 54
  • Мнения: 7 723
Защо имам право само на един глас  newsm78
Та аз чупя всичко, ежедневно  newsm77
Особено пък, докато бременеех, всичко ми минаваше между пръстите, но в посудата- нямам конкуренция  Shocked- поне по една бройка на ден  Banghead

# 55
  • Мнения: 891
Най-често чаши !  Peace

# 56
Най-често ГЛАВАТА си чупя(на колата) Laughing Laughing Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 3 271
Всякаква техника  Mr. Green

# 58
  • Варна
  • Мнения: 5 525
Най-често чаши.
А иначе съм експерт по чупене на прозорци. Откакто съм дошла тук при мъжа ми имам 3бр записани в сметката. Embarassed Embarassed Embarassed

# 59
  • Мнения: 5 647
Най-много чупя чаши.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт