За детските клубове в София - кои да посетя?

  • 5 327
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 206
Утре имам пътуване към София и се чудя няколко детски клубове да посетя...
Интересува ме хубави като дизайн - кът за деца и родители.
Кой клуб в София ви е направил впечатление като интериор?

# 1
# 2
  • Мнения: 4 668
На мен пък ми хареса " МЕЧО ПУХ " , но е в Люлин - 5 , сигурно ще ти е далеч ...просторно е и много добре подредено .

# 3
  • Мнения: 2 270
аз посетих "мечо Пух" който е до Граф Игнатиев-/недей да си губиш времето там/и Двете феи /там е по добре/но неможе да се сравнява с твоя-относно интериор

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
приказка без край е нов клуб, намира се в гео милев. моите деца бяха там преди два дни и казаха, че е било хубаво. аз още не съм го виждала.
http://prikazka.net

# 5
  • София
  • Мнения: 1 352
В Патета е хубаво.
Скоро бях в новия Ментов носорог - също не е лошо. Има по-голяма зала за родителите, а в детския кът има приспособено ъгълче с маса и столчета, коъдето децата да се нахранят.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 022
И на мен Патета ми харесва най- много от тези в които съм била- защото е много цветен и ярък, а и какичките там са много готини в отношението към децата.

# 7
   "Патиланци" - там съоръженията са най-много и най-разнообразни - могат да се почерпят добри идеи, вкл. и такива, които са за навън - няколко вида въртележки, влакче, канал за плуване с лодка, езерце с гондола и т.н. Вътре разнообразието също е голямо.Децата ни пораснаха там и продължават да го предпочитат.

# 8
  • Мнения: 240
Моята сестра ходи в детско студио НИК! доволна е.....там си направи и рождения ден! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 455
   "Патиланци" - там съоръженията са най-много и най-разнообразни - могат да се почерпят добри идеи, вкл. и такива, които са за навън - няколко вида въртележки, влакче, канал за плуване с лодка, езерце с гондола и т.н. Вътре разнообразието също е голямо.Децата ни пораснаха там и продължават да го предпочитат.
Патиланци изобщо не ми харесва.Нито отношението на момичетата към децата,нито играчките.А и от вънка съораженията са прибрани.Аз бих ти препоръчала Патетата и Двете Феи.И двете са почти едно до друго и би могла да ги разгледаш.Но в Патетата има повече играчки.

# 10
  • Мнения: 5 255
Каспър, навярно вече обикаляш клубовете - сподели впечатления после  Hug

# 11
  • Мнения: 6 206
Благодаря за отговорите.
Установих, че съм луда. В моя център има около 20 пъти /буквално толкова/ повече играчки, кукли, занимателни, състезателни игри, костюми и други неща от който и да е от центровете, в които бях. То не се вижда от сайта, но който е бил, може да каже... И все ми се струва, че няма достатъчно и все купувам, мисля, правя и мъжа ми ме е обявил за луда. То имало за какво.
Иначе ми харесаха /Двете феи и Патета/ - чистичко, приятно, но за деца до 5-6 год на макс.
Каквото ми трябваше, разбрах го. Simple Smile

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да, определено твоя клуб е много добър. Браво за което. Simple Smile

На мен в " Мечо Пух" в Люлин ми хареса, а съм разочарована от " Барбарони".

# 13
  • Мнения: 1 455
Каспър няма ли да отвориш един клуб и в София.Сега разгледах сайта ти,е направо е страхотно.Поздравления!  bouquet

# 14
  • Мнения: 5 255
.. а съм разочарована от " Барбарони"...
1 или 2  newsm78
1 и на мен не ми се нрави, но 2 ми е на сърце  Peace

Общи условия

Активация на акаунт