бактерия в нослето Klebsiella oxitoca и тъмно зелено ако...

  • 1 077
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте!

само на 20 дни сме, а едвам дишаме. направиха ни посявка и излезе тази бактерия в нослето. аз съм против антибиотиците и ни дадоха капки Коларгол, но след 2 капания ни се подуха очичките и акото ни стана тъмно зелено, почти черно, а сме само на кърма. Някой да е имал подобни проблеми? Моля за съвет, вече се чувствам безпомощна.

мерси!!!

# 1
  • Мнения: 114
Ние имахме въпросната клебсиела само че в акото и се оказа, че тя не се лекувала с антибиотици (някои лекари много настояваха да дам гентамицин), а сама изчезвала, така че нищо не пихме и сме ОК.

Също така е доста рядко срещана бактерия и може би е по-добре да повторите изследването в друга лаборатория.

Успех!

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Здравейте!

само на 20 дни сме, а едвам дишаме. направиха ни посявка и излезе тази бактерия в нослето. аз съм против антибиотиците и ни дадоха капки Коларгол,

Klebsiella и Коларгол - майко мило ooooh!
и то на 20 дневно бебе - Коларгол

това що за идиот ви го е предписал Crazy Crazy Crazy

# 3
и ние имахме същия проблем  - не можехме да дишаме с нослето, джипито ни изписа тобрадекс, но не помогна, след няколко дни ходихме на частен преглед при един друг лекар и той ни даде капки и крем, но ........ след което посетихме нов лекар в частна клиника и той ни изписа вода за носле низин и капки sperpadex comp. които също съдържат антибиотик . Тези новите ги слагаме 4-5 ден и вече има добър резултат, ще ги слагаме още 3 дни. Най-лошото е че при посявката се оказа че нямаме буби в нослето. Смени лекаря или капките и не се  притеснявай май всички бебета имат проблеми с нослето. Ако си в Пловдив мога да те насоча към нашия последен лекар.
търпение и късмет Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 237
Подкрепям Лиорена ! Капки на толкова малко бебе ? Най-добре е да смениш лекаря и да отидеш при някой нормален.дано бебче се оправи бързо !

Общи условия

Активация на акаунт